Зимовий обмін 2020

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 3 Грудень 2019.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Що ж, усіх вітаємо з початком Зими!
    Та розпочинаємо наш найказковіший, найочікуваніший, повен таємниць та чудес "Зимовий обмін 2020"!


    Untitled(1).jpg


    Оскільки, наступний 2020 рік - рік білого щура

    Обов’язковими елементами обміну будуть:

    Горішки, щось біленьке, теплий напій, солодке та листівка із зимовими побажаннями !


    Для того, аби прийняти участь у "Зимовому обміні 2020" , вам потрібно:

    - мати не менше як 350 змістовних дописів

    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до 10 грудня ( включно)

    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону

    Всі ці дані є анонімними, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати!

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.


    11-12 грудня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати святковий настрій!

    Надіслати подарунок потрібно до 24 грудня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправленням обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    УВАГА!
    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається!

    До цього обміну не допускається Maavka


    Галерейку оголосимо відкритою, коли більша частина учасників обміну, отримає подарунок!


    Всім бажаємо чудового святкового настрою!!!
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  2. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Фотозвіт відправила:girl_yes: Лишається забігти на пошту.... Але то напевне буде завтра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Хух.... Відправила. Мала відправити у суботу, та на пошті щось там не працювало - не змогла оплатити доставку. Тому відправила сьогодні. Надіюсь форумляночці все дійде цілим і їй сподобається....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    А що більше ніхто ще подарунку не отримав? Я перша? Я вже з подаруночком:girl_in_love: Дякую тобі форумляночко за чудовий настрій:girl_smile::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Я отримала і дуже задоволена
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Всім привіт, я сьогодні відправила посилочку, має приїхати до Львова у п'ятницю. :girl_curtsey:Зараз відзвітую на пошту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я теж сьогодні відправила;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Я теж отримала подарунок 2 дні тому, дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я теж вже з подаруночком!) Ще й вручений особисто)) Так несподівано;) Дякую дуже!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Мій подарунок вже в Україні, скоро відправиться до форумлянки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Ура! Отримала повідомлення зі свого поштового відділення про надходження посилки. Сьогодні забіжу! :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    А я сама перша отримала подарунок - ще перед Миколаєм
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Ойййй, дівчатка, а до мене помічник мого Миколайка дзвонив. Я просто відразу навіть не зрозуміла що то робиться, бо сказали що для мене пакуночок із Швеції. А я ну геть нікого там не маю/не знаю, а тут така приємна несподіванка. Невдовзі ми зустрінемся і я прибіжу хвалитися подарунком:girl_tender::kisss::girl_flirt:
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  15. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    :cofee: Дякую за гру, дуже приємно відправляти і отримувати посилочки, тим більше, з заходу країни і мого коханого Львова :d25:
    Хотіла б поділитись різдвяним настроєм у нашому місті, 25 грудня в органний ходили з чоловіком. Трохи записала.:girl_in_love:



    Всім теплих і веселих свят.:give_heart:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Мій подарунок вже в свекрухи. Тепер чекаю коли посилка поїде до мене. Мама має сьогодні хлопцям, що возять подзвонити.
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    15 хв. тому я нарешті отримала посилку з України, а там подарунок від Миколая ( Sweet kitty). Фото я зробила, завтра відзвітую в Галерейці. А знаєте, що саме краще в цьому обміні, що вже всі отримали подарунки і забули, а я тільки смакую))) Дякую за обмін і подарований гарний настрій!
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Щось закинули наші куратори темку, ще далеко не всі виклали фотозвіти, хоч термін уже давно минув, скоро треба буде великодні забавки бавитись...... Ауууу
     
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ніхто ні за ким "бігати" не буде. Є правила,про які пишеться від самого початку. Якщо учасник їх не виконує, отже робить це свідомо. Прийде час і кожен отримає свій штраф. Всі тут дорослі люди і все повинні розуміти.

    П.С. Не закинули куратори обміни, всі все бачать... Буде оголошено Великодній обмін, там і будуть штрафники.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Привіт, хотіла поцікавитись, чи планується новий зимовий обмін? :cofee:
     
  21. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ще осінь))) Може осінній ще би хотіли, щоб швидше було?))

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk