Доглянута шкіра — гарний вигляд

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 421

Погодьтеся, дівчата, всім хочеться завжди мати гарний вигляд. Комусь це вдається без особливих зусиль («вдала» генетика, юний вік), комусь треба докласти до своєї зовнішності трохи зусиль. Що означає мати гарний вигляд?

__Doglyad_za_shkiroyi_oblichchya_pid_chas_karantinu__poradi_kosmetologa_1_2020_04_09_01_37_20[1].jpg

Базові умови – вимите волосся і доглянута шкіра. Зауважте, ми не кажемо гарна шкіра, а саме доглянута. Найбільше потребує піклування шкіра обличчя, адже саме на нього спрямовані погляди оточуючих. Якщо вам більше 20-ти, ви вже напевно маєте улюблені засоби догляду за шкірою обличчя. Та іноді хочеться щось змінити чи вдосконалити, з часом потреби змінюються, крім того, постійно з’являються нові засоби, тож не зайве акцентувати на основних засадах вибору косметики.

Шкіра обличчя потребує очищення – не тільки від декоративної косметики ввечері (нікому ж не треба нагадувати, що мейк-ап треба змивати перед сном ЗАВЖДИ?), а й від пилу, бруду, які ми не помічаємо, але вони осідають і на нашу шкіру; відлущування часточок омертвілої шкіри (за допомогою пілінгу чи скрабів); тонізування; зволоження. Отже, що саме впливає на вибір конкретних косметичних засобів?

ВікДля кожного віку підходять різні засоби для догляду шкіри. З часом шкіра втрачає еластичність, пружність, стає сухішою, відтак потребує більшого зволоження, ніж у молодому віці. Здебільшого на засобах для догляду вказують, для якої вікової категорії вони призначені. Якщо ж, наприклад, у косметиці для очищення такої інформації немає, зверніть увагу на склад – засоби для молодої шкіри «легші», для старшої – жирніші, насиченіші.

Тип шкіриЗалежно від того, суха шкіра чи жирна, – косметика має бути відповідною. Суха шкіра вранці зазвичай стягнута, суха за відчуттями. Вона потребує частішого й інтенсивнішого зволоження, захисту від сонця, її слід рідше очищати скрабами та застосовувати пілінг.

Жирна має вранці помітний блиск, розширені пори – вона більш схильна до запальних процесів і висипів через надлишок підшкірного жиру, закупорення пор. Поширена помилка – намагатися «підсушити» жирну шкіру засобами зі спиртом чи кислотами. При потребі варто застосовувати косметику з бактерицидними інгредієнтами.

Найбільш поширений – змішаний тип шкіри: жирна так звана Т-зона і суха решта обличчя. Таку шкіру треба зволожувати так само інтенсивно, як і суху.

З віком тип шкіри може змінюватися. Відповідно до потреб, слід змінювати й засоби для догляду.

Особливі потребиЯк і будь-яку косметику, засоби для догляду треба підбирати індивідуально. Не існує ніяких універсальних косметичних продуктів. Те, що підходить подрузі, мамі чи доньці, може не підійти вам. Особливо ретельно слід підбирати засоби для догляду за чутливою шкірою, її стан можна легко погіршити через невдало підібрану косметику. Косметичні засоби можуть викликати алергію.

Вибрати марку та лінію для догляду, ознайомити з новими тенденціями може допомогти косметолог, якому довіряєте. Індивідуальну консультацію можна одержати навіть онлайн. Наприклад, інтернет-магазин косметики Fabo пропонує створити особистий кабінет, де фахівці вивчать ваші потреби, особливості шкіри та підберуть засоби для догляду, керуючись принципом «Додаємо лише те, чим користуємось самі». Також можна «підглянути» «рецепти» амбасадорів – зірок, дизайнерів, які діляться секретами свого догляду на сайті.

В будь-якому випадку – чи вирішите скористатись порадами фахівців, чи підбиратимете косметику для догляду самі, – знаходьте час для себе. Час неможливо повернути назад, тож дбайте про свою шкіру щодня.
You need to be logged in to comment