Торгівля криптовалютними фʼючерсами: чого остерігатись та що треба знати?

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 319

Фʼючерсна торгівля – це складний процес взаємодії з інвестиційним інструментом, який вимагає певних умінь та знань. Перед початком роботи з фʼючерсними контрактами варто приділити увагу вивченню та аналізу крипторинку. Будь-яка корекція на ринку цифрових активів спроможна різко змінити вартість фʼючерсів, що в результаті буде впливати на подальшу торгову чи інвестиційну стратегію. Слід детально аналізувати цінові графіки, виконувати фундаментальний та технічний аналіз для прийняття обґрунтованих торговельних рішень.

Все про фʼючерси: ключові особливості інструменту


Ф'ючерси на криптовалюту є похідними інструментами, які базуються на ціні цифрової монети. Вони призначені для здійснення спекулятивних операцій, а також захисту від ризиків цінових коливань. Торгівля криптовалютними ф'ючерсами відбувається на біржах та платформах, які надають доступ до представленого інструменту. Ключовий елемент процесу – фʼючерсні контракти. Вони мають встановлені специфікації, такі як ціна, розмір контракту, дата поставки тощо.
  • Рівень ліквідності ф'ючерсів – це змінний показник, тому він може варіюватися в залежності від майданчика та конкретного контракту. Низька ліквідність може призвести до затримок у виконанні замовлень та високих премій на спредах.
  • Торгівля ф'ючерсами вимагає маржинального забезпечення, яке представляє собою певну суму грошей або криптовалюти, необхідних для відкриття та утримання позиції.
  • Ф'ючерси дозволяють використовувати леверидж, тобто встановлення позицій, які перевищують доступний капітал трейдера. Леверидж функціонально може збільшити як потенційні прибутки, так і ризики одночасно.
Варто памʼятати, що фʼючерс – це інструмент, який передбачає необхідність побудови стратегії не просто для керування, а й задля отримання прибутку.

Як будувати стратегію управління криптовалютними фʼючерсами?


Курс криптовалюти на сьогодні – це нестабільна величина, яка може вплинути на вартість вашого договору. Важливо мати стратегію управління ризиками при торгівлі ф'ючерсами, включаючи встановлення стоп-лосс та лімітних замовлень, контроль розміру позицій та використання різних стратегій захисту від ризиків різкої корекції ціни фʼючерсу.

Під час роботи з контрактами такого формату варто уважно відноситись до кредитного плеча, оскільки його використання автоматично підвищує ризиковість торгівлі. Окрім аналізу поточного курсу криптовалют, слід приділити увагу детальному аналізу цінових рухів вибраного цифрового активу. Не ризикуйте грошима, які ви не готові втратити. Дотримуйтеся здорового глузду та обережності у всіх торгівельних рішеннях. Якщо ви лише знайомитесь з представленим інструментом, не встановлюйте високі показники кредитного плеча. При можливості спробуйте протестувати різні підходи з ф’ючерсним контрактом, щоб визначитись зі стратегією торгівлі.
You need to be logged in to comment