Жучки в крупах

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Lebidka, 20 Липень 2009.

  1. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    ага....їх повно, і вони головне дуже швидко дохнуть. А може вони з спецій повилазили. Бо побачила їх там вперше. Але ще такого не мала ніколи
     
  2. Lonely

    Lonely Мрії збуваються ;)

    Маю таку ж проблему. Знайшла їхнє місце проживання (мюслі), викунула їх, усе прибрала, десь через 1,5-2 місяці з'явились знову. На цей раз вони були у пакеті із грінками. Повторила прибирання. І от два тижні тому знову побачила своїх "друзів" ((( Сил моїх уже немає.
     
  3. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    щодо цих коричневих дрібнот, я таких виявила вчора в родзинках, певне з магазину принесла, бо родзинки не морозила... тепер буду. А взагалі я всі крупи, котрі приношу з магазину закидаю в морозилку на ніч, потім пересипаю в банки і все... крупі ніц страшного, а якщо там і була якась живність - то вимерзла. Вже два роки маю спокій від тих молів, бо колись було якесь нашестя, правда ще горіхи люблять молі, то до них треба приглядатися. І сушку я теж морозила, на всякий пожарний...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    В мене та сама біда з тими жуками. Перемила і перебрала всі полиці на кухні і то не по одному колу. Ті гади у мене були в мюслях, паприці, доречі праванських трав і базиліку не чіпали, зате лопали приправу до курки. В паніровочних сухарях (хоча були добре закриті, і як вони туди залізли?) мала в мішечку сушену м'яту так само зробили там собі гніздо і в манці.Тепер бачу їх частіше на підвіконнику біля вазонів, посадила помідор на розсаду, їх видно запах приманює, бо на самих листках не бачила. І вони ще й літають
    І швидко дохнуть, певно відкладе яйце і спати. Звідки вони беруться?
    Хоч бери і все морозь....певно так і буду робити, бо сил моїх вже не хватає на ту жукову війну.
     
  5. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Якщо в когось на кухні висить оберіг, то перевірте його. Він зроблений з крупи, фасолі та інших їстівних продуктів. В моєї мами хробаки білі навіть були, і то на стелі завжди, в крупах нічого не було, витяжку заклеїли, а про оберіг ніхто й подумати не міг. А сусідка повісила в загальному коридорі, то міль вподобала собі пекучий стручковий перець і там множилась...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2015
  7. Skifia

    Skifia миється в бані

    Скляна банка напеано не завжди допомагає. Я так квасолю чистеньку тримала, то потім дивлюсь - а в ній жучки, довелось викинути (напевно вже була заражена). А ще міль на кухні буває, я колись купляла мяту і кропиву, ромашку аптечні в картонних коробочках, і не попересипала в банки, так от, за деякий час з них почали вилітати молі)) Тому тепер зілля одразу вдома переспаю в банку.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2015
  8. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Мені нещодавно порадила між пачками з крупами понакладати почищені зубчики часнику, зробила приблизно два місяці тому такі "маніпуляції", наразі жучків, шкідників та молі не спостерігаю.
     
  9. Skifia

    Skifia миється в бані

    А моя бабця в шафу з крупами каштани ставила, то теж кажуть від молі (вона ще в борошні полюбляє завестись). А ще зустрічаються довгоносики, теж з дитинства памятаю, як у гречці завелись у бабці))