Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Збираюся на роботу. Багато чого на сьогодні запланувала, сподіваюся, встигну все зробити
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? не сплю ще з пів 6, але на диво почуваюсь бодренькою а все тому, що погода внормувалась, мій жахливий головний біль нарешті минув і я знов можу насолоджуватись життям. а ще я сьогодні шикарно виглядаю, бо маю запланований трохи вихід в люди. доказом цьому- скручена шия кожногого! представника чоловічої статі, якого я зустріла по дорозі на роботу! мєлочь, а пріятно..
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Встала нині зрання з моцним усвідомленням того, що я не хочу їхати у Вінницю Але шо робити, зібралася.. Ще маю 20 хвилин до виходу.
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? не сплю вже майже годину. то просто капєц. снилися мені глисти, від чого я так неприємно прокинулась. от, і тепер сиджу тут, п'ю чай тихенько, щоби домашніх не будити
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Збираюся на роботу... Черговий раз не виспалася, тому заїдаю недосип празьким печивом на щастя, зараз мож
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Як приємно зустрічати схід сонця в хаті, а не на роботі.
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Залетіла сьогодні в вікно жирнюча муха, малий прокинувся і всіх розбудив "що муха - нечемнюха тут залетіла і спати не дає". Тепер сидимо і вбиваємо час до 7:45, коли б мали насправді встати.
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? не сплю! маю чудовий настрій, хоч голова трохи поболює після вчорашніх святкувань
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Збираюся на роботу. Нині гамериканець має приїхати я так розумію, розгрібати те, що наколотили деякі нехороші люди, у нас дрес-код - верх білий, низ чорний. У мене нема ділового одягу, та й взагалі одягу білого кольору, і вночі не мала наміру його шукати, то й одягну, що одягну. В носі мала той дрес-код.
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Цілу ніч паскудно спала, бо снился якась біліберда... Потім подзвонила співробітниція, яка думала, що я на 5 ранку нині і не знала, що нині я помінялася. Зараз дожовую вишні та полуницю і біжу на маршрутку.
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Останній раз збираюся на цю роботу . Це тішить, але, дивлячись на погоду, хочеться спати, а не кудись пхатися по калюжах.
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? не спала цілу ніч, бо малий не спав((( а тепер як задрімав, то вже чогось і не хочеться.. Йду робити кавусю.
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? Маю сьогодні здавати екзамен, дописую контрольну роботу. І скільки б часу нам не дали, ми все одно будемо робити все в останню ніч.(с)
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? чудовий ранок! тепло і такий свіженький вітерець подуває..просто кайф! якщо закрити очі і включити трохи фантазії, то можна повірити, що за вікном море
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? хтось ше не спить, чи то тільки я вічно тут тусуюсь зранку? :biggrin: початок дня файний- вділа нову яскраво-рожеву спідницю і спати вже навіть не хочеться
Відповідь: Звична 6.00 ранку. Чому не спиться? встала в 4.50,розморозила фарш на чебуреки, зварила картоплю на вареники. мужа спровадила в 6 на роботу. Посудомойка миє, я пю другу каву. В обід наскрабуюся кавою і буду дрихнути.