Як вибрати обручку

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 590

Серед ювелірних виробів срібна каблучка та інші прикраси з цього металу мають великий попит. Коли ювелірна робота виконана дійсно якісно, така прикраса може бути не менш стильною, ніж золота. Та й чимало людей надають перевагу саме сріблу, тож добре, що сучасна мода на ці символічні прикраси вважається достатньо демократичною. Далі пропонуємо кілька актуальних рекомендацій, котрі сприяють тому, аби підбір обручки був максимально вдалим.

Поєднання каблучки для заручин з весільним перснем


Коли чоловік планує освідчитися своїй коханій, він зазвичай обирає два варіанти перснів. Перший з них — це каблучка для заручин. Саме вона супроводжує той день, коли закоханий відважується зробити пропозицію. Другий перстень — це вже безпосередньо обручка. Ці персні, на відміну від каблучки для заручин, будуть в обох наречених у день весілля, коли вони здобудуть статус чоловіка та дружини.

Так ось, зараз набирає актуальності тренд, коли дружина на одному пальці носить каблучку для заручин та обручку. Це виглядає як двоярусна обручка. Такий прийом має позитив не лише у візуальному сенсі. Великою мірою переваги такого поєднання полягають в тому, що дружина може завжди бачити на своєму пальці обидва персні та згадувати приємні моменти, які передували весіллю. В такому разі нареченому, купуючи каблучку для заручин, варто одразу придивитися до весільних обручок, аби підібрати такий варіант, який у разі згоди його коханої потім можна буде доповнити обручкою, поєднавши в одну композицію.

1.jpe

Чи є справедливими стереотипи щодо срібних обручок


Ще десятиліття тому такі обручки асоціювалися б з тим, що у молодих був доволі скромний бюджет. На сьогодні це абсолютно не так. Дійсно, є люди, котрі більше люблять срібло, аніж золото. Тому часто це питання стосується особистих уподобань майбутнього подружжя. Для тих, хто полюбляє срібло, не варто відмовлятися від власного бачення задля стереотипу про те, що такі обручки нібито виглядатимуть бідно. Це зовсім не так. Навіть приклад того, що срібло на сьогодні часто інкрустують діамантами, є переконливим свідченням на користь такого вибору для всіх тих, хто дійсно любить цей метал.

Як доглядати за срібними обручками


Ось кілька актуальних порад:

  1. Перш за все, обручка має бути відносно вільною. Це не означає, що вона мусить спадати з пальця. Але з віком пальці зазвичай стають повнішими. Ще один важливий практичний аспект полягає в сезонності. Коли тіло трохи набрякає в спеку, надто тісна обручка створить дискомфорт. Особливо це стосується срібла, яке можна деформувати, намагаючись зняти з пальця.
  2. Срібну обручку періодично потрібно чистити. Метал має здатність темніти внаслідок віку та інтенсивної постійної експлуатації. Але після кожної такої процедури обручка виглядатиме як нова.
  3. Якщо не можете визначитися між золотом та сріблом, можна вибрати компромісне рішення та купити обручку зі смугами з кожного з цих металів.
Отож вдалого придбання та подружнього щастя!
You need to be logged in to comment