Чи можна зарядити одноразову електронну сигарету?

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 684

Дедалі популярнішими стають одноразові електронні сигарети, або ж, як їх називають в народі, «одноразки». Зазвичай одноразові POD-системи – це альтернатива багаторазовим електронним сигаретам. Їх купують або щоб спробувати, що це таке взагалі, або зрозуміти, чи «піде» електронне куріння, або коли кидають курити (електронною цигаркою замінюють звичайну нікотинову).

20210802_134336-3[1].jpg

Вже сама назва передбачає, що «одноразка» не розрахована на тривале використання. І виробники рекомендують утилізувати пристрій одразу після того, як розрядиться акумулятор. Та, виявляється, у багатьох із нас живе дослідник. І одноразові пристрої навчилися заряджати. Якщо вас цікавить зарядка для одноразок, на сайті Vandal Vape Shop є доволі докладна інструкція, як це зробити в домашніх умовах.

Загалом процедура розпочинається з акуратного розбирання пристрою. Робити це слід обережно, щоб не пошкодити корпус, який, в принципі, не призначений для повторного використання (здебільшого пластиковий, картонний або з тонкого металу), а також дроти, які зазвичай прикріплені клеєм. Якщо забрати заглушку з протилежного від мундштука боку, далі можна обережно витягнути «начинку» з корпусу плоскогубцями чи пінцетом, при потребі допомогти собі олівцем чи викруткою, трохи пом’яти електронну сигарету в руках, щоб відкріпити клей від корпусу.

Все, ви маєте доступ до батареї. Їй можна надати життя за допомогою зарядного пристрою для літій-іонних акумуляторів із відповідною потужністю. Відклейте скотч і роздивіться маркування батареї «одноразки» – її потужність (зазвичай 3,7 Вт), клеми «плюс» і «мінус», щоб правильно встановити її в пристрій для заряджання.

Якщо не вдається це зробити, можна прикріпити дротики, врахувавши полюсність, зафіксувавши їх ізоляційною стрічкою або скотчем. Можна також скористатися зарядкою для мобільного телефона, але процедура монтування схеми дещо складніша (треба зачищати дротики, використовувати додатково кремнієвий діод для стабілізації напруги). Крім того, якщо зарядне для літій-іонних акумуляторів відключиться автоматично, зарядку для мобільного треба припильнувати – вимкнути максимум за півтори години. Але в будь-якому разі не можна залишати таку батарею на зарядці без нагляду.

Крім заряду акумулятора, може вичерпатись і ароматна рідина, яка просочує спеціальну пористу тканину (саме при її нагріванні від трубки з ніхромовою спіраллю утворюється пара – її і вдихає курець). Хоч загалом виробники передбачають, що її має вистачити приблизно на той самий час, на який розрахована робота акумулятора. Тут усе просто – крапніть на тканину або у спеціальний резервуар свою улюблену рідину. Головне – не переборщити, інакше вона може протікати, а це точно не дуже добре для дротиків і акумулятора.

Як бачите, з таким заряджанням треба трохи побавитися. Процедура не аж така складна, а вдруге «піде» швидше. Але не факт, що наступна спроба буде вдалою. В будь-який момент батарея може більше не зарядитись. Тому якщо куріння електронної сигарети вам «зайшло», варто поміркувати над купівлею багаторазового девайсу.
You need to be logged in to comment