Молочниця: як позбутись цієї настирливої проблеми

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 343

upload_2023-12-18_20-52-12.png

Кандидоз, або молочниця, є проблемою для багатьох жінок. Грибкова інфекція часто переходить в хронічну форму, набуває стерту симптоматику, та рецидивує до 4-х разів на рік. Вагінальна молочниця є запальним захворюванням піхви, при якому інтенсивно розмножується патогенна мікрофлора. Гриби роду Кандида завжди присутні на слизових оболонках, і в малих кількостях не є небезпечними. Але при ослабленні імунної системи їх колонії починають стрімко збільшуватись.

Самостійне лікування часто призводить до зникнення симптомів хвороби, але не усуває причину. Так непомітно захворювання стає хронічним. Тому краще звернутись до гінеколога, який порадить ефективну терапію. Призначені ліки можна придбати на сайті https://liki.ua/shop/brands/flukonazol-11047 за помірними цінами. Хронічна ж молочниця може турбувати кожного місяця, особливо перед початком менструації або ж після статевого акту. Тому треба пройти курс лікування, та остаточно позбавитись від неприємної хвороби.

Які причини провокують появу молочниці


Виникнення вагінального кандидозу спричиняє зниження імунітету. Але все одно статистика не дає чіткої відповіді, чому у деяких жінок кандидоз з’являється з регулярністю, а інші взагалі не стикаються з цією проблемою. Лікарі підозрюють, що вагомим фактором є вроджені якості клітин епітелію слизової оболонки піхви.

Спровокувати появу або рецидив молочниці можуть наступні фактори:
  • неналежна інтимна гігієна;
  • гормональні збої;
  • терапія антибіотиками;
  • стреси;
  • проходження паралельного лікування: хіміотерапія, оперативні втручанні, ВІЛ;
  • неправильно підібрана білизна: занадто тісна, з неякісних синтетичних тканин.
Здоровий спосіб життя, правильно підібраний раціон, та гігієнічні засоби здатні позитивно вплинути на жіноче здоров’я, та стати профілактикою рецидиву кандидозу.

Лікування рецидивів вагінального кандидозу


Хронічна молочниця потребує більше часу та зусиль в терапії. Досвідчений гінеколог підбере ефективну тактику лікування та обов’язково призначить бактеріологічне обстеження для виявлення збудника. Терапія буде комплексною:
  • препарати місцевої дії: супозиторії, вагінальні таблетки, гелі;
  • фармакологічні засоби для перорального прийому: капсули, пігулки;
  • комплексні методи.
При частих проявах вагінального кандидозу необхідно провести комплексне обстеження, щоб виявити та почати лікувати супутні хвороби. Потрібно виконувати всі настанові лікаря, дотримуватись інструкцій та строків. Лише правильно підібрана терапія допоможе позбавитись від нестерпних проявів молочниці назавжди.
You need to be logged in to comment