Для чого потрібна консультація по фігурі?

Published by Kateryna stylist in the blog Блог Kateryna stylist. Перегляди: 373

Привіт.
Зауважила, що 80% дівчат роблять ту саму помилку: «Я купила комплект одягу як на манекені у магазині. А носить його не можу!»

Здавалось б, образи для вітрин магазинів вибирають стилісти. Має ж виглядати круто, чи не так? Але чому ж результат так розчаровує?

Звичайно, пластикові манекени всі одинакові — з ідеальною НЕРЕАЛЬНОЮ фігурою. А ми̶ — живі й різні, зі своїми особливостями! Для кожного типу фігури існують свої прості правила. Застосовуючи їх, ви зможете підібрати красиві образи, які вигідно покажуть вашу фігуру.

У вас нестандартна фігура? Вам здається, що вашій фігурі нічого не підходить… Ви не можете об’єктивно подивитися на себе й знайти свої переваги… Є особливість, яка не дає вам спокою, і яку ви хочете скорегувати? Гнітить почуття невпевненості в собі, яке відображається й в особистому житті, й на роботі, і в спілкуванні? Ви витрачаєте Ваш безцінний час в магазинах, витрачаєте гроші на чергову непідходящу річ, «зливаєте» енергію й нерви на невдоволення своєю фігурою в цьому одязі?

КОНСУЛЬТАЦІЯ «ТИП ФІГУРИ» одночасно вирішує всі ці питання!

За короткий час ви попрацюєте над своїми самими складними особливостями фігури й переконаєтесь, що негарних й невдалих типів фігури НЕМАЄ! Є лише неправильно підібраний одяг, який може все зіпсувати! Визначити це не завжди можливо самостійно, оскільки важко об’єктивно подивитись на себе збоку. Разом з вами ми створимо гармонійний, стильний гардероб, у якому речі створять ваш бездоганний силует.


89119322_2751889914858126_7576650432760512512_o.jpg
You need to be logged in to comment