Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. Важко чекати. Не сподіватись, чи сподіватись? Ти маєш сили прийняти?
  Одне необережно сказане слово "добре" у значенні не так погано як планували, може дати такий шмат надії, який інколи краще не брати. Розчаровуватися важко.
  Важко розуміти, що дитині ніц не є - взагалі, нуль, зеро, жадних об'яв, а мрт вже дзеленчить в дзвіночки.
  Важко, коли нема остаточних заключень, коли чекаєш, коли радяться, коли ходять від лікаря до лікаря з твоїм мрт, а ти нічо зробити не можеш, ніяк на то повливати, система запущена - і ти - лише ввідні дані
  Shkurkotushka подобається це.
 2. Переробляємо в дуже обширному варіанті наше минулотижневе мрт. Нерви , нерви, нерви.... 2 год процедури мені ще треба витримати.
  Хай краще вони скажуть, що то всьо вітрянка з грипом винуваті, що минулого разу апарат зламався, в лікаря окуляри загубилися,....і вообше, де мій тазик з піском, я туди залізу повністю...
  Коротше важко, багато сподівань, багато страхів..ох..
 3. до вчора все виглядало досить непогано, так, чому б і ні? Катруся навчилася повзати і сидить, опираючись на ліву руку (мій найбільший страх, адже оперувалося якраз у межах основного спинного м"язу, який і дає нам можливість сидіти, стояти, тримати рівновагу одним словом). протягом цього місяця я вже навіть відклала пакет речей, з яких малюсінька виросла. Михайлик почав багато-багато стрибати і говорити, навчився проживати день без цукерки і займатися чимось новим. Отримавши більше часу, нарешті розширила меню з макаронів, круп та яєшні до чогось більш-менш схожого на наше попереднє харчування. "Дома" виглядало з кожним днем чистіше (як-не-як, повзунок на підлозі). Я почала малювати щодня і думати, коли це мені вдасться робити свій сир і пекти хліб з закваски.
  а вчора прочитала новину про Мар"яну.
  отак раз - і всі "досягнення" тайм-менеджменту, якась рівновага, все різко стало не важливим. на тобі, не розслабляйся,ти що собі дозволяєш??? настрій на нулі, погода сприяє нудженню світом, і бажання робити якусь просту щоденну роботу зовсім нема. і на щось більше теж сил нема. і нащо? все одно прийде, дожене і забере.
 4. Останнім часом друзі дзвонять-пишуть і питають - "як ви, як Катруся, як хімія?". а мені важко зібратися з силами і відповідати. Так, я розумію, що всі переймаються, що їм не байдуже, що вони, як і ми всі, чекаємо коли "завтра" вийде лікар і скаже - "все дуже добре, їдьте додому, ви здорові". Мені так би хотілося всім казати тільки так, але зараз в Катрусі все ще йде лікування.

  Проте я б хотіла написати щось гарне. Як Катруся усміхається. Незважаючи ні на що. Так, інколи це всього одна усмішка в благословенні дитячі ранні години, а інколи вона тішиться, коли братик їй співає вигадану пісеньку про Каркарону, так вправно імітуючи пташку і з повним спектром інтонацій, яким вона так радіє.

  Зараз важкі тижні подання цитостатиків, коли не знаєш, чи випадково не завтра впадуть гемоглобін чи тромбоцити, і потрібно буде переливання крові, коли щоразу переживаєш, чи добре вона перенесе донорську дорослу кров? Або випадково оця температура, "стандартна" при хімії, не буде означати, що вона чимось захворіла? Чи ці синячки і червоні цятки по тілу - їх кількість в межах норми чи вже перейматися і бігти до лікаря? Що краще, дати протибольове (ще один препарат "в нагрузку") чи носити на ручках дитину, яка спить і плаче, бо хімія "працює"?

  Але Катруся старається. Дуже. Щоб швидше показники прийшли в норму і нас відпустили на прогулянку. Щоб поїсти молочка більше, і нехай частину назад отримає одяг/пеленка, але не втратити вагу. Щоб наусміхатися-наговоритися з медсестрою і вона швидко і легко проведе всі маніпуляції. Катруся тримається набагато краще, ніж я. Я б уже давно не могла навіть сісти на ліжко з такими аналізами крові.

  Чоловік часто каже, що мої пости такі емоційні, такі сопливі, що насправді всім цікаво знати який показник гемоглобіну був в нашої лялюсі вчора, і чи буде переливання, і чи стало краще. А я боюся щось писати. Я, як маленька мишка, затаїлася в нірці зі своїм шматочком сиру і міцно-міцно тримаю його і боюся навіть дихати, а не те що писати. А раптом стане гірше? Раптом я за тими описами щось прогавлю?
  Khaleesi, Ligymunka, vakyolka та 34 іншим подобається це.
 5. цей пост я хотіла написати ще вчора ввечері. але ми вчора з малою, побачивши нормальне ліжко, забралися під ковдру і не вилазили 12год. як виявилося, матрац після розкладачки - райське задоволення.

  отже, нам 2 місяці.
  ми маєм 55 см росту і 4300 ваги.
  ми вміємо казати "бу", "агу" і "кхе". намаємося потягнути до себе іграшки або себе до них))
  нам подобається синій колір і смакують свої пальці.
  а ще Катрусик переїхав зі слінгу до мами на руки.

  а ще в нас було 8 звичайних катетерів, зараз стоїть центральний, 5 анестезій, 2 мрт, кт, 2 оперативних втручання і перша хімія з блоку.

  дуже сподіваюся, що лікування буде діяти і в нас буде якнайменше побічних ефектів. хоча, розумію, що якщо пухлинка зменшується, значить вона відмирає і розпадається, а отже, всю цю гадость треба вивести з організму, бідні нирочки-квасолинки..хник-хник-хник

  але Катруся до мене посміхається) особливо, якщо гарно поїсть)

  я дуже вдячна всім, хто нам допомагає. в будь-який спосіб. навіть проскроливши стрічку новин і подумавши - здоров"я малюсічці!.
  Rostuslavchuk, zlatovlaska, exmargarytka та 58 іншим подобається це.
 6. Так мого малюсика кликали польські пеленгнярки, коли воркували біля неї, бавилися і дарували забавку, щоби взяти аналізи. моє маленьке сонечко до них у відповідь тааак посміхалося, ніби розуміло польську мову.
  Пані професорка так детально все розпитувала, що ми з Катрусиком аж замучилися чекати нашого татка, вже і гімнастику зробили, і по відділу в ліжечку возилися, і з лікаркою трошки поговорили.
  Все так складно. дуже. знову будуть переглядати шкельця і мрт, знову аналізи.
  Катруся чемно спить весь час, коли нам треба розбиратися з документами, а потім розказує-розказує нам все. І як їй не подобається ходити поміж тими рецепціями, і кататтися ліфтом верх-вниз, і що треба обідати, а якось не виходить.
  Але якось спокійніше мені тут, принаймі, є надія, що буде кінцевий висновок і почнеться лікування, хоча б трохи, скільки зможемо.
  mamvasulka, Raven, Virchuk та 25 іншим подобається це.
 7. Сьогоднішній день - лікарняний.

  ні, не так, він був гарним днем, коли ми встали і помилися, Малюся сміялася до мене і вередувала, коли я намагалася натягнути на неї штанці, прийшлося шукати комбезик з сердечками))) а ще вона так радісно посміхалася. і навіть чемно проспала допоки їй не поставили катетр. жаль, в неї такі тонкі венки і вони легко закриваються, важко їй було.

  поки ми чекали на наркоз і мрт, добрий дядько анестезіолог вчив маму як скрутити дитині дурника з медичної рукавиці (краща імітація грудей) і мала на нього позитивно відреагувала)) це треба взяти до уваги, бо всі решту замінників вона благополучно випльовувала, а нам треба, щоб все було "правильно".

  і як швидко пройшло саме дослідження. і як гарно Катруся проснулася.

  і як довго наш тато до нас не приходив. нам навіть поки не дали виписку, сказав радіолог, що йому добре треба обдумати. на словах - 2 вогнища, розміром як колишні 2 копійки.

  і Катрусик, який нямкає цицю і спить маленьким зайчентком на руках.

  і слова Н. Ліпської - "ми всіх не можемо вивезти закордон, в нас теж нормально лікують". а ми вже з тим "нашим" лікуванням 2 тижні! чекаємо результатів гістології. хоч мали бути вже давно. і ліків вже нема в чорнобильскій, обіцяли чиновники протягом 2-3 місяців закинути.

  у них є час. а в нас нема. я щоранку встаю і дивлюся як настає вечір. я так сподівалася, що поки нічого не буде, тож нема і 3 тижнів, 3 тижнів після видалення пухлини. навіть іншим онко-діткам так швидко хімію не капають, дають час організму на відновлення.

  як мені важко прийняти, що своїм молоком я "відгодовую" ту заразу, надаю їй повний комплекс вітамінів і мінералів, гарних гормонів, легкозасвоюваних цукрів.

  а ще зранку так гарно зеленіли листочки на каштанах за вікном. а тепер гроза пройшла, просто як мій настрій.

  з її народження я кожного дня намагаюся забути минулий і жити звичайно, просто трошки по-іншому. але такі дні - дуже важкі.
  zlatovlaska, Farbovana, exmargarytka та 4 іншим подобається це.
 8. шукаю стару дитячу книжку з віршиками, скоромовками, лічилками на 4-6 рядочків.

  була з червоною обкладинкою чи то котиком чи ще кимось, в назві було щось про глек чи дзбан. на сторінці - віршик і гарна мальована ілюстрація, сторінок так до 40.
  мо хтось щось може пригадати більше, бо навіть не знаю, що шукати, хіба по бібліотеках ходити питати, чи не завалялося щось подібне.

  і про бібліотеки. чи можна малого десь записати, щоб книжки йому тягати? чи беруть тільки з 5р?
 9. Пишу ще тут, щоб в темі не губилося.

  Чи будуть бажаючі побачити весь процес зсередини, обговорити всі питання під час виготовлення і скуштувати-взяти з собою свіжий сир?

  pomidory_syr.jpg

  Група - 3 осіб для одного виду сиру.
  1. бринза
  2. моцарелла (молода)
  3. адигейський
  4. осетинський
  Дата - після "дня побєди".

  Вартість - 20грн
 10. Ходжу поміж квітів якраз коли вже заходить сонце. В тих сутінках, коли сірого стає більше, а ще і зараз, коли осінь і на душі якось не так, як було до того, квіти - єдина розрада.

  Хризантеми цвітуть - значить осінь. Ніколи не сприймала їх влітку, для мене це така осіння-осіння квітка, чомусь сумна. Може тому, що насправді зараз, у жовтні, вже не так багато є пахучо-красивих клаптиків, на які так приємно дивитися. Тепер це вже як дарунок, як розкіш, а не буденність з вікна.

  Коли багрянцю стає більше і земля стає холодна, дивом для мене є троянди. Жовті якось швидко відцвіли, так знаково для осені. Червоні, яку в напів тіні губляться, лишаючи лишень здогад про себе і оранжева, моя улюблена, яка так повільно помирає, проте ще дарує свій аромат ввечері такий, ніби завтра її вже не буде.

  А от рожеві - високі, вищі за мене, чудом вириваються ввись, поміж голих дерев і скрученого листя винограду, видніються здалека на фоні тьмяного неба. Кожна квітка інша, кожен пуп"янок, який так прагне розцвісти до морозів, такий ніжний і на диво - міцний. Як їх багато. Влітку на них не звертали уваги, вони губилися в тіні ідеальних форм бутонів цих низеньких сестер-принцес, осипаючи свої великі, чашоподібні пелюстки додолу так швидко...

  Як егоїстично думати, що квіти цвітуть для нас, для того, щоб радувати нам око, показати вищий задум, продовжити літо. Вони просто хочуть вирости, розростися,збільшити свою кількість. Незалежно від форми, досконалості, поїджених тлею бутонів кожна квітка хоче розкритися. І все.

  Їх не мучать філософські питання буття, вони не ходять поміж інших і не ставлять дурних питань - а що ж робити. Вони знають - жити. Як тільки дають можливості.
 11. сьогодні я зрозуміла, як я недооцінюю свого малого.
  мотаємось в май і моя дитина показуючи на календарик каже - гав-гав. мама, така розумна, виправляє - ні, сина, то вовчик, у-у-у.
  Малий знову - гав-гав. Мама знову переконує, що то вовчик.
  І тільки підійшовши ближче я бачу (та-та, я дуже сліпа курка), що то хаскі! то таки гав-гав. в своє виправдання скажу, що вони сірі, і той був з карими очима, ну, вовк здалека.
 12. дитячий іграшковий возик. за чисто символічно, тому, аби колеса крутилися, а рама більш-менш ціла була.
  дякуємо наперед)