Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ммм, цікаво, не чула про таке.
    Я вже купу рецептів випробувала того торта і от останні два роки в мене є мій один найкращий, який всім смакує.
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А ще в нас цей Новий рік буде безалкогольний.
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Нєє, в нас алкогольний. Потішили себе грузинським вином ну і шампанське як обов"язковий атрибут.
     
  4. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Готуватиму курку фаршировану гарбузом, картопелька, салатик крабовий і цезар, на десерт тірамісу, фрукти. Нарешті можна шампанського сухого мммм....
     
  5. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Та все на любителя. Я карі люблю, але лишень в правдивому індійському карі, таке блюдо з овочів або м’яска, басматі рисом і нан паляничкою. Мням! Написала і захотілось піти в ресторан :)
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2011
  7. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Декілька разів перечитала, думаю, що то заа сало з креветок :) , вже хотіла рецепт питати, аж тут дійшло - салат з креветок :girl_haha:
    А в нас меню просте, так як зустрічаємо самі, дома перед телевізором.
    Канапки з ікрою
    Гранатовий браслет (хоча, після всіх змін інгредієнтів, він зовсім не гранатовий браслет :) )
    Олів'є
    Салатик з червоної риби
    Абрикоси фаршировані креветками
    Запечена качка з яблуками
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Мо то мені до товаришки в Броди поїхати :girl_haha:

    Забула похвалитись. Ми вчора з чоловіком зварили студинину. Розлили. Буде нам на Новий Рік. Ще напевне зроблю олів’є і щось з фаршу, бо маємо сесе чудо :) Ми на сам Новий Рік ідемо на забаву, але на наступний день муж скаже, - дай їсти. А я йому що? Вчора вже їв!:girl_crazy:
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ану-ану детальніше:)
     
  10. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В мене схожа, дно 8х36 см, борти 7 см. Дуже файно в ній завиванці пекти. Також використовую для випікання кексів.

    На новорічні вихідні зроблю росіл з домашньої курки, до нього домашні макарони, насмажу налисників, частину перемажу: гриби+мелене куряче м"яско, інші перемащу сиром з родзинками. Спечу лимонний пляцок. Новий Рік зустрічаємо вдома, то хіба по келиху улюбленого червоного шампанського "Крим", та різні фрукти. Правда маю від чоловіка замовлення на фарширований чорнослив зі збитою сметаною, то певно завтра організую.
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2011
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Во, во. Мені таку вузьку і довгу тре. В нас колись було, а потім з тим переселенням на інший континент, а тут на різні квартири загубилось :sad: А бабця любила в них випікати цвібак і маківники.
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ну що, спекла я штолена:) в круглій формі:) Запах - ачумєть!!! І як то до того Різдва дочекатися....
    Замаринувала ше вдень мяско на "книжку", буде завтра смакота від Дани, грибна поливка, картопелька, салат якийсь з оливковою олійкою (то вже свекруха зробить), щось солодке домашнє, мандаринки та й все. Ми скромненько, щоб дуже не напихатися.
    Спиртне - горілка, шампанське і ...мохіто:) буду робити коктейлі..
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    тобто ті домашні цукати тільки з цедри, без шматочків фруктів?
     
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Взагалі-то, оригінальний рецепт - це персики фаршировані. Ми вирішили трошки поексперементувати :) Очищені порізані креветки змішуються з натертим сиром і майонезом. Цю масу викладаєте в половинки консервованих персиків/абрикосів. Креветки ще можна замінити крабовими палочками. Досить оригінальне поєднання виходить.
     
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ну по ідеї - так, без шматочків фруктів:). Може це і не зовсім правдиві цукати, а такі, скажімо, "експрес". Але вони нам дають аромат, смак і колір (бо виглядають в розрізі готового штоллена оранжевими прожилками). І мало забирають часу на їх приготування.
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В мене меню вже заплановане, але в процесі ще якісь дрібниці можуть і змінитись :) Значить, має бути:
    грибне рагу
    канеллоні з беконом під томатним соусом
    салатик - ще не вирішила який, але хочу щось легеньке і овочеве
    чоловік замовив ще піццу, але може я його переконаю зробити її 1 числа
    з солодкого:
    карпатка ( буду принаймні пробувати зробити, бо не робила ще ніколи)
    з 2-3 види желе
    над шампанським ще добре подумаємо, бо не впевнена чи в нашому лазареті воно буде доречним.
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я теж багато напланувала. Вже основну частину зробила, залишилися салати і горячі приготування.
    от власне меню.
    Холодні закуски.
    Маринований оселедець на яблуці зі сметаною
    Салат з маринованої телятини в апельсиновому соці і червоному перці, з чорносливом, яйцем, пореем огірком та морквою
    Фаршировані яйця
    Салат з язика, моркви та кукурудзи
    Салат з червоної риби маринованої в білому вині
    Косівський салат з червоного буряку та ізюму замоченого в мускатному вині, з горіхами та білими грибами
    Салат з сиру, сметани, болгарського перцю та цибулі
    Бурачки
    Білий хроновий соус
    Канапки з ікрою
    М'ясо (печеня з чорносливом та морквою, копчена полядвиця, шпондер, ковбаса)
    Ну і олів'є - без нього Новий рік не Новий рік.
    Горяче
    Качка маринована в коньяку, фарширована свининою, чорносливом та яблуками
    Виноградно - гранатовий соус
    Яблучне пюре
    Салат з мигдалю, квашенної капусти, изюму, яблук, селери
    Десерт
    Птисі з ванільним кремом
    Горіховий торт
    Морозиво з горіхами, шоколадом та цукатами

    Ну поки що, це всі мої плани, але самі знаєте як воно буває.. творчість річ непередбачувана...
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ми з тобою думаємо паралельно. Я Карпатку вже спекла. Правда вона мені сіла((. Проте дуууже добра. А вдається все в того, хто нічого не робить, нє? (то я себе так заспокоюю).
    В нас будуть стейки форелі в вершковому соусі, сирна нарізка, корнішони, оливки і ще якийсь салатик. На гарнір рис з маслом і кропиком або п"юрешечка з картоплі. На солодке карпатка і фрукти. Пити будемо узвар(для Софії) і Мартіні (для старших). Отак сообразім на троїх.
     
  20. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Відповідь на питання з карми: Фарширую четвертинками горіхів. Вимочую в молоці гарячому горіхи, по можливості обчищаю шкірку, тоді вони як щойнозірвані.