Стейк ловеру на замітку: ресторан у Львові, де м’ясо для стейків витримують 28 днів

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 434

Смачний, соковитий, ніжний, надзвичайний, ароматний, — які тільки епітети не злітають з уст тих, хто хоча б раз спробував стейк у ресторані Steak House у центрі Львова. А все тому, що тут справді вміють готувати стейки. Причому, як ми з’ясували, ці приготування розпочинаються майже за місяць до того, як шмат відбірного м’яса потрапить на мангал і шеф-кухар стане над ним чаклувати.

steak.jpg


«Стейк Хаус На мангал» знають у Львові вже далеко не перший рік. Ресторан, який входить до мережі На мангал Family, відкрив свої двері для відвідувачів ще в 2017 році і досі тримає марку. Це засвідчує почесна відзнака Traveller’s Choice, якої він удостоївся в 2021 році від всесвітньо відомого сервісу Tripadvisor. В періодично оновлюваному рейтингу того ж таки Tripadvisor «Стейк Хаус» посідає 18 місце з-поміж майже 580-ти львівських ресторанів. Заклад розташовано на проспекті Шевченка, 25, одному з центральних проспектів міста. Поруч є платна парковка. Персонал володіє іноземними мовами, в тому числі англійською.

Меню Steak House На мангал Львів не обмежується суто стейками. Тут можна також замовити шашлики Львів https://namangalsteakhouse.ua/ , справжні м’ясні котлети, курячі стегна, рибу, реберця, фірмові бургери, булочки для яких, до слова, випікають на місці, а тому вони виходять хрусткі і максимально свіжі. Є також борщ, різні супи, салати, ну і, звісно, десерти.

Однак головна «фішка» ресторану все ж таки стейки. Рібай, тібоун, філе-міньйон, «Даллас», локум, антрекот — загалом з десяток різновидів. Шість ступенів прожарки на вибір, починаючи від Blue (Raw) і закінчуючи Well Done. Справжній мармуровий стейк, який буквально тане в роті.

Високих смакових якостей вдається досягнути з низки причин. По-перше, для стейків використовується правильне м’ясо, яке ресторан закупляє у перевірених фермерів; воно проходить всі необхідні перевірки і має відповідні сертифікати. По-друге, м’ясо як слід готують до приготування (пробачте за тавтологію): в «Стейк Хаус» є спеціальні холодильні камери, де сировину для стейків витримують в режимі dry aged аж 28 днів, упродовж яких з м’яса виходить надлишок вологи. По-третє, власне приготування стейків відбувається на відкритому вогні — на мангалі. Оптимальний варіант приготування. Посмажене таким чином м’ясо має неповторний аромат. По-четверте, приготуванням стейків займаються майстри своєї справи.

Ті ж з клієнтів ресторану, які відчуваються в силі приготувати стейк самостійно, можуть тут придбати сире м’ясо і займатись кулінарними експериментами у себе вдома або ж на барбекю. Замовити такі заготовки для стейків можна як зі спеціями, так і без них.

Наостанок зазначимо, що запрацював сайт Стейк Хаус Львів https://namangalsteakhouse.ua/product-category/stravy-na-manhali/ , де можна ознайомитись з меню цього ресторану та замовити вподобані стейки або інші страви з доставкою. Ресторан має власну службу доставки, яка працює оперативно, щоб замовлення не встигло охолонути по дорозі до клієнта і зберегло свої смакові якості. Доставка в межах Львова безкоштовна.
You need to be logged in to comment