З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я тефтелі також готую без рису, з рисом у нас дома таке блюдо називається "Їжачки" правда рис в фарш кладемо сирий і в процесі готування він набухає і сама тефтелька виходить як всипана голочками, а тефтелі то як правило мясний фарш+ якийсь овоч(тушена морква, і/або цибуля, або мелена свіжа капуста,або терте яблуко -то все для сочності) + ложка сметани,+ улюбені приправи,якщо дуже розсипчастий фарш то яйце, обовязково обкачати в муці і обжарка, ну і потім тушимо в соусі, який нам пасує, томатний як Кася вже писала, то сметанковий, сирний яке бажання виникне.
    А котлети відрізняються від тефтель не складом а способом перше -обжарка, друге -тушіння в соусі, або як варіант тефтелі не жарять а підтушують на воді і на стіл подаєть на стіл разом з соусом в окремій посудині.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ну може й так. але я наприклад вважаю, що фарш + з варіантами хліба, то котлета. а в соусі вона чи ні то котлета, і все.. певно хто як звик.
    бо я ніколи не їла наприклад, тефтелі з капустою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Справжній кулінарний шедевр! :girl_in_love: Дана, ви завжди таке щось придумаєте чи знайдете незвичайне! До сих пір згадую вашу м'ясну книжку! Я готувалла на свій день народження - смакота була!
    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ой Касю то дуже смачно, попробуйти, ви в фарші капусти не почуєте, але вони(тефтелі) будуть дуже соковиті, капусту я прокручую в блендері десь 1/4 від кількості фаршу,от ви мені нагадали про капусту, я робила котлети курячі з капустою для дітисьок, то вони там її взагалі не почули, їли аж за вухами лящало.
    Наприклад от такі тефтелі з чорносливом і сметанково-томатнийм соусом
    [​IMG]
    аж ніяк котлетами не назвеш:girl_cool:, але то фігня все назви, головне щоб було смачно. Моя бабуся все життя готувала таку страву під кодової назвою - натина, і зараз як я виросла то називаю її так само натина, а страва ця - тушкована лобода з часником:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Коли приходять гості, то хочеться приготувати щось смачненьке. Ось мій рецепт страви (не знаю назви, бо сама скуштувала в гостях).

    Беремо 30-40 листків м'яти і мелемо в блендері,щоб була кашка. Додаємо сир рідкий (продається в банках). Все це в блендері замішуємо, отримаєм такий коктейль зеленуватого кольору.
    Берем курячі грудинки і ріжем на шматки 3-5 см. Варим у воді 25-35 хв, тоді добавляєм отой збитий коктейль листків м'яти з рідким сиром. Все перемішуєм і варим на малому вогні 10-15 хв. Додаєм солі по-смаку. Мішаєм час від часу, бо може збігти. Отримаєм таку підливку салатового кольору.
    На гарнір варим рис або картоплю. Поливаєм підливкою. Дивиться блюдо гарно і смачне.

    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Звичайну м"яту?:girl_cool:
     
  8. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    в нас то волоком називають, і як не піст, то дають шкварки, а ні то ріпакову олію, головне, щоб лобода була молода. Справді дуже смачно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я колись давним давно їла страву м'ясну у чорносливовому соусi. Соусу було багато, i вiн був солодкий та рiдкий. Перше менi дуже не сподобалось, але потiм навпаки дуже сподобалось. Я нiколи бiльше не зустрiчала такої страви. Це було один раз на весiллi в маленькому селi Комарне. Хтось знає може якiсь подiбнi рецепти м'яса з чорносливовим соусом?
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мо то щось таке?

     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Може i воно, треба спробувати. Дякую :)
     
  12. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ПОТРІБНО:
    1 пачка майонезу, ½ банки кукурудзи, 8 крабових паличок, 3 огірки, 3 помідора, 2 плавлений сирки. Вихід – 2 тарілки салату.

    ПРИГОТУВАННЯ:
    1. Натерти на дрібній терці плавлені сирки, додати майонез і перемішати. Консистенція повинна бути досить ріденька. А майонез краще готувати самому або ж брати невеликої жирності. Отриману масу розмазати по тарілцію
    2. Окремо порізати крабові палички, помідори та огірки. Що дрібнішими будуть шматочки, то смачнішим буде салат. З огірків можна зняти шкірочку, якщо вона гірчить.
    3. Викласти усі порізати інгредієнти плюс кукурудзу зверху на шар сиру.
    Я виклала у формі грядок, але тут можна підключити фантазію. Кожен може вибрати на свій смак – чи переміщувати це все у своїй тарілці, чи смакувати кожен компонент окремо. Смачного!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    «Смарагдовий десерт»
    Потрібно:
    1 пачка питного йогурту (500г)
    25г желатину
    Цукати

    Приготування
    1. Желатин розвести у теплій воді до повного розчинення
    2. Змішати желатин і йогурт постійно перемішуючи суміш
    3. Всипати трішки цукатів у кожну з формочок для десерту (я брала кавове горнятко)
    4. Розлити суміш по формочкам та поставити у холодильник для застигання
    Перед подачею занурити формочки у миску з гарячою водою, потримати 1-2хв та перевернути верх дном. Смачного!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже смачний рулет!
    Я ще складаю цілі ягоди в середину рулета, дуже гарно при розрізі виглядає. Печу також такий рулет з бананом, але крем роблю заварний. Ще дуже люблю до тіста додати какао, а до крему - чорнослив. Зверху ще можна полити шоколадом. Теж швидко і смачно ))
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    шукаю шукаю і ніяк не знайду рецепт " Мясної книжки" від ДАНИ. Дівчатка поможіть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Туташкі свинина книжка
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Маруся велике спасибі:girl_in_love:
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    як то кажуть, любий каприз.:girl_curtsey:
     
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я вчора спекла файне пісочне печенько з "Кулінарних секретів сестри Ольги". Моїм сподобалось, томі викладаю рецептик. Отже, "Батончики":
    для тіста:
    300гр борошна
    250гр маргарину
    3 варені жовтки
    1ст. лож. оцту
    1 ст. лож. води
    для обкачування:
    100гр цукру-пудри
    1ст. лож. какао
    Борошно, м'який маргарин та потерні на дрібному тертку жовтки змішуємо, вкінці додаємо воду та оцет, добре вимішуємо. Ділимо тісто на три частини, з кожної розкачуємо ковбаску діаметром приблизно 2-3см і викладаємо на деко. Пекти в гарячій печі поки не зарум'яняться(я пекла хв.40)
    Поки печуться тістечка змішати цукор-пудру та какао.
    Гаряче печенько обкачувати в цукрі з какао і викладати на тацю, щоб не позлипалось і остигло. :)
    Фотодоказ вчорашніх батончиків:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Котлети рибні з сардин.
    1 скл. рису вареного
    4-5 картоплин варених
    1 цибуля
    2 яйця (сирих)
    1 скл. муки
    1 банка сардин.
    Все це перемолоти на мясорубці. Додати сіль, перець, зелень.
    Жарити на сковороді. Я формую мокрими руками, бо фарш дуже липне до рук.
    Можна викласти на бритванку і додати по ложці майонезу, сметани і томатної пасти.
    (Хоча так не пробувала ніколи, але в рецепті написано)
     
    • Подобається Подобається x 4
  21. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Гарбузяний суп з куркою і копченим сиром.
    [​IMG]
    Прийшла осінь а разом з нею на нашому столі страви з гарбуза, навіть не віриться але до народження Соні я гарбуз практично не їла, а коли появилася дитина почала щось вигадувати і саме головне мені самій подобається гарбуз.Ось один з легких рецептів який я час від часу урізноманітнюю то додам помідорів, то замість копченого сиру – горгонзолу, або пармезан і грінки, а ще можна посипати трішки підсмаженим гарбузяним насінням
    І так нам потрібно:
    2 курячих філе
    600гр вже почищеної м’якоті гарбуза
    1 середня морквина
    Корінь петрушки (кругляшок на 5 см)
    Кусочок кореня селери ( 1/8 від клубня)
    1 цибулина
    Пару горошин перцю
    200 мл вершків 20%
    200гр копченого сиру
    Сіль і перець
    Свіжа зелень
    Зварити філе разом з селерою, петрушкою цибулею,морквою і пару горошин перцю.
    Зварене філе вийняти, у бульйон з коренями додати порізану м’якоть гарбуза, варити до готовності гарбуза, як гарбуз зм’якне додати порізаний на кубики копчений сир, зняти з вогню, збити блендером на пюре, вернути на вогонь посолити і поперчити, додати вершки і порізане на кубики куряче філе дати прокипіти пару хвилин попробувати на смак, за потреби підправити, при подачі посипати зеленню(мені до цього супу пасує кріп).
    Цей суп дуже сподобався моїй Соні, яка їла його разів три протягом дня, приводила на кухню і показувала на каструлю з супом :-« Мама дай гупку(зупку)»
     
    • Подобається Подобається x 13