Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Моєму меншенькому пів рочку з хвостиком і на носі третій достроковий вихід з декретної відпустки. Тож насолоджуюсь останніми "неробочими" тижнями і якось навіть проза стає врочистістю. Гора випраного одягу після сімейного відпочинку в Туреччині чекає, хто б його попрасував. Але то буду не я, принаймні не сьогодні. Мені треба терміново доїсти улюблену халву з фісташками, поки малі сплять, позгадувати, яким теплим було море ще позавчора, і подумати, скільки кг помідорів цього року нав'ялити. Адже літа лишилося вже так мало..

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2021
    • Подобається Подобається x 5
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ех, а мені відпочинок не світить) хочемо дещо придбати - то мусимо поекономити :)

    Нині проза! Винервували мене родичі, які наївно не розуміють, а чого то я проти того, щоб приїхати до них в гості, в +40, в обід, де 30 хв їхати і ще 20 перти по жарі з малою дитиною? Дійсно, чого б це? Може тому що аномальна спека? Та ну нє, то просто я вигадую собі щось. Хтось має рецеепт як отакі дурні репліки пропускати мимо вухі не нкрвуватися через тупість оточуючих?
    А поки заспокоюючи і шукаю серіал подивитися, щоб переключити увагу :)

    Врочистість: відпустка чоловіка. Хоч будемо вдома, та все ж трохи легше буде. І ввечері сьогодні плануємо невеличку прогулянку :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Тут Ви вже самі собі дали добру пораду )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Знову я напишу. Може таки тема отримає друге дихання)
    Тиждень почався.. ну якби то пом’якше сказати.. Маю перше ДТП з моєї вини. ДТП трохи певно заголосно, бо то трошки черкнула машину. Але всеодно неприємно. Ту царапину ще довго розглядали, європротокол оформили. Гм... Теж досвід. Треба певно з такого ракурсу дивитися. Шукати позитив, зсвісно, зараз буде складно... Але, нє, згадала. Є позитив, що стосується здоров’я меншої. І це добрі аналізи. Тепер ще Узд зробити. Може дасть Бог і піде зменшення тих розширень в нирках. А ну може хто підкаже: з пієлоектазією басейн не можна? (Маю таку підозру, що не можна, але раптом). З старшою донечкою трошки походили, бо хочу щоб навчилася плавати. Та і бачу є трошки нюанси по навантаженню м’язів. То і меншій було б добре поплавати, але певно не можна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ви мені нагадали, які ми "близькі" по віці наших дітей))
    Першокласника нашого турботи переносяться ще на рік, вирішили дати ще всім додатковий рік відпочинку. З роботи якраз минулого тижня вже звільнилася, а ДН малого так і не організувала, всі плани і святкування пішли коту під хвіст - мої обоє захворіли одночасно, в результаті бронхіти і сидіння вдома в цю не таку і часту літню погоду для вилазок на природу, водойми чи гори. Пофрустувала, змирилася, хлопці ніби пішли на поправку, вже почала сьогодні знову планувати, а аналізи меншого не такі втішні, як хотілося б. Завтра знову до лікаря і скоріш за все давнообіцяний похід в кіно і на піцу з подругою з дітьми знову не відбудеться. Як і будь-які імовірні поїздки, святкування і т.п. :sad:




    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. l_treasure

    l_treasure Member

    Ха, і в мене ідентична проза. Не йде якось то сімейне життя. Якось я змучилась від нього і ремонтувати то все зовсім не хочеться. А ще проза-ніяк не можу знайти роботу, яка б давала можливість поєднувати і адаптацію малого до садку і можливість сидіти з ним якщо захворіє, і щей щось могти заробити.
    Зате маю врочистість. Сьогодні попали з малим на гурток, де мені нарешті сказали, що я маю звичайну активну дитину, а не зовсім нечемного хлопця:). І я не навіжена мамаша, що все дозволяє свому чаду і тому він мене не завжди чує. (я взагалі не дуже беру чужу думку до голови, але інколи руки опускаються від тієї активності, біганини з ним) І малий слухав тренера. Юхууу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    І я черкану пару рядочків, зробимо такий собі флеш-моб на підтримку форуму))
    Врочистість - зараз буду складати валізу! Вдруге за сезон на море!! Були в травні в Єгипті. От пишу це і сама не усвідомлюю, що все-таки їдемо, до останнього не знала, чи все складеться, хоч квитки купили ще в червні) напевно аж в літаку вже розслаблюсь)
    Про прозу не будемо)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Юхув, всіх бачу, всіх чую! :girl_claping:
    Літо літом, а я вже не можу дочекатись осені. Причин декілька:
    1. Нарешті не буде тої спеки (20+ градусів)
    2. Є маленька (нехай маленька, та все ж) вірогідність, що восени зустрінемось з морем. Не бачились ми довгих три роки :girl_in_dreams:
    3. Мої гаврики підуть в садок. Син після перерви в 1,5 місяці, а доця вперше. І останнє, так би мовити, і хочеться і колеться. Вона ще така мацьопа з однієї сторони, а з іншої я дуже і дуже втомилась від щоденної рутини, де ми всі 24/7 вдома. Хочу часу для себе і щоб він не залежав від можливостей інших побути з Юстею. Тому тут складно, та якось буде.

    А літо, воно було чудове) не надто квапливим, з своїми планами та їх втіленнями, з подорожами та зустрічами, з прекрасними та чуттєвими моментами :girl_in_love:
    Від осені чекаю не менше, + ще більше свободи та спокою для себе та досягнення кількох ціль.
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Що ж, я більше чукча-читатель, але теж черкну пару рядків. Теж маю цього року першокласника. Абсолютно нічого ще не купила і потрапила в лікарню на збереження, повний ліжковий режим і це тааака проза, що ну. Трохи переживаю і за вагітність і за малого...Врочистість боюсь злякати, тому не пишу.

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Спека трохи спадає і я радію!
    В повітрі пахне яблуками - значить, скоро осінь :) хочу яблучного пляцка шалено, але не хочу його пекти ;) можливо, до завтра натхнення з'явиться :)

    Маю врочистість: купила сукню, на яку б раніше не наважилася. Бо я ж звикла до стриманого стилю, а тут такий фасон цікавий ❤️ коли ж ще носити таке, як не зараз?

    І ще: малюсько вчиться стояти без опори і так смішно плюхається на дупу :) і щось белькоче-белькоче безупину ❤️
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Miss Sixty а скільки то вашому старшому не-першокласнику?)) І як вам було звільнитися з роботи? Бо мені якось не по собі , не просто мені далося те рішення, бо повернутися можливість є, але таки вирішила побути ще трохи мамою. А воно якось так тисне зовні - ніби чого то ти будеш вдома сидіти, а не гроші йти заробляти. Ой, то певно до якоїсь іншої теми те питання , але раз вже народ трохи сюди підтягнувся , то хай буде тут.

    А тим часом ми ще на відпочинку - і мені трохи дивно, що ми нарееешшті стали якісь рухливіші. Роками годі було зрушити з одного місця, хоча я того і хотіла, а от чоловіку все шось не те було. А тут ми нарешті і рибку половили, і на водоспад з'їздили, і в дельфінарій , ну і ще може десь доберемося, ще є два дні.

    Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Retaret написала Вам в ПП

    І поділюся врочистістю - хлопці мої одужали і ми сьогодні провели чудовий день з подругою і її донькою, нарешті трохи відбулося відкладеного святкування дня народження молодшого. Сходили на піцу, діти побавилися, в кіно на обіцяний Щенячий патруль, погуляли по місту, посиділи біля фонтану. Ще й погода по ходу дня стала теплою та сонячною.
    Люблю Львів, люблю свою подругу, люблю своїх хлопців, люблю літо ❤️
    А ввечері чоловік знову надав можливість самій поїздити трохи по області - який ж то кайф кайфувати від себе за кермом.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А що за мультик? Ми б теж пішли, як повернемось..
    Врочистість - море!!!! Як же я його люблю)) Були на пляжі Афродіти, діти настрибались на хвилях…
     
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    І яке море в травні? Плануємо наступного року поїхати, поки в малих паспорти не позакінчувались. Чи тепло, чи в морі купались? І кудиїздили? Хочу гарний захід в море, пісок щоб був.

    Малий скоро йде в школу, вже 3 клас. І ужас-ужасний - в другу зміну :sad:
    Меншого сплавлю в садок - вже середня група. Ще трошки і той буде першачком. Я в шоці :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В травні в Єгипті чудово! Море вже тепле і ще немає пекельної жари. Звісно, купались) їздили тільки на морську прогулянку піратським кораблем, бо вже вчетверте в Єгипті були, на багатьох екскурсіях були. Були в Хургаді, там переважають пісочні пляжі з пологим заходом, хоча і в Шармі такі є
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От і знову понеділок і дощі, дощі, дощі... З літа одразу в таку мокру і холодну осінь. Сидимо вдома, утепляємося і гріємося. Минулі вихідні лежали всі з ротавірусом, який старша з садочку принесла. А ці просто мокро було. Про садочок. То і врочистість і проза. Врочистість - бо він справді класний. Дитині там цікаво і вона його любить. А от проза - то постійні хвороби. Від лютого вона майже не ходила. Розумію, що то треба пережити. І якщо старша то ще відносно легко переживає, то з меншою не так радісно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    А у мене сьогодні свято. Рівно 19 років тому я вперше стала мамою. Дуже швидко пройшли ці 19...Моя донечка вже така доросла розумничка, самостійна і незалежна від нас ,але в душі ще така ранима і тендітна. Борець за справедливість. Люблю її дуже- дуже, хоча рідко це кажу( не любить вона це чути і всякі обнімашки теж) Але мені так хочеться її обняти і захистити від усього світу.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 3
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Якраз вчора надибала в неті:
    17104853_original.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Давно я не писала. З врочистості вибрались на море) Відпочити не відпочинеш з однорічним малюком, але змінили обстановку, погрілись і накупались.
    З прози почалась школа. 6 клас, я не знаю куди летить час...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Всім привіти!
    Стільки всього відбувалося...
    Старша пішла в Універ, так... ЗНО розумничка добре написала і має, що хотіла.
    Ми з середульшою змотались на 2 дні на Полтавщину на екскурсію між тими вступаннями. І середина серпня ЗАСЛУЖЕНО і доооовгоочікувано полетіли всі разом на Родос. Мій Родос... Він такий же чарівний... Сонце, я б сказала, помірна спека, 5* готель, окремі кімнати зі старшими дівками, теплюща бірюзова чистесенька водичка, морепродукти, тортики, бахлава, рожеве вино, кораблики, атраціони на морі, міні-диско на 20:30, де танцювали ми ВСІ (ну менша - то була просто звІзда!). Все як я вимріяла і на що дооовго чекала...
    Урочистих лінійок не було, то всіх відправила Універ/гімназія/садок і релакс...
    Ввечері йду сама на виставу у Курбаса.
    А кінець вересня їду з середульшою відкривати для себе Харківщину.
    В листопаді запланована Флоренція з сестрою.
    Тай таке. Якось непогано все виглядає поки, ттт.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1