Viewing blog entries in category: стиліст Львів
-
Вирішила зробити пост про тренди, які не викликають у мене ніяких позитивних емоцій. Я спокійно і помірковано ставлюся до моди, бо чудово розумію, що не всім вона цікава. Наприклад, якщо подивитись на сучасне взуття. Десь 80% моїх клієнток не наділи б це взуття навіть під страхом смерті. Мене це не дивує, бо я регулярно працюю з людьми, у яких така ж реакція на моду.
А я, в основному, радісно приймаю актуальні тренди, тому що люблю експерименти та відкрита до нового в цьому напрямку. Але є тренди, які і мені не відгукуються. Поділюся з вами.
Не люблю вузькі окуляри. От не прижилися у мене зовсім.
Надмірний оверсайз. Важко сприймаю посилені диспропорції; з цієї ж причини не відгукується мені й активна асиметрія. Коли вона не сильно виражена — нормально, але коли без інструкції не розібрати, де у речі перед, а де — зад, відразу кладу на місце.
Не складаються мої стосунки з логоманією. Все розумію, але собі не купую.
Моду на «страшні кросівки» я в-цілому сприйняла добре, але деякі моделі актуальних кросівок мені чимось нагадують гіпс.
От якось так. Все це я не бачу на собі, але якщо клієнту подобається, намагаюся переступати через своє бачення прекрасного і враховувати побажання дівчат.
А які сучасні модні віяння НЕ подобаються вам?
-
-
Кардигани на ґудзиках не виходять з моди багато років - змінюються моделі, акценти і способи їх носити. З сезону в сезон залишається актуальною класика - светр на ґудзиках середньої довжини. На які ще варіанти варто звернути увагу зараз - читайте далі.
Яскравий кардиган. Колір вибирайте зі своєї палітри. Носіть його з простими джинсами, з речами подібних відтінків або з нейтральними- сірим, чорним, бежевим. Кардиган можна одягнути на водолазку або топ того ж кольору.
Темно-синій кардиган став класикою. Він може доповнити будь-який образ і буде добре виглядати навіть з простими джинсами. Додайте прикраси.
Короткий кардиган з милим декором створить романтичний настрій. Під нього можна одіти тонкий гольф спокійного кольору.
Кардиган з принтом. Він буде добре виглядати в поєднанні з чимось нейтральним. Якщо у вас сміливий стиль, то один кардиган можна одягнути зверху на інший.
Сірий кардиган. Якщо колір базовий (він не обов'язково повинен бути сірим, якщо у вас теплий кольоротип, то можна вибрати бежевий або коричневий), то може бути нестандартним крій - об'ємні рукави, коротка довжина.
Подовжений кардиган - теж класика. Така модель буде добре виглядати поверх сукні або міді-спідниці. Талію можна підкреслити поясом.
Майже класика. Такий кардиган схожий на класичний, але в ньому є незвичайні деталі - рвані краі, непомітний декор або щось подібне.
Які з цих кардиганів вам сподобався найбільше? Які є у вашому гардеробі?
-
Час утеплятися і подумати про теплий шарф. Хоча, розумію, що вже дуже холодно, і ви давно утеплилися. А тепер - до справи, якщо ви ще не купили
шарф, то можете звернути увагу на досить широкий і довгий з щільної тканини, він може бути з бахромою.
Які шарфи не варто брати:
- тонкі, які не тримають форму,
- тонкі з кісточками,
- снуди (якщо є, то доношуємо).
Кольорові і принтовані шарфи - актуальні, головне, щоб ви змогли їх стилізувати. А як носити - дивіться на фото.
Мені подобається варіант під ремінь. А вам який?
-
Як впливають індивідуальні консультації на життя і шопінг...
Якщо хочете також з легкістю підбирати собі одяг в магазині, телефонуйте або пишіть в Директ чи мессенджер. З радістю вам допоможу!
-
Привіт! Сьогодні покажу вам трохи комплектів з шопінгу моєї клієнтки. Кольоровий, яскравий, модний і зручний гардероб для молодої матусі.
Якщо у вас ще немає капсульного гардеробу, де все поєднуєтесь між собою - записуйтесь на шопінг. З радістю вам допоможу!
-
Штани-карго — це модель, яка була придумана ще для британських солдат, з кишенями на брючинах. Завдяки модельєрам, модель цих брюк стала популярною не лише для солдатів та робочих професій, а й для любителів стилю мілітарі та сафарі. Зараз їх можна знайти в колекціях ISABEL MARANT, DOLCE & GABANNA, а також в багатьох блогерів та стрітстайлерів.
Модельєри внесли деякі зміни в забарвлення і матеріали цих брюк, так що тепер їх можна носити кожен день, розбавивши відповідними деталями і аксесуарами. Наприклад, акцентний топ і босоніжки на шпильці. Або вибрати джинсову модель, кросівки і яскраву водолазку.
Як можна носити брюки-карго?
Модель досить універсальна і носити її можна, створюючи як більш жіночні образи, так і більш чоловічі. Для любителів комфорту, цю модель можна носити з масивними кросівками, черевиками, берцями, кедами, надягаючи зверху футболки, кроп-топи, майки-алкоголічки.
Для затишного і теплого образу можна одягнути вкорочений светр або светр, заправлений в штани, або яскраву футболку з актуальним пуховиком. Але навіть при створенні комфортного образу можна додати трохи жіночності за допомогою зачіски, макіяжу, витончених аксесуарів на вуха або шию.
Для створення образу з акцентом на штани можна додати до яскравого кольору брюк однотонну сорочку або світшот, додати стильні аксесуари (цікавий ремінь, акцентна сумка).
Щоб не виглядати занадто по-військовому, додайте туфлі на підборах.
Для створення ефектного образу, можна поєднати штани-карго з мереживними блузами або топами з рукавами ліхтариками.
-
У стилю спорт-шик немає непорушних правил і обмежень. З одного боку — це плюс, бо є поле для експериментів. З іншого боку, є небезпека впасти в еклектичність. Як вписати спортивні речі в повсякденні образи так, щоб виглядати доречно?
Алгоритм збору такого образу: беремо речі в спортивному стилі і трохи їх ускладнюємо за допомогою речей з романтичного або ділового стилю. Наприклад, беремо штани спортивного крою на резинці і додаємо до них піджак, футболку та кросівки.
Основні характеристики спорт-шику:
— багатошаровість;
— легка недбалість і розслабленість;
— поєднання фактур і кольрів;
— яскраві акценти;
— поєднання з іншими стилями (наприклад, можна додати косуху або кашемірове пальто);
— доглянута зовнішність (зачіска + макіяж).
Важливо: не плутаємо речі в спортивному стилі і речі для заняття спортом. Бігові кросівки і легінси залишаємо в спортивній сумці!
Основні речі для спорт-шику:
— джинси;
— спортивні штани;
— футболка поло;
— кроп-топ;
— світшоти, худі, олімпійка, бомбер;
— кросівки або кеди;
— взуття на підборах.
Любителі стилю спорт-шик: Белла та Джіджі Хадід, Хейлі Болдуін-Бібер, Ріанна.
Ви вже ризикували поєднувати шпильку з спортивними штанами? Чи це вже занадто?
-
Ми кожен день чуємо про ідеал — ідеальна картинка в соцмережах, поради, як ідеально виглядати, ідеально виховувати дітей, бути ідеальною дружиною… Але щастя не в цьому!
І справжня краса не в тому, що ідеально, а в тому, що унікально. Я розглядаю персональний стиль не лише з точки зору фізичних особливостей, а й з точки зору вашого характеру, смаку, способу життя — вас справжньої.
Хороша новина в тому, що формування свого стилю — це не вивчення сухих рекомендацій, а захоплююча подорож, поступове знайомство з собою і любов довжиною в життя.
Формування персонального стилю складається з 3 етапів.
1. Розуміння себе — перший етап на шляху до індивідуальності. Вам важливо знати свої особливості, як зовнішні, так і внутрішні, чесно зізнатися, хто ви насправді, що вам подобається, в чому ваші справжні цінності, ідеали.
2. Прийняття себе — можливо, найважливіший етап. Він вимагає сміливості, але в нагороду ви отримаєте комфорт, постійний стан щастя і любові до себе. Адже одна справа — розуміти свої особливості, і зовсім інша — щиро любити їх, не спиратися на думку оточуючих і просто бути собою.
3. Реалізація себе через образ — практична частина шляху, яка передбачає впровадження знань про свою зовнішність в гардероб. Тут ви вчитеся виявляти свою індивідуальність через одяг, підбираєте речі, які відповідають всім вашим запитам і дарують вам комфорт.
Любі, я знаю, як складно буває зрозуміти і полюбити себе. Багато з дитинства звикають зациклюватися на недоліках або приховувати свою індивідуальність за «суспільно прийнятною» маскою. Так, це зручно, але так ви ризикуєте все життя прожити не в своїй тарілці, немов за когось іншого, і так і не відчути, яке це щастя — просто бути собою.
Це довгий шлях, і досить складно пройти його одній. Тому я хочу вам допомогти познайомитися з собою і зробити певні кроки в бік свого персонального стилю.
Записуйтесь на безкоштовну першу зустріч. Буду рада з вами познайомитись!
-
-
Сьогодні цікавий статистичний пост про те, які ж кольоротипи переважають у львів’янок. Я проаналізувала дані всіх своїх клієнток і хочу поділить з вами результатами своїх досліджень.
На І місці — кольоротип «літо» (50%!!!), на ІІ — «зима» (27,4, на ІІІ — «осінь» (21,4, а «весна» — на останньому місці (лише 1 (фото 1). Це пов’язано з тим, що у слов’янських національностей переважають холодні приглушені відтінки у зовнішності.
Серед літніх підтипів значно переважає «Справжнє літо» — 76%, з великим відривом по кількості йде «м’яке літо» — 19%. І зовсім мало «світлого літа» — 5% (фото 2).
Серед осінніх підтипів половина припадає на «Темну осінь» — 50%, далі йде «справжня осінь» — 27%. І трохи менше «м’якої осені» — 23%.
Серед зимових підтипів ситуація така — «справжня зима» — 56%, «темна зима» — 39%, «яскрава зима» — 5%.
У системи кольоротипів є тільки одне обмеження — вона створена для представниць європеоїдної раси. Причому, чим південніше національність, тим типовіше «зими і літа» — майже всі італійки, гречанки і іспанки. А чим північніше — тим більше «весен і осені». Це знамениті німецькі блондинки і руді мрії скандинавів. Слов’янські типажі — це переважно різні «літні кольоротипи».
Зимові типажі переважають в Японії, Вірменії, Узбекистані, Казахстані, Монголії, тобто їм пасують яскраві, чисті холодні кольори. Осінні кольоротипи найчастіше трапляються в Ірландії, Шотландії, а також Кореї.
exmargarytka подобається це. -
1. Купувати одне і теж
Причин цього — багато і вони різні. Одна з них — ми не знаємо, що у нас є у шафі. Інша — ми легко купуємо те саме, тому що вже знаємо, як це носити. І тоді у нас з’являються в шафі речі — клони . Тому, коли в магазині ваша рука тягнеться до схожої речі, запитайте себе — чи у вас немає чогось схожого?
2. Ходити не в «свої» магазини
Треба знати, в яких магазинах є одяг для ваших цілей — елегантний, повсякденний, вечірній. Кожен магазин має свою цільову аудиторію. Наприклад, якщо ви одягнетеся в Bershka з ніг до голови, то виглядати будете як підліток. Якщо ж вам за 30, ви хочете виглядати елегантно, жіночно та забезпечено, тоді зайдіть на примірку в Massimo Dutti.
3. Повелася на знижки
Найкраще лікування від знижок — це задати собі 2 питання. Перше — чи потрібна мені була ця річ за повною ціною? Чи готова я зараз за неї заплатити стільки, скільки вона коштувала до знижки? Якщо — так, тоді беріть. Якщо — ні, то задайте собі друге питання — якби ця блузка відразу коштувала стільки, скільки зараз, я б її купила? Ось тоді і відкриваються очі — ви побачите всі недоліки або подумаєте, з чим ви будете її носити.
Подумайте, якщо ви купили річ за 800 гривень, яка коштувала 1500 грн, а потім ви жодного разу її не одягли, то ви не зекономили 700 грн., а просто витратили 800 грн даремно. Не втрачайте голову на розпродажах, візьміть волю в кулак і перед тим, як бігти на касу, задайте собі ці питання.
4. Оцінювати в примірочній не річ, а себе.
Коли ви принесли річ в примірочну, то оцінюйте її, а не себе! Наприклад, ви одягнули шорти і думаєте — «у мене занадто товсті ноги в цих шортах» — це негативна оцінка себе. Виходить, що річ — прекрасна, а я її не варта. Так робити не треба. Це неправильна розстановка пріоритетів. Краще скажіть собі так — «ці шорти мені не підходять, тому що це не той розмір або не той фасон». Так, ви перенесете негатив з себе на одяг. Іншими словами, це виробник зробив річ, яка на вас не добре сіла і тому він не отримає прибутку у вигляді ваших грошей. А ви підете шукати тих, хто зміг зшити відповідний вам одяг.
-
Останнім часом я переконуюсь у тому, що дівчата, звертаючись до стиліста, насправді хочуть вирішити не стільки гардеробні питання, як у більшості випадків – знайти себе і отримати психологічну допомогу. На початку кар’єри я навіть не очікувала, що стиль і зовнішній вигляд настільки пов’язані з психологією.
Сьогодні я хочу поговорити про те, чому часто не виходить бути стильною. Отож, оголошую найпоширеніші відмовки, які не дають вам стати тією, якою ви хочете бути в глибині душі.
1. НЕМАЄ ЧАСУ
Найбільш поширена! Я розумію, що з 25 до 45 років жінки живуть дуже активно. Часу ні на що не вистачає. Якщо у вашому житті нічого не відбувається з того, що ви б хотіли реалізувати, потрібно свідомо проглянути звідки можна взяти час (менше переглядати соцмережі, ТБ).
2. ЛІНЬ
В жінки немає енергії найчастіше через те, що нема надихаючої цілі. Тут починається «турбота» нашого его (бідна ти нещасна, відпочинь, ТВ подивися, смаколиків поїш, а завтра або післязавтра почнеш займатися собою…). З цим станом можна працювати, якщо ви чітко бачите, чого ви дійсно хочете (стати красивою й ефектною жінкою, щоб усі вами захоплювалися) - тоді ви не будете лінуватись. Чітка ціль буде надавати більше енергії.
3. НЕМА ГРОШЕЙ
Взагалі тренд раціоналізації витрат існує уже 10 років. Ви не одна така, хто прагне економити. Це загальна світова тенденція. Але це не означає одягатися без смаку. Це означає раціонально підходити до свого гардеробу і купувати тільки ті речі, які будете носити з задоволенням.
Я не купую дорогі бренди, й при цьому відчуваю себе чудово.
4. ПОКИ Я НЕ СХУДНУ
Я добре знаю стан жінок, у яких змінюється фігура. Ми народжуємо дітей, з віком змінюються внутрішні процеси, посилюються харчові звички...
Але потрібно зрозуміти, що жити потрібно зараз. Може й ви схуднете або ні, але життя одне, і його варто максимально якісно прожити. Тому потрібно зараз вкладати гроші в речі-інвестиції, які будуть коректувати фігуру, створювати красивий силует, показувати вас елегантною, впевненою в собі жінкою. Від того, як ви будете себе відчувати, залежить, якою вас будуть бачити оточуючі.
-
Прийшла, приміряла, не купила... Сьогодні поговоримо про те, як уникнути типових помилок в примірочній.
Помилка №1: ви не взяли в кабінку кілька речей різних розмірів
Навіть якщо ви точно знаєте свій розмір одягу, ніколи не завадить взяти у примірочну річ на розмір більшу або меншу, щоби порівняти посадку. Іноді незначна різниця (наприклад, зайві 1,5 см) може мати вирішальне значення.
Помилка №2: на вас одягнута непідходяща білизна
На шопінг краще ходити в зручній щоденній білизні. Але якщо так трапилося, що ви приміряєте блузку в спортивному бра, пам’ятайте, що такий бюстгальтер робить форму грудей плоскою. Зайдіть в магазин у відділ нижньої білизни і візьміть свій розмір для примірки або взагалі зніміть бюстгальтер, щоб краще відчути посадку блузки.
Помилка №3: ви не сідаєте в примірочній
Маленький стілець у кабінці не на той випадок, коли ви втомились. Розташуйте стілець навпроти дзеркала і присядьте. В такому положенні ви побачите, як одяг виглядатиме у різних ситуаціях.
Помилка №4: ви не попросили туфлі
Якщо ви підбираєте тотал-лук, то беріть на примірку усі елементи, у тому числі взуття. Якщо такої цілі нема, то просто знайдіть взуття в магазині і лише тоді оцінюйте ваш вигляд в цілому.
Помилка №5: ви не змінили освітлення
Примірочні часто створюють ілюзію ідеального образу. Якщо ви вже точно вирішили купити цю річ, то добре розгляньте її за межами примірочної, під другим освітленням.
Помилка №6: ви не робили селфі у дзеркалі
Камера ніколи не обманює так, як це може робити дзеркало. Правильна поза і ракурс допоможуть об’єктивно оцінити ваш look.
Зробіть селфі, і якщо вам подобається те, як ви виглядаєте в новому одязі, тоді можна йти до каси - ви прийняли правильне рішення!
olerusya, veroni4ka, fantazerka та 7 іншим подобається це. -
Наприклад, ви одягаєте одну річ темну, а все решта — світле або навпаки. Це не обовязково мають бути однакові відтінки (тоді це буде монохромний образ). Це може бути темно-зелений та світло-бежевий (образ 1) або темно-сірий і свтло-рожевий (образ 2). Також це може бути щось біле, щось світле і темне (образ 3).
Чим хороший цей принцип? Дозволяє візуально корегувати фігуру.
Якщо у вас широкі плечі, то верх одягайте темний, а низ — світлий. Якщо у вас широкі стегна, то носіть темні спідниці і штани, а верх — світлий.
Кому не підходить? Світлим кольоротипам, тому що ім варто уникати таких сильних контрастів. Усім іншим — добре.
Використовуєте такий спосіб побудови образу?
Сторінка 1 з 5