Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    То лишити його в духовці? хай там остигає?
     
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    А можна детальніше? А то я вчора робила, то мій рідкий вийшов :sad:, додала потім желе, щоб застиг.
     
  3. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Аскорбінка, найшла на фото торт: білий бісквіт з кусочками шоколаду, крем заварний або сирний з консервованими мандаринками. Можна отримати рецепт?
     
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Спекла нині торт "Снікерс" з згущеним молоком та арахісом. Смакота:girl_in_love:
     
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Люди добрі...то кидайте переписи...і "Снікерса" також...
     
  6. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    я сметану, за декілька годин до початку збивання на марлю відкидаю, щоб стекла.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    [​IMG][/URL][/IMG]
    "Снікерс"
    Корж
    3 яйця
    1 стакан цукру
    1 стакан сметани
    4 ст.л. згущонки (я даю варену)
    3 ст.л. какао
    2 стакани муки
    2 ч.л. порошку до печива
    Все поступово змішувати, до однорідної маси.
    Пекти корж при т.200. приблизно 20 хв. потім розрізати на два.

    Крем
    1 банка вареної згущонки
    цедра 1 лимона
    200 гр. сметани
    200-300 гр. масла
    1-2 ст.л. кон"яку
    1 пачка коричневого крекеру (дрібимо його на чотири частинки, можна на менші)
    200 гр. смаженого арахісу
    Готуємо масу, перекладаємо торт і кладемо ще на годинку в холодильник.
    Смачного
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти.

    йой, Марусю, дякую за зауваження, переписувала з зошЕта, там крем не значився, то я й забула:girl_mad:
    Крем зі сметани, 0.7 - 1л сметани збити з 3-4 ст.л. цукру, + ваніль. Ото і вся хитрість. Можна заварний, але треба десь 2 дні аби відмок.

    Cifalius то звичайний бісквіт, тільки даєте на третину менше цукру і дрібно різаний чорний шоколад (чим гіркіше - тим смачніше). Перепис бісквіту на попередній сторінці, крему також.

    dieSonne о, знайомий перепис, а лапшички ви не робили? в мене написано ще лапшичку пекти))) напишу, як буде час
     
  9. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Пташине молоко
    Тісто:
    Бісквіт...(яйця+цукор+мука)
    Суфле:
    10 яєць
    300 г цукру
    200 г вершкового масла
    200 мл молока
    30 г желатину
    1 столова ложка муки

    Желатин замочити на 1-ну годину (я замочувала пакетик на 300 - 400 гр води, дивилась по консистенції...щоб не було комків, і щоб не була одна вода,)
    Жовтки відділити від білків, їх перетерти з 150 гр цукру, додати молоко кімнатної температури + мука= добре вимішати. Поставити це все на водяну баню, добре помішувати (бо швидко починає горіти) до консистенції заварного крему...поставити щоб охолодився. В охолоджену масу добавити мяке масло = добре взбити міксером.
    Желатин нагріти до повного розчинення, але не дати йому закипіти...охолодити до кімнатної температури.
    Білки взбити в щіпкою солі в густу піну додаючи залишок цукру (150 гр), дуже акуратно влити в білки желатин, добре перемішати, бо питома вага желатину більша ніж білків, тому може бути трабл, коли желатин осів на дні посудини, так і в торті буде...вигляд жахливий!!
    Жовту масу змішати акуратно з білою, та поставити в холодильник для скріплення, маєте отримати...желе...не дуже застигле, таким чином, щоб можна було намащувати.
    Бісквіт розрізати на дві половини (відкрию таємницю, я печу два коржі, тому нічого не ріжу). Премащуємо коржі застиглим суфле...прикрашаємо мастикою, або шоколадом, я купую шоколад доктор Еткер, топлю його і ось що отримую
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    ні, не робила. Напишіть, бо самій цікаво.
     
  11. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    може хтось підкаже - робила минулого року паляниці типу бисквітних, але з невареної згущенки ну і муки звичайно. але от не пам.ятаю прпоцію муки на одну банку. підкажіть будь ласка!!!
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти.

    І я робила. Пам*ятаю що були дуже смачні коржі, а он перепис знайти не можу. Іду шукати... або іду спати.:girl_crazy::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Я колись брала перепис в Нати з Дошки оголошень такий
    слова автора
    "1 банка сгущенки, 1 стакан муки, 1 яйцо, 1,5 ч.л. разрыхлителя (пекарского порошка)
    Сгущенку взюить с яйуом, добавить муку, смешанны. с разрыхдителем, вымещать тесто, в форму его ( я выкладывала форму промасленной бумагой) и в духовку при 180 град...наверное полчасика..."
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Аскорбінко я хочу просити перепис торту Зебра і Баунті будь-ласка:girl_spruce_up:
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти.

    Я ще пригадую що в свій клала какао, а пересмаровувала все збитими вершками. Зверха потертий шоколад. Мням!

    Я недавно робила торт з зефірним кремом. Залежався зефір і не було куда його діти. Дала до торта.
    Перепис дуже простий:

    Для бисквіту (виходить невисокий, але добрий)
    3 яйця збити в пухку піну з 1/2 скл цукру
    додати або ванілії або ванільного цукру

    потім вмішати 1/2 скл муки і 1/2 скл крохмалю і 1 маленьку ложечку порошку до печива.

    Викласти в форму застелену папером і випікати при 180 градусах десь хвилин з 40.

    Маса:

    Зефір покраяти на невеличкі кавальчики.
    Масло розмягчити то густоти сметани, далі влити пів баньки згущеного молока і вмішати зефір. Кремом пересмарувати коржі.

    Моєму мужу дуже сподобалось а мені не дуже. Надто просто смакував. Бракувало мені гостроти вражень.

    Що я зроблю інакше на наступний раз. Коржі досить сухі, тому їх обовязково треба напоїти і чим більше тим краще. Ну хіба любите сухі.
    Зефір не буду більше вимішувати з маслом а просто викладу пластинами між коржами і зверха.
    І торт не солодкий. Тому хто любить дуже солодкий додайте ще цукру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Торти.

    Кум певне в шоці був!!!!! а його жінка в ще більшому :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Ні,кум старий(відносно) холостяк і бабій )))
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    маю гарний старий рецепт бісквіта
    зважити на вазі яйця - на корж приблизно 4 шт, стільки само в гр потрібно муки і цукру. Яйця вибити в миску, ту миску поставити (так щоб трималась) в баняк з добре теплою водою і збивати тріпачкою поступово досипаючи цукор - має вийти така білувата кремоподібна маса, тоді поступово додавати муку і далі все збивати. То все відбудеться на протязі 15 хв, тому духовку треба зарані нагріти!!! все - пекти, пробувати готовність дерев"яною паличкою.
    Розрізаєм ниткою коли вихолоне, перекладаєм любим кремом - починаючи від крему з пакетика до масляного домашнього, дуже добре з ванільним кремом і з полуницями, просто дуже!!! В будень можна просто надвоє розрізати і кислим джемом змазати.

    УНІВЕРСАЛЬНИЙ КРЕМ (рецепт прабабці)
    1 л молока закип"ятити, додатково, крі 1 л - 1 скл молока /холодного!/ розколотити з 4 повними "чубатими" ст ложками муки щоб було без грудочок, влити в кип"яче молоко та маса має закипіти і її треба добре охолодити, поступово помішуючи щоб зверху не було шкірочки. Має вийти так, шоб дерев"яна ложка стояла в тій масі.
    окремо в іншій мисці (можна міксером) розтираєм пачку масла і 300 г цукру /тут можна цукор регулювати - я люблю не не надто солодкі креми тому даю менше)
    по одній ложці починаєм додавати масляний крем в заварений кисіль з муки (але не навпаки!!! бо будуть грудки) і збиваєм міксером, краще давати поступово масло - крем чомусь кращий...

    ВАНІЛЬНИЙ крем - додаєм до того крему ваніль - скільки собі хто вважає за потрібне
    КАВОВИЙ крем - даєм пару пакетиків розчинної не гранульованої кави
    ШОКОЛАДНИЙ крем - даєм гіркий порошок какао
    ЛИМОННИЙ крем - трем на дрібній терці лимон (разом зі шкіркою!!!)
    МИГДАЛЬНИЙ крем - мигдальну есенцію + пару потертих мигдальних горіхів
    ГОРІХОВИЙ крем - склянку мелених горіхів

    (мука має бути вищого сорту - одним словом краща мука, бо мені на весілля той крем як варили - взяли муку погану, не крохмалисту - нічого не вийшло, прийшлось з іншою варити!!!)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Я теж роблю крем за таким рецептом, лише до маси з молока і муки ще додаю одне яйце! Звареним по густині він схожий на пудинг! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    А можна рецептик???