Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я сама солю лосось або форель для суші. Але всеодно це сира риба. Та й васабі - не дієтична їжа. Ну, нехай собі, в неділю нарешті наїмся суші :)
     
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Так з пісочного.
    Рецепт німецький, маю переклад подружки-німкині але на російській.

    Тарт с рикотой, черникой и медовыми решками.
    [​IMG]
    фото власниці рецепту
    Рецепт песочного теста
    135 г сл. масла комнатной температуры
    125 г сах. пудры
    235 г муки
    1/4 ЧЛ соли
    1 яйцо, немного взбить
    Приготовление:
    Масло, сах. пудру, муку, соль выложить в кухонную машину и перемешать на программе "Paddle" до "песочного" состояния, добавить яйцо и еще раз взбить, недолго, до образования мокрого, мягкого теста. Также тесто можно приготовить в блендере, для этого сначала взбить масло с сах. пудрой, затем добавить муку и соль и взбить, затем добавить яйцо и взбить до образования мокрых кусочков.
    Тесто немного вымесить руками, разделить на две части, приплющить в круги, завернуть в пленку и убрать в холодильник минимум на час.
    После холодильника тесто раскатать до толщины 3 мм, выложить в форму для тарта и легко прижать к низу и бокам. Перед выпечкой убрать тесто в холодильник на мин. 30 минут.
    Духовку разогреть до 175°Ц, на тесто выложить бумагу для выпечки и сверху выложить горох, фасоль или рис, выпекать так 18-20 минут, затем убрать бумагу и выпекать еще 3 минуты. Дать полностью остыть в форме.

    Начинка для тарта:
    130 г рикотты
    2 СтЛ молока
    1 ЧЛ экстракта ванили
    2 яйца, одно целиком, другое отделить белок от желтка
    1 СтЛ сахара
    цедра 1/2 лимона
    щепотка соли
    1/4 лимонного сока
    150 г голубики/черники
    1/2 кедровых орешков (можно заменить миндальными штифтами)
    1 СтЛ меда

    Духовку нагреть до 220°Ц, рикотту взбить с молоком блендером, добавить яйцо и желток, перемешать, затем добавить цедру лимона, сахар, соль и экстракт ванили.
    Белок взбить с лим. соком и добавить к массе из рикотты.
    Выложить ягоды на предварительно выпеченное и остуженное тесто, сверху выложить массу из рикотты и разровнять. Выпекать 15 минут, проверить на готовность ножом - его поверхность должна остатся абсолютно чистой. Полностью остудить.
    В это время сварить в кастрюле на медленном огне мед с кедровыми орешками, постоянно помешивая, до тех пор пока орешки не станут золотистыми.
    Выложить на полностью остывший тарт и подавать только после полного остывания медово-ореховой массы.


    Тісто я робила руками, рикоту замінила на жирний и солодкий домашний сир протертий через сито.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я тільки не зрозуміла чому тісто ділити на 2 частини?
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я також не зрозуміла і другу частину заморожувала на наступний раз, скоріш за все це двойна порція, бо і в оригіналі так було - на дві частини ділити,
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ню Ви дівчатка даєте. Як в анекдоті.
    - Сусіде ти скільки рулонів шпалер на коридор купував?
    - Десять.
    З два дні:
    - Сусіде, а навіщо ти 10 купував - в мене аж 6 рулонів залишилось з десяти тепер???
    - Так і в мене 6 залишилось
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    у вас хороші плани.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    В мене якраз і є в холодильнику друга частина тіста, і збираюся пекти в суботу з нього тарт.Цей рецепт мені сподобався спочатку на вигляд і готувала я на власний розсуд( готувала пісочне тісто по власному рецепту, сиркову начинку робила як на сирник, ну а те як горішки варити в меді сама додумалась - вийшло смачно, доки мені не прислали переклад, тісто смачніше по рецепту -воно ніжніше ніж у мене.) Для мене моменти є настільки зрозумілі що я просто не наголошую на них, просто кулінарія то мій бзік:ninja:, і коли бачу рецепт то вже приблизно представляю який він би мав бути на смак, і по кількості продуктів приблизно представляю скільки вийде кінцевого продукту.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Погоджуюся, є подібність, але там меду не було. Він був менш солодким ніж медівник.
     
  9. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    консервую салат з кабачків...
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Про чоловіка? :p

    Додано через 6 хвилин
    А в нас вдома змагання. Вчора обід і вечерю готував чоловік і сказав, ну побачу що ти мені завтра приготуєш. Це він, мол мені виклик кинув.

    Він зготував: гречку, смажену цибулю-мачанку до гречки (так мої бабця люблять), салат з капусти і зварений на парі каляфьор. ТЮ! Налякав.

    Сьогодні готувала я і думаю що я змагання виграла:

    Сніданок був кобаска різна покраяна з тостом і американські пляцушки, йменовані панкейками:

    [​IMG]

    А на обід в нас були:

    Зупка з каляфьором

    [​IMG]

    Броколі на парі

    [​IMG]

    Додано через 9 хвилин
    Зелена італійська фасолька з булочкою

    [​IMG]

    Реберцята приготовані ґрилю

    [​IMG]

    i фарширований перець з гречкою і рижом

    в бритванці

    [​IMG]

    і на тарілці

    [​IMG]

    МАМО! А десерти?
    Ну то в нас є де, але на солодке куповане печиво і морозиво.

    Додано через 2 години 8 хвилин
    Десерт - Морозиво з фруктами і печивом до чаю

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    йой, Марусю, в моїй сім"ї вже всі були б загодовані до півсмерти...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ой, дівчатка, напишіть рецепт оладьїв таких які на фото в Марусі, бо в мене такі ніколи не виходили...виходило...як млинці плоскі
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я варила зелений борщ, курячі крученики з сиром і болгарським перцем, овочеве рагу,салат Дністер (але з кукурудзою) і шоколадний кекс.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Фрнанцузький супчик - пюре з плавленого сирку + цвітна капуста (смажена) в сирному клярі
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Пышные оладьи (Buttermilk Pancakes) Mishelle

    Состав
    1 ст. buttermilk (простокваши или кефира)
    1 яйцо
    2 ст. л. растопленного сл. масла
    1 ч.л. ванилина
    1 ст. муки
    2 ст.л. сахара
    1/4 ч.л. соли
    1/2 ч.л. соды
    1 ч.л. разрыхлителя
    Приготовление
    Смешать простоквашу с яйцом, маслом и ванилином.
    Отдельно просеять муку с солью, содой и разрыхлителем.
    Теперь самое главное: влить жидкую смесь в мучную, и перемешать это вместе, не вымешивая, т.е. тесто должно выглядеть "уродливыми комочками", которые при расстойке исчезнут. Обязательно дать постоять 15-20 мин. Если тесто вымешать до однородной массы, то оладьи будут плоскими и "резиновыми".
    Расстоявшееся тесто выкладывать ложкой на разогретую и слегка смазанную маслом сковороду, с непригорающей поверхностью.
    В оладьи можно добавлять нарезанные кубиками яблоки или ягоды


    У цьому рецепті вся фішка якраз в тому що сухі і рідки компоненти замішують окремо, а потім зєднують і перемішують, але не дуже ретельно, вам буде здаватися що мука не розмішалася, нічого страшного - результата буде смачні і пишні оладі. Я по цьому рецепту печу оладі вже більше року, головне уважно прочитати рецепт і зробити як там сказано, маю ще один рецепт оладів, але там зовсім інша рецептура, спосіб замісу і результата інший, більше роботи, але оладі виходять як бісквітики хоч і тонкі.
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    ОК!! Щиро дякую...тепер в мене будуть смацні оладьї:crazy:
     
  17. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я сьогодні вирішила запаси на зиму почати робити.Почала з того що заморозила червону,чорну смородину та малину.ВВечері пару баночок компоту хочу закрутити.Робити закрутки буду вперше,а тому мені буде свекруха допомагати.Я вже 2 роки так збералась.та весь час щось руки не доходили і часу бракувало.Та цього року трвердо вирішила що по 5 баночок мінімум накручу всього.Зимою ж хочеться.Кажуть що дорого-а що зарас дешеве.Плануную ще зробити лечо,мариновані огірки та помідори.Ну а там далі як Бог дасть
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я ще ніколи закруток не робила....бо не знаю як!!!
     
  19. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    От і я роблю під контролем моеї свекрухи.Бо з мамою якось ми на кухні не дуже один одного розуміемо.Я теж багато чого не знаю.От і попросила чоловіка маму мені допомогти.
     
  20. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Точнісінько так само роблю рулетики з баклажану. А до середини, крім помідорка і сиру, ще кладу тоненькі скибки болгарського перцю, яблука, стручок зеленої цибулі, наскільки поміщається, і загортаю. Часто трапляється, що то все вже і не встигаю запікати а пічці, бо і без того зїдається хутенько....направду смачно!
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.