Куплю дивани. Терміново!

Published by jalla in the blog терміново куплю дивани не дорого!. Перегляди: 1008

Дівчата, сталась у мене халепа. Розвалився наш диван, на якому спимо з молодшим. Правда його вже давно потрібно було міняти, але чоловік якось трохи підремонтував, десь там підбив і він ще тримався купи. Але господаря в хаті нема і все ламається.)
Першим діти доламали стіл на якому стояв копмпютер, бо лізли на диван, а з дивану на стіл і як не як бідний не витримав гіркої долі і ніжки похрускали. Але той стіл хазяїн квартири залишив вже ледводихаючий, проте він нам ще чемно служив 2.5 роки. Столик нам минулого тижня привезли, дякуючи одній форумляночці. Той старий я склала і примостила на кухні, як продовження кухонних тумб, хоч хазяїн квартири дозволив взагалі його викинути.
Тепер черга дійшла до дивану. Нині вранці хотіла самотужки трохи підремонтувати, бо та частина, на якій сплю я була якось набагато вижча, аніж на якій спить малий, то годувати вночі геть не зручно. Ну, і менше з тим, поганий з мене майстер, бо доламала я ту рухлядь вщент. Інший диван боюсь розкладати, бо тоже такий вже старезний, най вже так стоїть. Так що навіть не уявляю на чому будемо спати цієї ночі. Певно покладу малого на той складений диван, сама ляжу на підлогу і буду бігати годувати, але чи буде спати він без мене і чи не злетить з тої маленької частинки- то питання. Дитину на підлогу не покладу, бо перший поверх, підлоги зимні.
Так от маю прохання, як може хтось має якісь не потрібні дивани, чи спеціально продає, кидайте свої пропозиції, але то дуже терміново, тому пишу сюди.
Радянські меблі вже до хати тягнути не буду, бо то шило на мило.

Буду вдячна всім за пропозиції.)
  • Надька
  • jalla
  • jalla
  • jalla
You need to be logged in to comment