Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Себе картати не треба, що було те було, відпустіть минуле, якщо маєте сили і бажання зберегти сім'ю то старайтесь забути. Розумію, що це дуже тяжко і ми не на вашому місці, лише вам треба з тим справитись.
    Знаєте чисто з цікавості спитала чоловіка чи пробачив би зраду, якби був жінкою?
    Він спочатку посміявся з мене, а потім каже, що якщо б це було випадково, тобто не свідомо і одноразово то може так. Але якщо це було свідомо і цілеспрямовано то однозначно ні.

    Але чужа сім'я то темний ліс, і мусите собі самі дати раду. Головне пам'ятайте, що любити треба себе в першу чергу. І ніякі психологи вам не допоможуть. Тут треба розібратись в самій собі, що для вас важливо що в пріорітеті. Ну і молитва однозначно, я б сказала постійна розмова з Богом з проханням скерувати і допомогти.
    Можете на ютубі глянути відео спільноти Галилея, особливо о. Романа Братковського, можливо вони вам допоможуть в молитві.

    Бажаю вам витримки, сили і якнайшвидше отримати мир і любов в серці.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Я свого теж недавно спитала чи він би зраду пробачив, а він сказав що ні і ніяку.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2020 ---
    Подвійні стандарти , як то кажуть
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я трохи інакше це бачу. Він і Вам би не пробачив, і себе пробачити не може. Тому і мучиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    А як зрозуміти що мучиться? Мені чесно кажучи на то не виглядає. Так, розумію, мужчини по іншому влаштовані, але мені здається, що якщо б він мучився від вини, то в першу чергу переживав за мій психологічний стан, сам би бігав за консультаціями до психологів і священників з просьбами про допомогу. Активна я. Його позиція пасивна.
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @bobryha мені збоку здається, що ви обоє дуже емоційні. Якісь постійні «кохаю/ не кохаю», «мучуся/не мучуся», «плачу/прошу/перепрошую/ненавиджу» і так далі по списку. І десь то у вас викликає дисонанс, бо ви й самі до кінця не знаєте, що відчуваєте до власного чоловіка. Розум напевне каже, що не може кохання змінюватися кожні 2-3 місяці (то тебе люблю, то її люблю, то вже знову тебе люблю), а емоційно ви потребуєте тих вибачень, освідчень і так далі. Логічно припустити, що він зараз не на етапі «мучиться», але що там в голові в вашого чоловіка вам не скаже ніхто, та навіть ви того знати не можете. Ви хочете, щоб він мучився? Тільки так чесно собі дайте відповідь. А те, що він там говорить про непробачення зради, я б голосно поржала. Ну чесно. Поки не опинишся в такій делікатній ситуації, доти з певністю не можна говорити про свої реакції і рішення.


    А мене от від такого «варіанту» просто верне. Я маю на увазі випадковий секс хто зна де і за яких обставин. Не розумію, чому це вважається більш допустимим видом зради (то вже не раз тут про таке писали).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Чоловіки, по дурній по пяній думають, що може не рахується. Але то поки не переживеш то важко щось казати чи аналізувати.


    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    @Haidee я дуже емоційна- це факт. Він абсолютно ні. Замкнутий, продуманий, прорахований. Те що з ним сталося повністю суперечить його характеру
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це Вам на фоні того, що Ви робите так бачиться. Я не можу сказати , що відчуває людина, яка так вчинила але, якщо б йому було по, тоді я бачу ,що легше розійтись, покинути. Якщо він хоче зберегти сім'ю, йому точно не легко.
    Ще одне- зізнатись в такому у вічі також вартує. .
     
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Ну мені здається що признався бо совість мучить за те що так поступив, і признався, бо планував йти з сім‘ї - то якби різні речі
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @bobryha я так і написала).
    Знову, всі ми різні, ситуаціїтакож. Я думаю, що якби планував піти- пішов би.
     
  11. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Мені було б легше , як би він не був з тих що все в собі тримають. А то виходить що я лиш вгадую що він думає і відчуває, наскільки жалкує і що планує
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    От, наскільки Вам би було достатньо?
    Чесно, я не розумію навіщо Ви себе так вимотуєте.
    Або зберігайте/ліпіть/відновлюйте все без додумувань або самі ж доруйнуєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    То мої таракани і я з ними не дружу. Якщо б моя воля зупинитись і заспокоїтись, я б це звичайно і зробила, але.. скажу мене місцями дуже гарно попускає, я щаслива і спокійна, але періодично находить (мимо моєї волі). Останні дні якось рідше, дай Боже щоб так було і надалі