Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. Ми – українці! А вишиванка – це генетичний код нашої нації, символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності та любові, наш національний оберіг і наша святиня!

  Громадська організація «Розвиток Громади» підтримує всеукраїнську акцію День вишиванки. Відтак, спільно з Львівською обласною філармонією ми організовуємо заходи для поширення культури традиційного українського вбрання та музики.

  Алея на проспекті Тараса Шевченка перетвориться в музичну алею, прикрашену в національних мотивах. Тут же відбудеться флеш-моб «Оберіг нації».

  Прийдіть у вишиванці - підтримайте українське!

  Час: 21 травня

  17:00 - відкриття музичної алеї від Львівської обласної філармонії «Музика заради миру»
  17:30 -18:00 – дефіле та фотографування у вишиванках (участь можуть взяти всі охочі)
  18:00 -18:30 – виступи музикантів Львівської обласної філармонії «Музика заради миру»
  19:00 - флеш-моб «Оберіг нації»

  Місце: пр. Т. Шевченка (центральна алея)
  https://www.facebook.com/events/888429737865650/
  21 травня Львів приєднується до всеукраїнської акції "День вишиванки".
  Ми показали, що можемо бути сильними!
  Ми крок за кроком прямуємо до перемоги!
  Якщо патріотизм наповнює твою душу!
  І ти любиш свою країну!
  Де кожен символ має своє значення і силу!
  Вдягни вишиванку!
  Символ здоров’я, краси, щасливої долі.
  Символ твоєї нації!
  Ти живеш в Україні!
  Ти живеш у величній країні!
  Ти - українець!
  vasyalesya, smilechyk, Ripka та 4 іншим подобається це.
 2. Вчора малий показав мені це відео. Сказав, що вони знімали його на конкурс, в якому бере участь багато шкіл. Мені дуже сподобалося, вирішила поділитись і показати Вам. Що скажете? Бажаючі можуть лайкати

  https://vk.com/club88802742?z=video-88802742_171179488/6e7b0ed6007aa71abe
  iracaryk та Magnoliya подобається це.
 3. Христос Рождається!

  Дівчатка, може хто має костюм царя - візьму на прокат. Малий в неділю в церкві буде у Вертепі виступати, після служби...на годинку часу треба. Буду дуже вдячна:) :kiss:
 4. Малому на літо дали список літератури на позакласне читання, а оскільки, можливості іти в бібліотеку в читальний зал поки нема, то може комусь такі книжки заваджають чи можете позичити на час читання...

  Бердник О. "Дивні грицеві пригоди"
  Близнець В. " Земля світлячків"
  Білоус Д. "В класі і в лісі"
  Бойко г. "Веселинки"
  Бунець О. "Наше відкриття"
  Давидов А. "Про Озивайка"
  Забіла Н. "Оповідання. Казки
  Калинець І. "Про дівчинку і квіти"
  Козланюк П. " Мандрівники"
  Коцюбинський М. " Ялинка", "Нюренберзьке яйце", "Харитя"
  Лепкий Б. Казки
  Мельник С. "Білочубчик"
  Пендерецька М. Казки
  Нестайко В. "Незвичайні пригоди в лісовій школі"
  Підгірянка М. "Учись маленький"
  Костецький А. "Пригодам ура!"
  Радзикевич Д. " Пригоди Юрчика Кучерявого"
  Рокна І. Василик
  Слабошпицький М. "Папуга з осінньої гілки"
  Сухомлинський В. "Куди поспішали мурашки"
  Стельмах М. Казки
  Українка Л. Біда навчить
  Франко І. "Грицева шкільна наука", "Коли це звірі говорили"
  Трублаіні М. "Волохан"
  Утевська П. "Дарунки зеленого друга"
  Симоненко В. "Цар Плаксій та Лоскотун"
  Стельмах М. "Химера лісового озера"
  Храплина Л. "Чародійне авто"
  Чалий Б "Пригоди Барвінка та Ромашки
  Іваненко О. "Хатинка в морі"
  Іваненко О. Казки

  Буду дуже вдячна :)
 5. форумлянка медведик, почистіть скриньку! Не можу надіслати рахунок -пишу тут:


 6. За виразом (9+15):3 склади і розв*яжи задачу про розподіл комп*ютерів по школам.

  Буду дуже вдячна:)
 7. щоб не загубилося
 8. Коли мій син вийшов на Єрусалимську гору, Його спіймали євреї. З позором і призрінням на голову положили терновий вінок і усе Його обличчя вмилося Святою кров*ю.
  Ісус говорить: "Дорогі мої, є тяжкий мій хрест і ранить побите тіло і вся кров стікає по моєму Хресті. Сьогодні святий день п*ятниця і якби знайшовся такий, щоб цю молитву кожен день, а в п*ятницю почитав три рази, то чого попросить, всіх обдарую ласкою, красою, мудрістю і врятую йому три душі з родини чи за яких молився. За три дні до смерті дам знати час, коли це станеться, а після смерті положу золотий вінок на його голову."
  Мати Божа стоїть під Хрестом Сина, вона бачить Його страждання. Ісус говорить: "Іване, ти мій вірний слуга, візьми мою Матір за руку і відведи, щоб не бачила моїх страждань на хресті". Іван говорить: "Сину Божий, я візьму твою Матір за руку, відведу від хреста і утішу як батько своє дитя, щоб Вона не бачила Твого страждання на Твоїм смертнім хресті, який з болем відчувається в ЇЇ серці". В цей час здригнулася вся земля, потемніло сонце і місяць, а Матір Божа каже:”Це мій Син переносить тяжкі муки і страждання на своїм смертнім Хресті”. Покапали каплі Крові Ісуса Христа, коли йшов на Голгофу. Голбвер – кат, знайшов один лист на Святому Гробі Ісуса Христа, який був захований в одній касі, окремо від срібла і грошей. Каса була власністю Батия, імператора Христина, Давида і св. Єлизавети, Мальти, Дори і Гранети, всі вони хотіли знати про страждання Ісуса Христа. Він говорить, що було 63 солдати, 180 разів Його били кулаками в плечі, прийняв 40 цвяхів і каменюк, 32 рази тягнули за бороду, підносили за волосся. Потім на Голгофі мене били палками. Я був поранений 100 разів, і битий 308 разів. Тоді впало 5432 каплі крові, і наглядала 31 людина. Я помирав о другій годині в п*ятницю, коли пробили моє серце. Я відходив 120 разів, а тих, що мене убивали, було троє.
  Ті, хто будуть читати цей лист, матимуть перемогу над злом. Якщо читати цей лист 15 років за Кров, яку проливав наш дорогий Спаситель, то тоді з неба вибачаться йому хіхи, а може й вибачаться пекельні муки. А якщо помре раніше, то буде йому прийнято, якби прожив 15 років і пролив свою кров за віру. Того, хто читає цей лист, Я зійду з неба і заберу його душу до неба, а також душі його рідних аж до четвертого покоління. А той, хто носитиме цей лист при собі, тому ніколи не буде важко у справах, усяке зло відійде від нього, а також величатиме Пречисту Матір Божу.
  Святий Григорій говорив, що інший лист був знайдений в іншому місці, і написаний золотими літерами. Збережи цей лист, який був написаний 16 січня 1750 року. В неділлю не робити, бо Я вам дав шість днів щоб працювати, а сьомий – щоб молитися. Святкуйте цей день щоб Спаситель вибачив гріхи ваші. Не забувайте давати милостиню сиротам і бідним, тоді ваш рід буде благословенний і багатий. Якщо не віритимете в цей лист, тоді напущу на вас велику чуму, голод, війни і великі захворювання, вони зазнають силу небесного горому і землетрусів – це буде моєю великою заплатою. Хто не вірить і скриє цей лист від людей, той буде покараний на Божому Суді. А якщо буде величати і читати цей лист, і буде просити прощення хріхів, також будете читати цей лист іншим, тоді його душа ніколи не загине, а буде врятована від усього зла і напасті. Амінь! Люди, вірте в муки Спасителя, Який прийшов на землю заради нас. Цей лист дав один Камгор – монах, який був на Святому Гробі Господньому. Пишіть, давайте людям щоб каялись, про це просить сам Господь.
  Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас грішних.
  З вірою приклади до болючого місця або до кровотечі. Ворог не може заподіяти ніякої шкоди. Носіть цей лист при собі і він захистить від злих людей і поганих сусідів. Нехай Господь з небес завжди кличе нас грішних. Якщо подати цей лист неплідній жінці, то стане плідною, а хто його носить при собі, то біля нього є Ангел Хоронитель, Архангел Михаїл і Всемогутній Бог. В ім*я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь Не кляніться Іменем Господнім, бо знищить вас. А в устах завжди майте Бога, прославляючи Його. Амінь.

  ВСЕМОГУТНІЙ БОЖЕ, КОТРИЙ ТЕРПІВ НА ХРЕСТІ ЗА ВСІ НАШІ ГРІХИ, БУДЬ ЗАВЖДИ ПРИ МЕНІ. ХРЕСТ СВЯТОГО ІСУСА ХРИСТА, ДОПОМОЖИ МЕНІ ОТРИМАТИ ВІД ТЕБЕ СПАСІННЯ. ХРИСТЕ СВЯТИЙ, ВІДДАЛИ ВІД МЕНЕ УСЯКЕ НЕЩАСТЯ І ЗЛО. ХРЕСТ СВЯТОГО ІСУСА, ВРЯТУЙ МЕНЕ ВІД ВСЯКИХ НЕЩАСТЬ - ДУШЕВНИХ І ТІЛЕСНИХ. ІСУСЕ НАЗАРЯНИНЕ, РОЗП*ЯТИЙ ЗА НАС, МАЙ МИЛОСЕРДЯ НАДІ МНОЮ ІЗБАВ МЕНЕ ВІД ЗЛИХ ДУХІВ. АМІНЬ.

  Молитва до Христа святого була знайдена у Єрусалимі в горі Ісуса Христа. Дата і число не було визначено. Цю молитву цісар Карло по знайденню передав до Риму Папі.

  ОБІТНИЦЯ МОЛИТВИ
  Хто цю молитву відмовляє, читає, слухає, або носить при собі – несподівано, не втоне не згорить. Жодна трудизна не зашкодить йому. Коли цю молитву буде відмовляти невістка котра має стати матір’ю – щасливо приведе дитину на світ, котра людина має чорну хворобу, параліч, чи рака, чи нервову або іншу хворобу, то нехай цю молитву прикладе до хворого місця, тим котрі ту молитву перепишуть для себе, або іншим про неї повідомлять будуть благословенні. Молитва ця оберігає дім, в якому живе: від ураганна, землетрусів, холоду і злих людей. Хто цю молитву відмовлятиме щодня перед сном, отримає знак від Бога у годині своєї смерті.
  Ця молитва на честь і славу дорогоцінної крові Ісуса Христа, воплочення Його, через котре Господь допровадить нас до життя вічного - правдива, як те, що Ісус Христос народився в Вефлеємі, був розп*ятий у Велику п*ятницю і на третій день Воскрес із гробу.

  ГОСПОДИ БОЖЕ, ВИСЛУХАЙ МОЛЬБИ МОЇ І ВІД ВСЯКОГО ЗЛА ЗАХОВАЙ МЕНЕ. АМІНЬ.

  Сон Божої Матері
  Прийшов до Неї Господь Ісус і запитав: «Мати, чи спиш?». «Заснула я», – відповіла Діва Марія, – але ти мене збудив. Я бачила Тебе на Оливній Горі і бачила Тебе від Каяфи до Пилата, від Пилата до Ірода, кованого там на бичування, опльованого, терням увінчаного. Потім Тебе судді судили, привязали до камінного стовпа і ланцюгами били Тебе, аж Твоє святе Тіло відкидало. А потім на Хрест прибили і бік списом пробили, з нього вийшла свята Кров і Вода. З Хреста Твоє Мертве Тіло зняли, на моїх руках зложили». Ісус на це ніжно сказав: « Мати Милосердя! Хто той сон при собі носить, відмовляє чи слухає, той без гріха мертвого залишиться. В тому домі ніхто не помре наглою несподіваною смертю без прийняття Тіла і Крові Моєї. А хто про що-небудь буде просити Мене або Тебе, Люба Мати, то отримає. А хто той сон буде другим давати та при собі носити, той 100 днів відпусту дістане. А хто його буде відмовляти або слухати, той не згине ніде: ні на війні, ні в дорозі, ні в якому домі. Цей сон буде оберігати, йому ні вогонь ні вода шкодити не буде».