Помилки в примірочній

Published by Kateryna stylist in the blog Блог Kateryna stylist. Перегляди: 1582

Прийшла, приміряла, не купила... Сьогодні поговоримо про те, як уникнути типових помилок в примірочній.

Помилка №1: ви не взяли в кабінку кілька речей різних розмірів
Навіть якщо ви точно знаєте свій розмір одягу, ніколи не завадить взяти у примірочну річ на розмір більшу або меншу, щоби порівняти посадку. Іноді незначна різниця (наприклад, зайві 1,5 см) може мати вирішальне значення.

Помилка №2: на вас одягнута непідходяща білизна
На шопінг краще ходити в зручній щоденній білизні. Але якщо так трапилося, що ви приміряєте блузку в спортивному бра, пам’ятайте, що такий бюстгальтер робить форму грудей плоскою. Зайдіть в магазин у відділ нижньої білизни і візьміть свій розмір для примірки або взагалі зніміть бюстгальтер, щоб краще відчути посадку блузки.

Помилка №3: ви не сідаєте в примірочній
Маленький стілець у кабінці не на той випадок, коли ви втомились. Розташуйте стілець навпроти дзеркала і присядьте. В такому положенні ви побачите, як одяг виглядатиме у різних ситуаціях.

Помилка №4: ви не попросили туфлі
Якщо ви підбираєте тотал-лук, то беріть на примірку усі елементи, у тому числі взуття. Якщо такої цілі нема, то просто знайдіть взуття в магазині і лише тоді оцінюйте ваш вигляд в цілому.

Помилка №5: ви не змінили освітлення
Примірочні часто створюють ілюзію ідеального образу. Якщо ви вже точно вирішили купити цю річ, то добре розгляньте її за межами примірочної, під другим освітленням.

Помилка №6: ви не робили селфі у дзеркалі
Камера ніколи не обманює так, як це може робити дзеркало. Правильна поза і ракурс допоможуть об’єктивно оцінити ваш look.
Зробіть селфі, і якщо вам подобається те, як ви виглядаєте в новому одязі, тоді можна йти до каси - ви прийняли правильне рішення!

83127581_2654834291230356_7763959389672701952_n.jpg
olerusya, veroni4ka, fantazerka та 7 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment