Зволоження шкіри це максимум для її здоров"я та основа догляду.

Published by lovikyou in the blog Блог lovikyou. Перегляди: 1322

От пів дня ходжу і думаю як то мудро і цікаво написати про зволоження і ніяке «вступне» слово (та й навіть речення!) аби не торочити про зволоження одразу не вдається. І так кручу, і так, а таки не виходить. Вся проблема в тому, що зволоження у корейській косметиці це основа основ. Суперзволожена шкіра апріорі перетворюється на пружну, сяючу здоров’ям. Корейці навіть окремий термін мають - "Chok Chok". Засоби з такою поміткою не просто зволожують, а перш за все утримують природну вологу всередині шкіри, а поки шкіра не потребую зволоження в ній не відбуваються негативні процеси старіння.

Найлегший спосіб досягнути глянцевої шкіри це хайлайтер. Але це як лікувати віруску колдрексом – ну ніби ефект досягнули, але ціна і майбутні наслідки хіба того варті? Індустрія краси у Південній Кореї розвинена до величезних меж не дарма, тому ніхто не женеться за швидким результатом, всі активно налягають на повноцінний догляд.

· Перш за все, очищення шкіри, яке її не пересушить.

· Після очищення одразу наноситься тонер, на це в нас є аж цілих 3 (ТРИ!!!) секунди. Рівно стільки дозволено шкірі бути «голою» . Через 30 секунд рівень зволоження знижується на 50%, а через хвилину в порах залишається вже не більше 40% вологи. Всі тонери перш за все, зволожують, а вже потім мають якісь додаткові функції.

· На етапі серуму/сиворотки ми працюємо з активними речовинами, з тими, які покликані проникнути максимально глибоко в шкіру і зробити для неї весь максимум. Такі активні засоби все ж не радять застосовувати постійно, вони йдуть курсами, які чергуються з максимально зволожуючими - так, система каже, що навіть якщо є перерва в курсі, все одно ми не починаємо нічого_не_роблення, а займаємось просто максимальним зволоженням.

· Емульсії та креми так само перш за все мають функцію зволоження, тобто покриваючи активні елементи серуму попереджують розпорошення сил останнього на просте зволоження, а стимулюють його працювати глибше та активніше.

· Маски в сенсі зволоження роблять теж, що й попередній пункт. Нагадую, в системі, якщо ми використовуємо маску, то можемо пропустити етап крему/емульсії, а тим більше якщо маска нічна.
kykysia, Miamama, lesja.f та 2 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment