Viewing blog entries in category: стиль

  • Akina
    Досить часто, після різних консультацій (від визначення кольоротипу до розбору гардеробу, роботи з типом фігури, лініями і формами) чи семінарів, я чую від жінок і дівчат: "чому, ну чому нам про це раніше ніхто не розповідав?"
    .
    І я задумалася. Адже, дійсно, наскільки цікавішою була б "всесвітня історія", якби в ній було троошечки менше про війни і цифри, а трохи більше про соціологію та повсякденне життя людей.
    Якщо, наприклад, ще про одяг древніх єгиптян підручник розповідає одним-двома абзацами, то історія ХХ століття пригадується суцільною безпросвітною політикою. Насправді ж мені-підлітку дуже цікаво було б дізнатися про те, як війни та процеси в економіці змінювали й, наприклад, настрої та моду. Яким був побут, що вони їли і, звісно, як одягалися :) Думаю, перипетії бурхливих міжвоєнних часів були б мені значно ближчими якби на уроках історії розповіли, наприклад, про те, як жінки виборювали право не носити корсети і носити штани. От ви знаєте, наприклад, чому в 20-х роках ХХ ст ідеал жіночої фігури був підкреслено "хлопчаковим", а у 50-х концентровано "жіночним"?...
    .
    Я б хотіла щоб шкільний психолог не приходила в клас раз на пів року роздавати "тести на IQ", а говорила з дітьми про те, що НОРМАЛЬНО бути різними. Нормально мати великі/ маленькі/довгі/круглі... вуха/груди/ноги/ніс... , нормально не любити джинси/мереживо/довге волосся... і нормально любити. Щоб хтось розказав підліткам звідки береться мода і чому зараз для них таким важливим видається "бути в тренді", бути "як всі"...
    .
    Я б хотіла, щоб на уроках малювання нам більше розповідали про гармонійне поєднання кольорів та пропорції, а головне показували яке практичне застосування ці знання мають в дизайні інтер'єру, одязі і побуті загалом...
    .
    Я б хотіла, щоб на уроках праці, наприклад, ми вчили докладніше не лише види швів та виточок, а й назви фасонів одягу (бо ця важлива і цікава тема, знову ж, чомусь в шкільній програмі згадується зазвичай дуже побіжно )...
    .
    Ооо, я б багато чого змінила в підручниках
    Цікаво, а яких уроків чи тем вам (з висоти теперішнього досвіду) хотілося б бачити більше в шкільній програмі? ;)
    Dominika, Shapokliak, MalvinkaLv та 4 іншим подобається це.
  • Akina
    Кажуть, що ми живемо в епоху рефлексії - у людей зявився час та фінансові можливості щоб роздумувати про те, з чого складається їхнє відчуття щастя. І, так, я справді вважаю, що одна з причин бути щасливішим - це можливість зуміти знайти такий одяг, який відповідав би фігурі, зовнішності, стилю життя, звичкам, інтересам... Така здавалось би дрібничка, але віднайти власний стиль, свій образ - це теж шлях до усвідомленості, до того щоб бути СОБОЮ.

    Ми маємо прекрасний час можливостей, коли можна піти на курси макіяжу або не фарбуватися взагалі, працювати зі спеціалістом над власною самооцінкою чи перекроювати з хірургом власне тіло, не виходячи з дому слідкувати за модними новинками, купувати готові речі швидкої моди у численних магазинах, "полювати" на ексклюзив у секондхендах чи шити неповторні речі у кравчині... Але отакий безмір варіантів часом навпаки ускладнює вибір і прийняття рішень.

    "Яка різниця, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш у них Парижем!?". Так, але водночас:
    "це вже минуле, у цьому сезоні таке не носять", "модний образ не можна уявити без трендової червоної помади", "сексуальна білизна і підбори - без цього жінка не жінка"... - кричить нам реклама і голоси трендсетерів;
    "з такими ногами як у тебе треба носити довші спідниці або штани", "то ж поліестр, гидота якась, нормальна сукня має бути лише натуральною.." - додається ехом в голові мамин голос;
    "хутро та шкіра - це вбивство", "швидка мода шкодить екології", "повторне використання одягу - вибір відповідальної людини" - твердять еко-активісти;
    "сумка та взуття мають бути дорогими...","жінці в ...років пора би вже вміти...", "в такому віці вже не пасує одягати...", "є ж певні правила, які важливо знати"... - шИкає нам суспільна думка... Подруги, перукар, реклама... І знову ж потрібно обирати - адже можна ігнорувати ці всі голоси довкола, можна до них дослухатися або ж навіть вірити якомусь із них беззаперечно.

    Це я так готуюся до психологічно-стилістичного семінару спільного з @Mansikat і подумала, що мені справді дуже цікаво - а ви радієте тому, що у 21 столітті дійсно можна шукати і обирати? Ви "celebrate diversity" чи хотіли б щоб світ був більш визначеним, "тихішим" і трохи простішим? Може, навіть "от, як колись" , тоді коли саме була б Ваша епоха?
    Clementina, MissO, Jusi та 6 іншим подобається це.
  • Akina
    Ви бачили - весна? :connie_pull-pigtailТому чистимо пір"ячко, а хто відчуває таку потребу - ще й фарбуємо :girl_wink:
    Врочисто обіцяю не лінуватися і дописати незабаром ще 2 статті на тему кольору волосся. А поки частина перша - ознайомчо-теоретична :)


    Волосся - важлива складова нашої зовнішності та стилю і досить важко в сучасному світі знайти жінку, яка жодного разу не замислювалася про фарбування волосся. Не залежно від того, чому Ви вирішите змінити колір власної шевелюри (для зміни іміджу, щоб замалювати сивину, чи просто захотілося експериментів : ) ), варто знати, як правильно обрати фарбу. І тут виникає купа запитань, адже простого слова шатенка/блондинка/брюнетка не достатньо щоб описати який насправді у Вас природній відтінок волосся. Тим більше не достатньо його, якщо Ви плануєте зміну кольору.

    Тому сьогодні розпочну цикл статей про фарбування волосся, з якого Ви дізнаєтеся з чого складається назва кольору на палетці, що означають цифри на коробці з фарбою для волосся, та як пояснити своєму перукарю, який саме відтінок вам потрібен.

    [​IMG]

    1. Розшифровка кольору фарби і цифр на коробці.

    В номері фарби відображена інформація про колір і пігменти з яких складається барвник. Цей номер зазвичай пишеться через дріб або крапку, наприклад: 9,34 або 9/34.
    Де:
    • перша цифра (від 1 до 10, іноді до 12) – рівень глибини тону.
    • друга (тобто перша після крапки чи риски дробу) – основний кольоровий нюанс (основний відтінок)
    • третя цифра (вона ж друга після крапки чи риски) – додатковий кольоровий нюанс (підсилюючий або доповнюючий відтінок).

    Рівень глибини тону - це перша характеристика кольору волосся (як натурального, так і фарбованого). По великому рахунку, це і є та шкала, яка відділяє блонд від русого, шатена від брюнета і т.д. Рівень глибини тону – це основний колір волосся без додаткових відтінків. На цей показник впливає виключно кількість меланіну у волосяному стержні. Щоб визначити глибину тону Вашого власного волосся достатньо взяти пасмо на потилиці, ближче до коріння і порівняти його зі зразками в палітрі. По цифровому номеру можна судити про ступінь світлоти волосся , де 1- найтемніший, а 10- найсвітліший.

    [​IMG]

    Продовження в блозі :girl_smile:
    Бути стильною і красивою щодня: Як пофарбуватися і не розчаруватися. Ч.1. Колір фарби для волосся
    MarMar, Demetra, Barnaulka та 14 іншим подобається це.
  • Akina
    Справді тішить те, що вишиванка з чогось такого фестивально-костюмного помалу перетворюється на, зачасту святковий, але все ж звичний для нас одяг. Але більшість з нас все одно трошки боїться з нею експериментувати, тому спробую цією статтею додати вам натхнення для креативу :)

    І одразу ж ремарка №1: з чим поєднати Вашу вишиванку дуууже залежить від того яка саме це вишиванка. З власних спостережень – найлегше експериментувати з автентичними, раритетними або досконально відтвореними сорочками – вони настільки самобутні + вишиті на простій матовій тканині, що майже завжди легко «лягають» у різні образи. Досить просто Вам буде також з сучасними дизайнерськими версіями сорочок, от як у Віти Кін, Varenyky Fashion і т.д. саме тому, що вони осучаснені і створені під сьогоднішні реалії моди. А от вишиті бісером сорочки – вибагливі, особливо вишиті на габардині лапатими маками, ну і простакуваті «базарні» (з тих дешевших, не пропрацьованих та непродуманих моделей) майже гарантовано будуть проблемою.

    Ремарка №2. На представлених нижче фото НЕ завжди українська сорочка (є й молдавські і навіть південноамериканські :) ), але мені хотілося показати саме ідею багатогранності вишитих сорочок.

    Отож, з чим можна носити вишиванку?

    Почну з найбільш поширених варіантів і покажу, як можна їх трошечки урізноманітнити

    Вишиванка + чорна класична спідниця

    Якщо для школярів, що прийшли на святкову «лінійку» це, в принципі, варіант «по замовчуванню», то їхнім мамам, бабусям, сестрам і тіткам, не обмеженим шкільним дрес кодом, використовувати такий же варіант зовсім не обов"язково.
    [​IMG]
    Я не кажу, що не можна отримати стильного, сучасного, вишуканого образу поєднавши вишиванку з чорною спідницею. Точно можна :)

    [​IMG]
    але чорна «костюмна» спідниця часто таки є не найкращим її компаньйоном.

    Чим можна замінити чорну спідницю?

    Перше і найлегше, що спадає на думку для «пожвавлення» образу – колір:

    [​IMG]

    Загалом, колір «низу» може:

    • повторювати колір тканини сорочки
    наприклад, шикарно виглядають вишиванки на білій тканині у поєднанні з білою спідницею чи брюками
    [​IMG]

    • повторювати барву ниток вишивки

    [​IMG]

    [​IMG]

    • бути гармонійним, взаємодоповнюючим до одного з цих кольорів або перегукуватися з кольором аксесуарів

    [​IMG]
    Ну і, звичайно, запросто можна замінити чорну спідницю на інші «до всього пасуючі» кольори: темно-синій, темно-зелений, бордовий, темно-бірюзовий…

    Також варто звернутися до витоків

    З чим вишиванки носили наші предки? З бавовняними, шерстяними, льняними спідницями чи плахтами. Часто ці тканини мали геометричний візерунок.

    [​IMG] [​IMG]

    Отож запросто можна одягнути вишиванку і отак, це буде більш "костюмований" ближчий до автентичного образ, тому для нього краще підходять власне "класичні вишиванки"

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG]

    Погляньте, наприклад, як по-різному виглядає одна і та ж вишиванка Марини Порошенко з різними спідницями. Її сорочка явно виграє від сусідства з лаконічною сучасною спідницею, спідниця ж в клітинку не найкращий вибір

    [​IMG]

    в тому числі і через її колір, якщо його змінити, образ стане трохи більш цільним

    [​IMG]



    Матеріал спідниці

    Тут теж величезний простір для експериментів. Бо вишиванки зазвичай чудово виглядають у парі не лише з бавовняною, лняною, шерстяною, а й зі:

    • шкіряною спідницею

    [​IMG]

    • фатиновою,шифоновою чи мереживною

    [​IMG]

    • а часом навіть і з оксамитовою :)
    [​IMG]

    Друге дуже звичне нам поєднання

    Вишиванка+джинси

    [​IMG]
    Воно шикарне, практичне і я навіть не думаю з цим сперечатися :) Але при бажанні його теж можна трохи урізноманітнити замінивши джинси, наприклад, на....

    продовження тут :)
    Dominika, Barnaulka, nomad та 5 іншим подобається це.
  • Akina
    Знаєте що, дівчата? За тими хворобами я геть пропустила :girl_blush2:що 3 березня моїй темці на Посиденьках виповнився 1 рік! :girl_claping:
    Для мене це грандіозна подія і мені здається, що це чудовий привід подякувати форуму на який я прийшла 4,5 роки тому:girl_yes:. Він (а точніше його чудові мешканці :) ) в свій час не лише врятували мене від купи помилок у материнстві, догляді за дитиною та вихованні, стосунках, але й надихали копати, розвиватися, шукати, цікавитися... Я вже казала - люблю Посиденьки за розмаїття думок, люблю форумівки за їх галасливу і крейзі атмосферу.
    Дякуючи форуму, я познайомилася в новому для мене місті з чудовими дівчатами, з багатьма з них тепер підтримую з зв"язок і оффлайн (поіменно перечисляти не буду, але знайте - я вас дуже люблю і :kisss:).

    А ще Посиденьки якимось незрозумілим чином надихнули мене зайнятися тим, про що я раніше навть не думала хоч ходила близенько :) , саме форум дав поштовх моїм дослідам і відкриттям в фері стилю. Не знаю що з цього захоплення виросте далі, але наразі я страшенно щаслива серед того розмаїття кольорів, фасонів, гардеробів і чудових клієнток, які кожна цікава і прекрасна по-своєму :girl_in_love:

    Не все поки вдається ідеально, але мені правда дуже хотілось би відсвяткувати малесенький ювілей моєї темки, тому всім з ким ми знайомі реально чи віртуально :) пропоную зустрітися по-дружньому в цю неділю (12 березня) за чашечкою чаю - поговоримо на "дівчачі теми" :girl_smile: - про красу, стиль і про все на світі :connie_pull-pigtail Що скажете? :)
    KOCHAM, exmargarytka, Shamna та 18 іншим подобається це.
  • Akina
    Хочу шити собі деякий одяг на замовлення (бо те що є в магазинах не дуже радує, та і фігуру маю трохи нестандартну). Маю тітку-кравчиню, але вона зараз живе досить далеко і не дуже має час на мої забаганки. Сама вмію трохи шити, але в основному елементарне - спідниці чи сумки прості собі або штани Владу (ближчим часом вдосконалювати ці вміння не планую :) ). У Львові до кравчинь ще не зверталася, розкажіть чи шили Ви щось на замовлення і чи лишилися потім на 100% задоволені? Бо коли шиє тітка мені практично безкоштовно, то я готова пробачити їй якісь незначні деталі, а до роботи кравчині, якій платитиму, певно, буду досить прискіпливою :)
  • Akina
    Писала мені одна дівчина
    тому спеціально для @Ascorbinka і взагалі для усіх, хто любить блузки, спідниці і їх поєднання, "наваяла" я новий опус :girl_crazy: Цього разу тексту мало, картинок багато.:connie_pull-pigtail
    [​IMG]
    Давайте поговоримо як зробити таку, здавалось би звичну і класичну комбінацію, яскравішою і цікавішою?
    Отже, якщо Ваш образ здається Вам нудним і банальним, що можна змінити:
    1. Колір
    Найпростіше - додати кольору. Заміняємо звичний білий верх\чорний низ на будь-який колір веселки.
    ........
    червоний, жовтий, зелений, рожевий...
    .........
    А можна навіть просто перевернути звичний "білий верх, чорний низ" догори ногами :)

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Цікавий варіант також чорний+чорний. Зверніть увагу, що усі образи "тотал лук" зазвичай потребують різних фактур для окремих елементів одягу - саме чергування матових, блискучих і фактурних матеріалів додає "барв" одноколірному поєданню. Також не зайвим буде іноді скористатися і кольоровими аксесуарами (ремінець, сумка, взуття... чи навіть манікюр)

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    2. Принти
    Зараз можна знайти принтовану тканину на будь-який смак. Вона зробить яскравою навіть найкласичнішу спідницю чи блузу
    ........

    3. Матеріал і фактура

    Не забувайте також про поєднання різних матеріалів не лише в "тотал луці", а й в різнокольоровому одязі. Оригінальності Вашому образу додадуть, наприклад:
    шкіряні спідниці
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    і навіть блузи :)
    ........
    паєтки, блискітки (вони якраз знову у моді):
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    мереживо:
    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]
    ........
    джинс
    (і це не лише джинсові спідниці, а й джинсові блузи, завдяки яким можна створити дуже цікаві поєднання фактур):
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    4. Аксесуари
    Яскраве взуття, сумки, ремені, окуляри, прикраси теж додадуть родзинку до Вашого образу:
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    .........

    5. Маленькі хитрощі

    Погляньте, що спільного у цих фото?
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Здавалось би, звичайні жакети і звичайні білі сорочки, але загорнутий рукав і розстебнуті верхні гудзики роблять цей класичний одяг набагато жіночнішим. Доречі, такий прийом можна використовувати і для кардиганів чи лонгслівів - оголене зап'ястя завжди додає образу легкості і шарму.

    А навмисна недбалість - не заправлені, або наполовину заправлені блузи, зроблять Ваш образ динамічнішим і трошки бунтарським:
    ..........
    Звичайно, все залежить від того, наскільки формальним має бути Ваш вигляд, але, навіть враховуючи правила строгого дрес-коду, можна знайти чудові варіанти.
    В найбільш класичну комбінацію "білий верх, чорний низ" внести різноманітність допоможе також фасон блузи і спідниці: асиметричний крій, незвична форма вирізу чи коміра...
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Менш формальний варіант - зі шкіряною чорною спідницею.
    [​IMG][​IMG]
    Оригінальні прикраси чи яскраві аксесуари теж здатні "оживити" чорно-білу класику.
    [​IMG][​IMG]
    Доречі, чорна максі-спідниця геть не обов"язково має асоціюватися лише з монахинями :)
    ......
    Не бійтеся експериментувати, але, звичайно, пам'ятайте про почуття міри: якщо хоче використати масивні прикраси чи нестандартну тканину - варто обрати лаконічний крій спідниці і блузи, а якщо робите ставку на оригінальний крій - відповідно матеріал має бути простим.
    І що я ще хочу сказати: носіть спідниці і, звичайно, блузи! Це жіночно і модно завжди :)

    Картинок дуууже багато і мені ліньки все сюди тягнути :girl_blush2:, тому більше знову у блозі.
    Пи.си. Як завжди дуже вдячна буду за конструктивну критику:girl_curtsey:
    Zaychenya, zdorov, KrystynaM та 14 іншим подобається це.
  • Akina
    Отож, базовий гардероб - що ж воно таке, з чим його «їдять» і чи всім він взагалі потрібен?

    Що таке базовий гардероб?
    Базовий гардероб - це один зі способів упорядкувати своє життя. Одразу скажу, що базовий гардероб - це не все. І, так, без нього можна обійтися, але він спрощує і певним чином структурує гардероб, допомагає вирішити питання "шафа не закривається, а одягнути нІчого".

    В базу входять одяг, взуття, аксесуари, які поєднуються з усім Вашим гардеробом, підходять Вашому типу фігури, кольоротипу і способу життя. Базові речі поєднуються практично з будь-яким стилем одягу, так як самі по собі є нейтральними. Це речі простого, лаконічного (часто досить класичного) крою з категорії довготривалих трендів, тому є актуальними протягом тривалого періоду (3-5 років). З грамотно підібраним базовим гардеробом справді простіше - мінімум одягу в шафі, максимум його комбінацій і відповідно "новий" образ щодня. Серед задач бази – і зменшити кількість речей (тобто купити одну таку спідницю, яка замінить гіпотетичні 3), і спростити комбінування різних елементів гардеробу.

    Але база – це не весь Ваш одяг. В ідеалі в гардеробі мають бути:
    - базові речі (зазвичай досить класичного крою, без зайвих деталей, але найкращої якості бо їх можна носити роками),
    - гостромодні - звісно за бажанням, бо не всі вважають за потрібне слідувати моді (от такі речі можна купувати в мас-маркеті, поносити сезон і викинути),
    - власні "фішки" - те що створює індивідуальний стиль (у когось, наприклад, велика колекція капелюшків, намиста чи взуття, у когось вишиванки і т.д). Це вже не база, бо для бази достатньо, грубо кажучи, 6 пар взуття на рік, яке пасує практично для всього одягу, а от колекція з 20 пар туфель всіх кольорів веселки - це вже абсолютно не обов'язково, але прикольно (за умови що Ви маєте можливість їх купити, маєте де зберігати, а головне куди "вигулювати") :)
    Але пам'ятайте, небазові речі також мають відповідати вашому стилю і комбінуватися з базою.

    От другий і третій пункти додаються дозовано до бази і тоді виходить індивідуальний стильний образ. Бо чисто базовий гардероб, звісно, у кожного буде свій, але вцілому виглядатиме не так яскраво, як з Вашими власними маленькими "родзинками".

    Щоб було зрозуміліше, чому для яскравого образу самої лише бази не завжди достатньо, наведу такий малесенький приклад:
    - комплекти складені лише з базових речей

    [​IMG]
    - а тепер до кожного додамо по одному цікавому елементу: наприклад, блискітки (які знову в моді), чи босоніжки з леопардовим принтом

    [​IMG]

    Про що варто пам'ятати?
    По-перше, враховуючи наш клімат, бази у Вас все одно буде як мінімум 2: осінньо-зимова і весняно-літня. Багато речей: джинси, кардигани, спідниці можуть бути присутні одночасно в обох, але загалом все одно будуть досить суттєві відмінності залежно від сезону: різне взуття, товщина і склад тканин, довжина рукава і т.д. Ну трохи холодно у наших середніх широтах ходити взимку, наприклад, в шифонових блузах чи шовкових спідницях, а от влітку – ок.

    По-друге, немає однакової бази для всіх. Оті всі списки, які гуляють інтеренетом: «20 базових речей», «що повинна мати в своєму гардеробі кожна жінка» - вони не діють. Ні, заради інтересу, звичайно, варто почитати - раптом знайдете щось цікаве для себе. Головне не слідувати їм сліпо а адаптувати під себе. Бо серйозно, не треба абсолютно усім кеди і тільник, ботфорти і косуха, джинси бойфренди і вкорочені брюки. Особисто Ваш список базових речей залежатиме від Вашого способу життя, улюбленого стилю в одязі, особливостей фігури і ще десятків інших факторів. Не може бути однакової бази для 50-річної вчительки і 18- річної студентки, чи для домогосподарки і бізнесвумен...

    По-третє, не буває загальних базових кольорів. Не вірте спискам, які стверджують, що базовий тренч має бути саме бежевим, маленька сукня чорною, а сорочка обов'язково білою. Модні блогери і знаменитості, завдяки 3-шаровому повному макіяжу і іноді харизмі, часом можуть носити сніжно-білу сорочку, маючи від природи теплий і м'який кольоротип. Але звичайним, живим людям :) я б все ж не радила такого робити. Іноді, наприклад, колір одягу на роботі диктує корпоративний дресс-код, але, якщо немає таких строгих вимог, то навіщо примусово заганяти себе у рамки сніжно-білої сорочки і чорних туфель?

    Ну і по-четверте, не буває фасонів для всіх. Джинси-скіні, джинси-бойфренди чудово виглядають на модельних струнких ніжках, якщо ж у Вас інший тип фігури – не варто сліпо слідувати рекомендаціям «бази для всіх». Те ж саме стосується і різноманітних пальто-халатів, вкорочених брюк, шкіряних штанів і т.д.

    Для тих, хто таки хоче побачити список :) дуже приблизний перелік:
    • «Низ» - брюки, джинси, спідниці у будь-яких комбінаціях 3-4 шт.Залежно від Вашого стилю одягу і стилю життя, це можуть бути і 3 спідниці різних фасонів і кольорів, а можуть бути джинси+брюки +спідниця.
    • «Топи» - футболки, блузи, майки, гольфи (водолазки), логсліви, сорочки ... від 4-5 шт
    • Жакет\кардиган\жилет – 1-2 шт
    • Верхній одяг відповідно до сезону - 2 шт (пальто,пуховик, вітрівка, плащ, шкіряна куртка…)
    • Взуття3-4 пари (туфлі "човники", кросівки, кеди, чоботи, босоніжки, балетки, ботильйони і т.д) знову ж у будь-яких комбінаціях
    • Сумки – як мінімум 2: велика «щоденна» і маленька «вихідна» (клатч)
    • Хоча б одна універсальна сукня
    • Аксесуари (за бажанням: окуляри, шапка, шалик, пояс…)
    • Прикраси: сережки, браслет, підвіска, намисто, перстень – хоча б по 1 шт (не комплект)
    Це мінімум, може бути і трооошечки більше :) Але надто велика кількість базових речей теж абсолютно непотрібна. Для цілорічної бази варто множити кількість одягу і взуття десь на 1,5, бо багато речей можуть "кочувати" із сезону в сезон.
    І не забувайте про стиль життя - з чого складаються Ваші будні і вихідні? Де і як Ви проводите більшу частину дня? Якщо Ви багато ходите пішки - замінюйте туфлі на шпильці балетками чи кедами, якщо у Вашому житті є щоденні ділові зустрічі - то футболок потрібно мінімум, але максимум блуз...
    А уже колір, фасон (завищена-занижена талія, довжина брюк-спідниць і т.д), тип одягу і вуття обираються лише індивідуально і не можуть бути універсальним для всіх.

    Трохи більше:
    Чи потрібен базовий гардероб геть усім?
    Як довго «живуть» базові речі?
    Які кольори є базовими?
    Як розпізнати базові речі?
    знову тут :connie_pull-pigtail
    shemely, MuzaPuzo, Натуля та 14 іншим подобається це.
  • Akina
    Днями я натрапила на одну статтю присвячену цій темі в гламурному журналі, почала шукати більше… Люди, я - в шоці!:girl_impossible: Стилісти, які пишуть про молодих мам, чомусь всі акцентують лише на "зручному одязі в якому можна бігати за дитиною". Хм, то тільки я і раніше ходила в тому, в чому зручно рухатися (при тому спортивного одягу у мене немає окрім футболок і джинсів)? А що всі інші раніше 24 години на добу ходили в вечірніх сукнях, чи спідниці олівець, і при тому взуті в туфлі на 12 см підборах? Ну і так, писати про те що дитину треба ще й грудьми годувати (а дитину до 1 року ще й дуже часто і в найнесподіваніший момент) - то геть не модно. Але, облишу критику і просто напишу що про це думаю я :)

    Отже, по - перше одяг мами таки залежить від віку дитини і від способу життя: чи маєте Ви автомобіль, чи потрібно буде пересуватися громадським транспортом, чи будете носити дитину у слінгу?
    Якщо Ваша дитина їздить у візку, то в такому разі перший рік її життя спокійно можна дефілювати майже у будь-яких спідничках, сукнях і навіть на підборах (звісно за умови що у Вашому будинку є ліфт і пандус).
    Якщо Ви носите дитину у слінгу, тут теж є свої особливості. Підбори вищі за 5 см таки взувати не варто – заради спільної безпеки оберіть невисокий широкий каблучок чи танкетку. Але слінг чи ергорюкзак – то геть не привід ходити в спортивному костюмі і кросівках, не треба відмовлятися від суконь (особливо трикотажних) та спідниць. Навіть якщо раніше ви одягали сукні лише з "човниками" на шпильці, спробуйте балетки і кеди. Пам'ятайте - у слінгомами гудзики і застібки на блузках мають бути плоскими, щоб не заважати дитині. Дуже бажаний в одязі трикотаж - він значно менше зминається. Ну і, що б там не казали про абсолютно натуральні тканини, але сорочка зі 100% бавовни таки зімнеться значно більше ніж та ж сорочка з невеликим вмістом синтетики.

    Взагалі, моя головна порада молодим мамам – не забувати про себе! :d23:Так, тепер Ви рідко виходите далі дитячого майданчика, поліклініки чи супермаркету, так, Ви можете сказати що не маєте часу "виряджатися", але повірте – його не треба так багато. Головне - один раз проаналізувати свій "додекретний" гардероб і знайти у ньому речі які спокійно можна носити і маючи грудну дитину (детально про це зараз поговоримо) та визначитися з тим, що варто докупити. Потім відправляєте тата, дідуся чи бабусю в неділю гуляти з дитиною і маючи 1-1,5 год вільного часу відпочиваєте - розкладаєте наявний одяг і перед дзеркалом наперед продумуєте декілька можливих комплектів. І увага! – записуєте чи фотографуєте. Так, так, пам'ять від недосипу іноді підводить, круговерть памперсів-колік і інших турбот про дитину вибиває зі звичного ритму життя і, коли приходить час іти надвір, то рука сама тягнеться до кросівок, джинсів і одної і тої ж "звичної" кофтинки. А маючи список-підказку, Ви можете швиденько обрати чудовий комплект одягу.

    Отже, що зі звичайного одягу підійде для мами яка годує дитину грудьми?
    Найзвичайнісінькі сорочки і блузи на ґудзиках– шифонові, бавовняні, трикотажні, фланелеві… Головна вимога – легкий доступ до грудей (зверніть увагу на зручність застібок - ґудзики часто доведеться розстібати і застібати назад однією рукою).

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    .........................
    Трохи багато тексту і картинок, тому, щоб не тягнути все сюди, зроблю отак:
    далі тут і продовження

    Буду дуже вдячна за конструктивну критику! :girl_yes2:

    А ще чекаю тут у відгуках "замовлень" :) на нову статтю про стиль\моду\взуття\одяг\типи зовнішності.... Напишіть будь-ласка про що саме вам було б цікаво читати? :connie_pull-pigtail
    porIra, Sera, aknytsU та 5 іншим подобається це.