K-Beauty - повноцінна система догляду за шкірою.

Published by lovikyou in the blog Блог lovikyou. Перегляди: 1327

Корейська система догляду за обличчям останнім часом масово охопила весь світ. На перший погляд виглядає все вкрай складно і заплутано – купа етапів, нові назви, купа засобів, певно так воно і є, але це справді того варте! Доглянута шкіра кореянок справді вражає і так, це щоденна праця. Ми можемо використовувати частинку, періодично робити маски чи клеїти патчі й отримувати чудовий результат, але для того, аби шкіра сяяла здоров’ям та виглядала доглянутою, таки треба доглядати її постійно.

Отже, сама схема догляду:
перш за все це очищення шкіри. Якщо зараз ранок і ви щойно прокинулись , то перші два пункти (які стосуються зняття макіяжу) пропускаємо.

#1 Зняття макіяжу з очей та губ. Тут до справи йдуть міцелярна воді або спеціальні серветки з маслами.

#2 Очищення обличчя за допомогою гідрофільної олії, яка розчиняє ВВ- та СС-креми та інші водостійкі компоненти косметики. Виглядає як олійка, яка при додаванні води перетворюється на легку емульсію.

#3 Повне очищення та шкіри та підготовка її до активного подальшого догляду. Зазвичай це пінки, для створення яких є навіть окремі мочалочки та ступки.

Двічі на тиждень сюди ще додається пілінг для глибшого очищення. Зазвичай вони йдуть у вигляді скаток, які роблять це ніжно та акуратно, на відміну від скрабів із абразивними частинками.

#4 нанесення тонеру – засобу, який збереже «голу» після ретельного очищення шкіру від втрати водного балансу, відповідно тонізує та зволожує шкіру.

#5 нарешті ми дійшли до активного догляду – шкіра очищена, зволожена тонером і верхні шари вже не заберуть всі «корисності» собі, а здатні пропустити їх далі, глибше. Тут йдуть в дію есенції, сироватки та ампули.

#6 зволоження шкіри кремом або емульсією. Цей етап може замінити використання масок. Найпопулярніші це таки тканинні, та все ж активно задіяні також і нічні, і на глиняній основі, і альгінатні, і не змиваючі.

#7 нанесення макіяжу.

#8 Крем для захисту шкіри від сонця. Корейська система догляду передбачає обов’язкове нанесення на обличчя сонцезахисного крему. Він має легку текстуру і не створюють жирної плівки.


Насправді, зазвичай схема більш спрощується у рутинному догляді й займає орієнтовно 10-15 хвилин. Основне – захотіти, наважитись та приділити системі час, тоді результат приємно тішитиме щодня.
kykysia, lesja.f, New look та 3 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment