Жучки в крупах

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Lebidka, 20 Липень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Жучки в крупах

    О! а я не здогадалася що та міль чи то павутинки можуть бути вже пофасовані :) думаю, як то в щойно відкритій пачці манки Нордік завелися вже? думала, що вона не герметично була закрита, десь дірка і вони якось-так пробралися.. :girl_crazy:
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    В мене колись теж ті жучки завелися. А я і не знала, що їх можна "купити", а я гадала довго, звыдки вони раптом з'явилися. Ми тоді всі крупи поперебирали і в якійсь новій пачці знайшли, то я думала, що вони якось прогризають пачки... То така зараза, тепер я завжди пильную за всіма крупами, щоб не доводити до такого.
     
  3. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Жучки - це погано, а ось мушки - це капець!!! Як їх там, дроздофіли, чи що? Ніколи в нас не було, ніколи. А цієї зими літають стаями! І що з ними робити? Де вони розводяться? І, головне, як їх вигнати???
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2009
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    дівчата, не знаю як в кого, але в мене міль завелась в герметичній банці!!!! Скажете: такого не буває??? Буває!!!!
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Жучки в крупах

    буває! в мене міль колись завелась у відкритій пачці муслів (щось забули про неї),і коли я почала шукати де та зараза є, то знайшла в закритих герметично макаронах, в деяких невідкриваних крупах... щоб не бавитись, то все в смітник!
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Аналогічно. І жучки, і міль. :-( У мене всі крупи-сушки в банках, і все одно якась гидота завдиться, при чому раніше того не було. Вже навіть в паприці завелися :girl_cray:
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    згадала сьогодні - я собі не раз принесла жучків-черв"ячків з сушкою на компот - сушені яблука, груші, сливки... Тепер купую сушку на базарі і зразу в духовку - пересушувати, щоб як десь раптом якась личинка, щоб не розвезти по всій хаті. А перед варкою компоту мию ту сушку в 5 водах...
    а муку ви просіюєте перед випічкою? просійте пару раз... часом таке можна "насіяти" що весь пакет хочеться викинути...
     
  8. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    В нас таке осінню щастя було. Ми своїх виловили пилососом. Але спершу знайдіть їх "притулок". Вони полюбляють щось підгнивше :яблука, гарбуз, картоплю... Переберіть свої овочі/фрукти.
     
  9. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    хоч тут вже писали про фасолю, але ще я напишу:girl_smile: місяць тому виймаю свою фасольку (тримала також в теплі), думаю, зараз дам так багато її до зупки - чоловік любить, висипаю у миску, а звідти починає лізти таке....фееее....:bad::shutup: в мене - очі на лоба :eek: - дуже я такого бриджуся...знову феее... :bad: кличу свого чоловіченька і показую йому на тих комашок, яким, певно, жити дуже захотілося, тому вони і почали розлазитись. от я і показувала пальцем на кожну і верещала: "Тут!!!", а коханий їх вбивав. Я попробувала через газету одного придавити, звук був феее... словом, якби була якась комашина нашесть, я би, швидше, сама померла, аніж вони мене з'їли. то все жарти, звісно:girl_smile:

    а мушок ми також пилососом виловлювали:girl_wink:
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Жучки в крупах

    я комарів ловлю порохотягом :girl_haha: бо коли чоловік гониться за ними з рушником, чи якоюсь газетою, то мені страшно робиться за стіни і стелю...:girl_crazy:
     
  11. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    але погодьтесь - банки мають перевагу - якщо ми туди кладем куплену крупу з жучками, а замітимо це через 2 тижні - коли відкриєм банку вдруге, то хоч не треба переживати що в інших крупах тоже можуть бути ті жучки!
     
  12. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Ви тут про жучків і міль у крупах говорите, а може порадите, що зробити з мурахами на кухні - такі маленькі коричневі (бррр...), бо їх вже кілька років не було, а після ремонту знову з'явилися
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    хоча в мене і не в крупах..але пишу сюди...
    В мене в квартирі появились жучки, при чому не в кухні а в ікімнаті, я їх знаходжу в тій частині кімнати яка ближче до балкону. Такі коричневі, розміром трішки меньше ніж сірникова головка, крегленькі, трішки продовгасті, деколи вонии літають але переважно повзають. Я звичайно їх давлю як бачу...але не маю поняття що тотаке, звідки воно взялось, знайти де вони розвелись також не можу і як тої гидоти позбутись? Може хтось знає?
    А про мурах.... мурахи не повзають хаотично - вони переважно ходять по своїх стежках....так от треба зварити яйця і полити ті стежки тою водою в якій яйця варились..... мурашки зникнуть. В мене так колись бабця робила коли до нас чогось раптом аж на 2-й поверх по стіні будинку мурахи почали в гості ходити.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    а у Вас часом ніде на балконі кульочка з фасолею не завалялось? теж мала таке щастя -не могла зрозумвти, звідки те щастя. Чоловік найшов малесенький кульок - там було пара фасолин і купа тих жучків. Брррр
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    У нас були такі ж по опису, може трошки менші. Теж в кімнаті, де балкон. Нам сказали, що то щось типу короїда, що їсть дерево. На балконі стояла лиштва від старих дерев"яних дверей. Занесли на горище, жучки пропали....
    Ааа, і ще було ввечері чути такий собі тріскіт...жучки точили дерево певно..
    Але вони були набагато менші від сірникової головки.

    Може, то щось з квітами повязано? вазонками?
    Або що ще на балконі тримаєте?
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    фасольні жучки трішки інші.....вони більше на ромбік подібні а ті ну просто як овальчик полірованій коричневий
    а звідки він береться? ми живемо в цій квартирі 4-й рік..нічого подібног не було... в нас на балконі вагонка деревьяна в кладовці лежить..... а як як той короїд домашні меблі жерти почне.,..певно треба знайти місце де він живе.... а я нічого не бачу

    Ого...капец

    вони в довжину приблизно 3 мм і в ширину 1-1.5 десь такі
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Ну то ми на балконі й чули, до кімнати не дойшло...а звідки воно взялось, й самі не знаєм... Може, в дереві які личинки лишились.
    Не знаю, але винесли ті налічники та й спокій.

    А по розміру щось таке приблизно.
    А ви послухайте ввечері ту вагонку, чи почуєте якісь звуки, може я тебе дурно налякала :).
     
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Може хтось знає про "моїх" жучків: довжиною від 0,5 до 1 см, шириною теж біля півсантиметра, мають багато лапок, лазять по стінах в кімнаті (помаленько), нікого ніби не чіпають. Я їх зустріла на свіжоорендованій квартирі (по сусідству пуста квартира без вікон), хоча то була зима. За більше ніж півроку проживання на одній території їхня популяція зменшилась. Але поодинокі особини іноді ще вилазять.
     
  19. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Як в анекдоті:
    - Куме, скажіть як вивести мурах ?
    - Купіть їм "олівець" від мурах.
    - Та я вже купив.
    - І що?
    - Сидять малюють.
     
  20. kur

    kur Member

    Відповідь: Жучки в крупах

    Дівчата, а в яких ємкостях краще зберігати крупи?Бо в мене та сама проблема. І де краще зберігати манку - якась вона в мене трюхлява стає - навіть не встигаю використати...