Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. Цієї пятниці (20,12) можу зробити безкоштовну доставку в район Сихова, в проміжку 16-19 год.
  Пропозиція стосується тільки замороженої продукції.
  Для бажаючих пишіть в темку, або на вайбер, або ж дзвоніть.:girl_phone1:

  Гарного усім початку тижня!:girl_bye:
 2. В понеділок (12,08) буде можливість безкоштовної доставки в район Сихова, або при потребі прилеглі вулиці, чи по дорозі (центр, Стрийська, Новий Львів) орієнтовно після 17,30-18-ї години.
  Якщо комусь актуальна пропозиція- пишіть.:girl_wink:
 3. Цього року робила на Святу вечерю пампушки за трохи іншим рецептом як завжди. Доречі, вийшли навіть смачніші, або може смачніші тому, що новий смак...:) Правда я той рецепт ще трохи вдосконалила)), тож пишу як робила я.
  Знадчить, 50 грам дріжджів подробила, засипала трьома столовими ложками цукру і розвела 50 гр теплого молока плюс кулачок муки. То все в тепле місце на 15 хв. Я час не сильно засікала, просто почекала щоб та "бурматуха" щедро покрилась бульками.
  Потім замішуєм тісто. Отже 150 гр теплого молока туда, 2 жовтки, 1 ціле яйце, 100 гр топленого охолодженого масла, я ще дала цедру з половинки лимона, пачку ванільного цукру і 2 ст ложки горілки, щоб пампушки сильно не вбирали жир. В рецепті писало 450 гр муки, але скажу чесно я не важила, насипала рівно стільки, щоб тісто було мягеньке, але не рідке. Вимішувала тісто я цього разу добросовісно:), аж поки не відлипло від рук і від бортиків миски. Потім то все звісно накриваєм рушничком і в тепле місце. Часу тоже не засікала, але десь так до години тісто стояло точно, збільшилось десь в 2, 5 рази. Все, тоді берем велику дошку і робимо такі собі макро-вареники:), а з них гульку і "швом" в низ. Начинку кладе собі хто яку хоче, я робила з вишеньками у власному соці. Вийшло бомбезно.)) На дошці пампушки ше з 15 хв мають постояти, підрости і тоді можна смажти.
  Готові гарячі викладала на пергамент, потім вже в миску.)

  Всім смачного!
  hryka, KrystynaM, tinkaKris та 7 іншим подобається це.
 4. Дівчата, може хто має/знає провіреного сантехніка, який зможе встановити туалет у квартирі.
  Домовились ми з господарем квартири про встановлення туалету, щоб не бігати взимку по балконі, бо реально то дуже проблематично з дітлахами отак ганяти, а їх тепер полишати самих геть ризиковано. Доручив він мені повністю керувати тим процесом.
  Так от звернулась я до нашого місцевого сантехніка з ЖЕКу ще два тижні тому. Одним словом хлопака крутить голову як може, "бавиться" в сильно ділового і т.п. По ідеї ми вже могли встановити той туалет і забути... Кілька разів обіцяв що прийде- не приходив, видзвонювала і знову те саме. Нині прибіг, вже ніби мав робити, так сказав що не має часу, бо має копати бульбу і шо то воно мені так горить...)) Ще й накричав чогось на мене... Інформації про хоч приблизну ціну такої послуги вибити з нього не можу, відповідь "та звідки я знаю")), а мені ж треба подати господарю конкретну інформацію. Одним словом, не надійний, странний якийсь, не хочу мати справу!
  Це район Замарстинівської.
  Буду вдячна.
  taipen подобається це.
 5. Дуже терміново потрібен майстер до пральної машинки, який добре розуміється, дорого не візьме і прийде на вихідні (можна і сьогодні, було би супер). Може хто має контакти провіреного, буду вдячна.
  Я без пральки як без рук, не маю ванної, взагалі не маю де прати.
  Буду вдячна.
 6. Дівчата, сталась у мене халепа. Розвалився наш диван, на якому спимо з молодшим. Правда його вже давно потрібно було міняти, але чоловік якось трохи підремонтував, десь там підбив і він ще тримався купи. Але господаря в хаті нема і все ламається.)
  Першим діти доламали стіл на якому стояв копмпютер, бо лізли на диван, а з дивану на стіл і як не як бідний не витримав гіркої долі і ніжки похрускали. Але той стіл хазяїн квартири залишив вже ледводихаючий, проте він нам ще чемно служив 2.5 роки. Столик нам минулого тижня привезли, дякуючи одній форумляночці. Той старий я склала і примостила на кухні, як продовження кухонних тумб, хоч хазяїн квартири дозволив взагалі його викинути.
  Тепер черга дійшла до дивану. Нині вранці хотіла самотужки трохи підремонтувати, бо та частина, на якій сплю я була якось набагато вижча, аніж на якій спить малий, то годувати вночі геть не зручно. Ну, і менше з тим, поганий з мене майстер, бо доламала я ту рухлядь вщент. Інший диван боюсь розкладати, бо тоже такий вже старезний, най вже так стоїть. Так що навіть не уявляю на чому будемо спати цієї ночі. Певно покладу малого на той складений диван, сама ляжу на підлогу і буду бігати годувати, але чи буде спати він без мене і чи не злетить з тої маленької частинки- то питання. Дитину на підлогу не покладу, бо перший поверх, підлоги зимні.
  Так от маю прохання, як може хтось має якісь не потрібні дивани, чи спеціально продає, кидайте свої пропозиції, але то дуже терміново, тому пишу сюди.
  Радянські меблі вже до хати тягнути не буду, бо то шило на мило.

  Буду вдячна всім за пропозиції.)
 7. Шановні друзі, дуже і дуже потрібен автомобіль на завтра на вечір (орієнтовно 17-18 год), щоб допомогти відвезти передачу для відправки в зону АТО.
  Схема така- приїхати на вул. Замарстинівську, забрати нас (мабуть буде двоє) і ще дещо для передачі, відвезти до пам"ятника Данила Галицького, забрати у волонтерів решту. Можливо ще заїхати в Епіцентр, якщо не встигатимемо всього скупити і тоді відвезти це все на вул. Городоцьку (той же район Епіцентру) для відправки на Схід.

  Ага, і бажано щоб водій був хлопцем і допоміг по можливості з коробками (каремати, намети, спальники і трошки продуктів, там не багато), або ж якщо водій дівчина, то шукаємо ще одного хлопця для допомоги, щоб дівчата не тягали коробки самі, як минулого разу.)
  Дякую!