З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Малосолні огірочки
    Огірки
    Лавровий лист -2-3шт
    Часник - 2-3 зубчика
    Сіль - 2ст.л
    Перець горошком
    Укроп стебло
    Шматок чорного хліба
    Оцет


    Маринад: на 1л. води 2 ст. л. солі, лавровий лист, перець, дати закипіти.
    В банку викласти укроп, часник, огірки (розрізати уздовш, але не до кінця, відрізати кінчики). Залити маринадом, зверху покласти шматок чорного хліба, накапати декілька крапель оцту. Прикрити марлею і залишити в теплі на 3-4 дні, потім порцідити маринад, знов залити ним огірки і в холодильник.
    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я маю трохи інший рецепт, туди гречка йде сира. такий
    [​IMG]
    ось тут рецепт
    http://lotoos.livejournal.com/2242.html
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я роблю, практично так само, але прожарюю сиру гречку до червоного на сковороді.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Яйця з особливо білки краще збиваються і тримають форму коли вони є кімнатної температури. Перевірено. Тепер завжди витягаю яйця на верха на пів години перед тим як щось робити.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Хельго, а на скільки то огірків? (в кг)
    бо я сьогодні з самого ранку марю тими огірочками :girl_cray:
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я навіть не знаю - скільки влізе в літрову банку, стільки і потрібно огірочків. Завжди роблю літрову банку, бо свіжі смачніші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчата огірки за рецептом Хельги:girl_in_love: така смакота, я не дочекалася тих трьох днів вже трилітрову банку доїдаю, і ще одну порцію вчора зробила НЯМ НЯМ
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже дякую за похвалу, так приємно!!!! :girl_curtsey: :girl_claping: Цей рецепт провірений, а не просто переписаний з книжки:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я теж огірки малосольні робила ..... хрумаю кожен день і тішусь що малій ще не можна а чоловік не любить.... тож все моє !!!!

    Взяла огірків пару кг, не принципово скільки огірків. Зранку їм повідрізала попочки, поклала в таз з холодною водою на пару годин, потім ошпарила кипятком і знов на пару годин в холодну воду.

    Тим часом зробила россол: на 1 л води 2 ст.ложки солі камьяної, зробила пару літрів щоб вистарчило.
    Робила в кастрюлі.... на дно: кріп (зонтіки і стеблини), часник, хрін, ліст вишні і смородини, пару зерняток перцю. Потім наскладала щільно огірків ( в мене як раз 5-літрова кастрюля вийшла) На верх знов кріп, хрін, часник, лист вишні і смородини і пару перчинок чорних. Залила то все россолом і в холодильник, бо не люблю коли россол підкисає в теплі..... пару днів і смакотіща.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. musia_79

    musia_79 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Сирково-ягідний десерт.

    Дуже смачний, робиться легко і швидко.
    Ось так він у мене виглядає:

    [​IMG]

    Тепер рецептик:

    В склянці води розчинити пачечку (10г) ванільного цукру, додати 4 ст.ложки желатину, поставити на газ, доки желатин не розтопиться. Тоді додаити 0,5кг сиру творогу і добре взбити все до однорідної маси (щоб не було видно крупинок сиру.)
    Тоді в іншій посудині взбити 1,5 склянки сметани з 5-6 ст.ложками цукру-пудри, додати туди ягоди (суниці, чорниці, полуниці, малину, ожину, вишні, будь-які, які смакують, головне, щоб їх було багато) і вимішати все це з перетертим сиром. Викласти в форму і на 3-4години в холодильник. Готовий десерт полити ягідним соусом - будь-яке ягідне варення або джем розбавити коньяком або лікером до рідкої консистенції, дітям можна розбавити соком. А можна зробити соус із свіжих ягід, тільки з ним треба довше повозитися.

    Всім, хто на це наважиться, СМАЧНОГО!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я теж роблю подібний дуже легкий СМАКОТА!!!! І навіть тим хто на дієті - можна ласувати таким десертиком. Зроблю свій варіан - похвалюсь і я.



    А нещодавно зробила картопляну запіканку з фаршем. Завжди люблю вигадувати або імровізувати з рецептами(рідко, коли роблю по книзі). Може такий рецепт існує, але такі блюда в мене виходять спонтанно - коли стою і дивлюся на наявні інгрідієнти.

    Натерла на великій тертці сиру картоплю, додала сире яйце, перцю, солі - половину виклала в форму (протвень) змащену олією, потім виклала фарш, попередньо тушкований з дрібнонарізаними цибулею і болгарським перцем і спеціями, зверху другу половину картоплі і в духовку. Коли майже готове, притрусила зверху тертим сиром і петрушкою, ще 5 хв. в духовці, щоб сир розплавився і.... готово.

    СМАКОТА!!!!!!!! Смачного всім!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    І в мене також, дуже люблю вигадувати всякі запіканки :girl_smile: Передвчора зробила картопляну-кабачкову запіканку з сиром, цибулькою, морквою, плюс всякі трави. Зверху заливка з сиру, яйця, майонезу і петрушечки
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    В суботу ми святкували ДН мого похресника і племінник. Саме ДН було в пі церії. Так захотів іменинник, а дорослі мали солодкий стіл, де серед іншого був такий прикольчик.
    Желе в апельсинах.
    [​IMG]
    Діти розхватали в мить.
    Готується дуже просто.
    Беремо 5 апельсинів, розрізаємо навпіл в напрямку від плодоніжки. На сокодавці для цитрусових вичавлюємо весь сік, він нам не потрібен, самі половинки чистимо від залишків м’якоті і перегородок. Окремо готуємо желе, пачки желе любого кольору який вам до вподоби, я беру завжди червоне розводимо згідно інструкції але води даємо як на одну пачку. Щоб желе було досить міцним, або як бажаєте додайте розведеного желатину. Далі заливаємо желе в наші підготовлені апельсини, додаємо за бажанням ягодки чорниці/смородини,/порічки і на ніч в холодильник для застигання, а перед самою подачею на стіл кожну половинку акуратно розрізаємо ще навпіл щоб получилася четвертинка. Все вуаля .
    Гості ніяк не могли здогадатися як я желе в четвертинки залила і воно не вилилося.:girl_haha:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Напишіть будь-ласка як робити тефтелі!
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    фарш+рис+яйце+спеції. формуєте кульку, робите ямку в кульці - туди кладете шматочок масла манюсій, і знову кульку ліпите. масло має бути в серединці. кульки обсмажуєте злегка на пательні. складаєте в банячок чи жаростійку форму. соус: сметана+томат+водичка. спеції за бажанням.смачного!
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Рис? То раніше рис дешевим компонентом був для кращого закріплювання... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ну тефтелі тим і відрізняються від котлет - РИСОМ!
     
  19. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я роблю тюфтєлі так: беру пів кіло фаршу, даю 2 яйця, зелені багато, сиплю паніровочні сухарі, так на око, щоб добре кульки ліпилися, обкачую кульки в муці і смажу...пізніше в банячок, додаю смажену цибулю+моркву, і додаю 1 пакетик маленький пасти томатної Чумак (попередньо розводжу його водою), і тушу 30 хв на малому вогні!!!:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    і на мою думку, у вас вийде котлета, у томатному соусі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    і на думку моєї свекрухи теж:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Я люблю більше без рису, бо роблю ті тюфтєльки переважно до макарон...а мій чоловік каже, що то за "тюря?" макарони з рисом???:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1