Дуже смачні пампушки))

Published by jalla in the blog терміново куплю дивани не дорого!. Перегляди: 2114

Цього року робила на Святу вечерю пампушки за трохи іншим рецептом як завжди. Доречі, вийшли навіть смачніші, або може смачніші тому, що новий смак...:) Правда я той рецепт ще трохи вдосконалила)), тож пишу як робила я.
Знадчить, 50 грам дріжджів подробила, засипала трьома столовими ложками цукру і розвела 50 гр теплого молока плюс кулачок муки. То все в тепле місце на 15 хв. Я час не сильно засікала, просто почекала щоб та "бурматуха" щедро покрилась бульками.
Потім замішуєм тісто. Отже 150 гр теплого молока туда, 2 жовтки, 1 ціле яйце, 100 гр топленого охолодженого масла, я ще дала цедру з половинки лимона, пачку ванільного цукру і 2 ст ложки горілки, щоб пампушки сильно не вбирали жир. В рецепті писало 450 гр муки, але скажу чесно я не важила, насипала рівно стільки, щоб тісто було мягеньке, але не рідке. Вимішувала тісто я цього разу добросовісно:), аж поки не відлипло від рук і від бортиків миски. Потім то все звісно накриваєм рушничком і в тепле місце. Часу тоже не засікала, але десь так до години тісто стояло точно, збільшилось десь в 2, 5 рази. Все, тоді берем велику дошку і робимо такі собі макро-вареники:), а з них гульку і "швом" в низ. Начинку кладе собі хто яку хоче, я робила з вишеньками у власному соці. Вийшло бомбезно.)) На дошці пампушки ше з 15 хв мають постояти, підрости і тоді можна смажти.
Готові гарячі викладала на пергамент, потім вже в миску.)

Всім смачного!
hryka, KrystynaM, tinkaKris та 7 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment