Де у Львові можна з’їсти справжній стейк?

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 371

А ми зараз вам розкажемо

Часом буває так, що страшенно хочеться з’їсти м’яса. От хочеться і все. Великий такий стейк. Соковитий. І щоб з димком. Але при цьому не хочеться вибиратись кудись на природу, возитися з тим мангалом, а взяти і отримати бажане, не виїжджаючи з міста. І бажано в центрі міста, щоб після ситної трапези легенько собі прогулятись вуличками древнього Львова, послухати, як дирчать генератори, на людей подивитись і себе показати.

IMG_0469-600x400[1].jpg

Можна довго вибирати, куди у Львові сходити на стейк, бо закладів, які пропонують м’ясні страви, слід визнати, в місті таки чимало. А можна просто взяти і, довірившись нам, попрямувати просто у ресторан Steak House на просп. Шевченка, 25, який спеціалізується на приготуванні просто божественних стейків. Якщо ж нашої рекомендації недостатньо, то, може, думка армії користувачів міжнародного сервісу Tripadvisor буде для вас більш переконливою: за їхніми оцінками, Steak House Львів — це один з найкращих ресторанів в цілому Львові.

Ось уже більше п’яти років тутешні кухарі відточують майстерність, готуючи десять видів стейків, починаючи з «Далласа» і закінчуючи класичним стейком рібай, за який, якщо чесно, можна і душу продати. Вони достеменно знають, як готувати м’ясо правильно, щоб відвідувачі ресторану змогли насолодитись його смаком у повній мірі.

Окрім майстерності кухарів, свою роль у неперевершеному смаку стейків в Steak House відіграє, звісно, й те, що готують їх виключно зі свіжого м’яса, яке ресторан закупляє лише в перевірених постачальників, які мають на нього всі необхідні сертифікати.

Далі якісне фермерське м’ясо витримують, як має бути за всіма правилами, в спеціальних холодильних установках майже місяць, що дозволяє «витягнути» з нього зайву вологу.

І фінальний акорд — власне смаження на відкритому вогні, на мангалі, завдяки чому стейк смакує по-особливому. І пахне так апетитно. Ніяка сковорода-гриль не забезпечить подібного результату. При цьому мангал в ресторані розміщено так, що відвідувачі можуть спостерігати за процесом приготування. І пускати слинку. :)

При бажанні в Steak House можна обрати ступінь прожарки м’яса (зазначимо, що загалом таких є шість: Blue (Raw), Rare, Medium Rare, Medium, Medium Well, Well Done.). А до готового стейка ресторан запропонує авторський соус, який ідеально доповнить його смак.

Однак, не стейками єдиними знаменитий Steak House. Крім них, в ньому можна скуштувати й інші страви з м’яса на мангалі, а також супи, неймовірні бургери зі справжнім м’ясом в хрусткій булочці. Булочки, до речі, ресторан випікає сам, а не купує у вигляді напівфабрикатів, — тому вони завжди такі свіжі і запашні.

З повним меню ресторану Steak House можна ознайомитись на його сайті, який він запустив нещодавно. Замовити стейки Львів, здається, ще ніколи не було так зручно. Причому замовлення можна як забрати з ресторану самостійно, так і замовити доставку додому. Ресторан підійшов до справи серйозно, організувавши власну службу доставки. Це дозволяє йому, зокрема, пильнувати, щоб замовлення клієнти отримували вчасно і ще гарячими. Приємний момент: доставка в межах Львова — безкоштовна.
You need to be logged in to comment