Культура споживанння

Published by Kateryna stylist in the blog Блог Kateryna stylist. Перегляди: 1528

Ви помітили, наскільки широко останнім часом обговорюється тема змін клімату та природи? Я помічаю, що по цілому світу йде відмова від споживання пластику, підтримується економія ресурсів. Великі бренди планують виробляти «еко-продукти», проводять кампанії на підтримку природи та ін.
Чи ми можемо також щось зробити? Так, і багато!

1.ЗМІНЮЙТЕ ЗВИЧКИ СПОЖИВАННЯ
Вибирайте те, що покращує життя - здорове харчування, органічну косметику, якісні товари. Краще менше, але краще!
2.ПОДАВАЙТЕ ПРИКЛАД ДІТЯМ
Розповідайте їм про те, як берегти тварин і природу, не смітити. Сортуйте сміття, беріть участь в добродійності і спілкуйтеся з дітьми на ці теми.
3.ПРИДИВІТЬСЯ ДО СТИЛЬНИХ ТРЕНДІВ
а. Посилюється тенденція з використання «еко-тканин». Екобавовна, тканини вторинної переробки натуральних тканин; тканини з переробленого пластику, рибальських сіток і т.д.
б. Набирає обертів «повільна» мода, коли споживачі повертаються до класики, якості та тривалості (базовий гардероб; мінімалізм, класика, кежуал)
4. ЕКОЛОГІЧНІ АКСЕСУАРИ
Відмова від пластикових пакетів викликав інтерес до багаторазових сумок з натуральних тканин і авосьок. Прикраси, що підтримують «еко-стилістику» й виконані з натуральних матеріалів або переробленої сировини, також актуальні.
5. Розвивається культура таких послуг, як секондхенд, своп (обмін одягом між друзями), оренда одягу, ресейл (перепродаж вживаного люксового одягу).


127081378_3453675761346201_467068720158190519_n.jpg
You need to be logged in to comment