Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    і я дуже хочу рецепт такого тортика.
     
  2. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: Торти.

    Яблочный пирог
    [MP3][/MP3]
    Ингредиенты
    1 кг яблок (желательно, кислых или кисло-сладких)
    200 г сахара
    200 г сливочного масла или маргарина
    5 яиц
    2 ч.л. разрыхлителя (или 1 ч.л. гашеной соды)
    600-700 г муки
    Крем:
    500 г сметаны (15-20:wacko:
    200 г сахара
    Рецепт приготовления


    Масло растереть с сахаром.

    Добавить яйца, хорошо перемешать.

    Добавить разрыхлитель и муку и замесить тесто.

    Яблоки почистить, удалить сердцевину.
    Нарезать тонкими ломтиками.

    Противень (я использовала противень размером 30х22 см, и глубиной 4 см) застелить бумагой для выпечки или смазать маслом.
    Выложить 2/3 теста, разровнять.

    На тесто выложить яблоки, разровнять.

    Из оставшегося теста сделать "косички".
    Для этого надо скатать жгутик.

    Затем его приплюснуть.

    Ножом сделать надрезы.

    Выложить "косички" на пирог.
    Поставить пирог в разогретую до 180 градусов духовку.
    Выпекать в течение 30-35 минут.

    Для крема сметану смешать с сахаром.

    Горячий пирог залить кремом. Дать остыть, затем разрезать на порции.

    Приятного аппетита!

    ---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:30 ----------

    вот фото яблочного пирога: [​IMG]

    ---------- Додано в 09:38 ---------- Попередній допис був написаний в 09:37 ----------

    http://posydenky.lvivport.com/album.php?albumid=224&pictureid=708
     
  3. java

    java New Member

    смачний тортик

    Хто порадить смачний тортик як пекти
     
  4. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Дівчатка підкажіть рецепт на пряничний будиночок. Давно хотіла спробувати, зараз, думаю, буде вчасно це зробити. Тим більше разом з донею буде цікаво.
    Класно би було такий конкурс організувати на цікавіший будиночок
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2009
  5. vendi

    vendi New Member

    Відповідь: Торти.

    Annjutka, рецептика не знаю, но думаю - это не легко будет приготовить. Желаю Вам удачи, надеюсь у Вас получится!!!
    Потом обязательно отпишитесь про Ваш кулинарный подвиг с доченькой :girl_claping:

    Готовили мы вчера Торт Наполеон
    [​IMG]
    Торт Наполеон – один из моих любимых тортов. Прежде всего, с ним связано детство. Ведь каждый раз за вечер перед днем моего рождения мама пекла Торт Наполеон. Получался сочный и очень сытный торт. За столом все ели Наполеон с огромным удовольствием.
    Сейчас Наполеон является нечастым гостем на нашем столе, тем не менее он дает в полной мере почувствовать праздничную атмосферу.

    Подробный рецепт приготовления с пошаговыми фотографиями смотрите в моём :cesored:.
    Угощайтесь :)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 29 Грудень 2009
  6. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Торти.

    перепрошую не сюди я писала , а донечка натиснула ентер і все , ще раз перепрошую :girl_flirt:

    ---------- Додано в 03:21 ---------- Попередній допис був написаний в 03:15 ----------

    На новий рік планую зробити свій улюблений "Чорний сирник", якщо комусь цікаво пишу рецептик.
    тісто: 3 стак. борошна
    1 пач. маргарину
    1 стак.цукру дрібного або пудри
    1 яйце
    2 жовтки
    2 стол. лож. какао
    пів-пачечки порошку до печива
    хід роботи : жовтки + яйце збиваємо добре з цукром , додаємо тертий маргарин на грубій терці і знову добре збиваємо. Окремо борошно+какао+порошок до печива пермішую і додаю до збитих яїчок з маргарином, роблю тісто, яке пізніше ділю на дві частини і ставлю в холодильник. Чим тісто довше стоїть в холоді, тим смачнішим воно буде.
    сирна маса: сир 1,5 кг.
    200 гр. м"якого масла
    8 жовтків (бажано з домашніх яїчок)
    8 білків
    2 ст. лож. крохмалю
    ваніль за смаком
    цукру теж додаю за смаком
    сік з одного лимона
    хід роботи: сир має бути добре відтиснений, мелемо його на м"ясорубці. До змеленого сиру додаємо жовтки, перемішуємо, додаємо м"якого масла, ще краще перемішуємо, додаємо ванілі, соку з пів-лимона, знову перемішуємо.Окремо збиваємо білки з 1,5 стакан. цукру + сік з пів-лимона. Добре взбиті білки додаємо до сиру і перемішуємо. Виходить сирна маса.
    На протвінь кладемо папір для випічки, змазуємо його добре маргарином, викладаємо одну частину тіста + сирну масу + другу частину тіста тремо на грубому терку. Випікаємо 1 год.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти.

    Прошу частуватись. Торт «Метелик»
    робила племінниці на 18-ти ліття (якраз на Свята)

    Знимки з середини нажаль нема. В середині були чеколядові коржі напоєні кавою з ромом, а крем був збиті вершки. Між коржами викладала бланшировані груші.

    Значить сам торт:

    Коржі були за цим переписом тільки без горіхів.

    Крем - збиті вершки з цукровою пудрою. В залежності який ви торт будете робити вам треба буде відповідну кількість вершків. На оригінальний перепис вистарчає 500мл вершків.

    Грушки в прошарування. Грушки свіжі але дуже стиглі або консервовані розкраяти більш менш на однакові плястерки і кинути на пательню, засипати 3 ложками цукру (бо вони самі по собі солодкі) і соком з 1/2 цитрини або 1/2 помаранчі. Цього разу я взяла помаранчу, бо десь цитрини не знайшлось. Проварити до мягкості але щоб не розлазились.

    Заварити дуже міцну каву 250мл і додати до неї 2 столові ложки рому.

    Збираємо торт до купи. Корж, ложкою напоюємо його кавою, трошки крему (щоб грушки не попадали), грушки, знову крем, щоб лишень закрити грушки, другий корж, кава, крем, третій корж, кава, крем, грушки, крем, четвертий корж, кава і крем. Поставити в холодильник щоб схопило. Витягнути і обсмарувати боки і верх торта. Прикрашаєте за бажанням.

    Я зробила подвійну норму, а потім з прямокутного торта вирізала метелика і прикрасила збитими вершками. А верхній корж полила розтопленим білим шоколадом. Якщо він дуже твердий то треба додати вершків теплих, ну щоб не звурдилось. :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2014
  8. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Торти.

    тут є приготування Piparkook (традиційне естонське різдвяне печення) в ілюстрованому вигляді, можливо вам пригодиться :)

    ---------- Додано в 04:36 ---------- Попередній допис був написаний в 04:25 ----------

    оце все разом - це є моя "слабість" :girl_crazy: я б день і ніч, це їла :download: Прошу Вас написати, як приготувати такий шедевр ?
     
    Останнє редагування модератором: 29 Грудень 2009
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти.

     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Торти.

    Може хтось порадить ТОРТ З МИГДАЛЕМ, знайшла такий рецепт, але без каплі муки і розпушувача шось боюсь рискнути щоб не зіпсувати
    200 г масла,
    250 г мигдалю,
    250 г цукру,
    150 г чорного шоколаду,
    25 какао гіркого,
    5 яєць,
    цукрова пудра
    На водяній бані розтопити шоколад з маслом. Перелити це в іншу посудину і додати цукор та какао, все гарно перемішати. Подрібнити мигдаль ( я це роблю в блендері ) і додати до маси. По одному додавати яйця, гарно перемішуючи дерев"яною ложкою. Випікати тортик в тортівниці 24 см, попередньо змащеній маслом та посипаній мукою при температурі 150° приблизно 50 хв/годину. Перевірити готовність зубочисткою, якщо суха, то торт готовий. Дати вистигнути, потім перевернути на велику тарілку і посипати цукровою пудрою.
     
  11. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    На Новий рік хотіла спекти пляцок "Чорну троянду", але все прилипло до кальки, те що відколупала перемастила вже готовим кремом та запареним маком - вийшов такий тортик, що троє гостей рецепт просили.
    Тому пишу тут рецепт пляцка, а вже як його зіпсути, щоб вийшов такий файний тортик вже і так написала :girl_bye2:

    Чорна троянда.
    Чорне тісто.
    2 склянки муки, 2 склянки цукру, 2 склянки сметани, 2 чайних ложки соди погашеної оцтом, 3 яйця, 6 ложок столових какао.
    Печуться два коржа.
    Потом печуться тонкі млинці у духовці теж, білого кольору, штук 8. Кожен млинець печеться так - Білок одного яйця збивається с 1,5 ложкою цукру, додається жовток и 1,5 ложки муки.
    Кожен свіжоспечений білий млинець змащується маком (1,5 склянки маку меленого та запареного молоком з цукром провареного) та завертається у трубочку.
    Чорний корж на низ, зверху крем - 300 грам масла, 1 банка вареної згущенки, можна цедри або ликера. На крем трубочки макові, знову крем и зверху корж чорний другий.
    Зверху кремом та присипати потертими залишками чорного коржа.
     
  12. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Торти.

    ще можна рецепт маково-горіхового торта
     
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Торти.

    Їла я торт- язик проковтнеш.
    А жіночка, що пекла, рецептом ділитися не бажає:girl_cray:
    А я просто в захопленні від нього. Дівчата, може хтось щось подібне пече?
    Там лише два рівні.
    Нижній - тісто коричневе, не сухе, а таке вологе, товщиною десь у 2 пльці.
    зверху другий слой-крем, тохи тонше від нижнього, але якесь таке неймовірне: не пташине молоко, не бізе, не такий, як на тортах магазинних (масляний). А щосб таке середньє між тірамісу та ніжним сиром збитим.
    Коротше кажучи, вмираю я за тим тортиком. Та пані хвалиться, що рецепт неймовірно простий, робиться годину і зіпсувати його неможливо.
    Поможіть, народ!:girl_cray:
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Торти.



    Спробуйте торт Чарівний горішок (в магазинах Еколану або Хлібна хата) - Ви так ніби цей торт описуєте. Мій чоловік за ним вмирає. А! Він ще в кондитерській на Дудаєва є - там можна шматочок спробувати спочатку.
    Знайшла фоти
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2010
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти.

    Мені б треба було попробувати то я б точно сказала з чого крем.

    А так думаю, що нижній корж то бисквіт з сметаною і содою або порошком до печива. Він завжди виходить легкий і неможливо зіпсувати.
    А крем може бути вершково-пудинговий. Швидше всього що то пудинговий крем. Він і справді дуже смачний і легкий. Але для нього треба пудинг що сам розчиняється.
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    поділися рецептом кремику!!!плізззз

    Крем для "П"яної вишні"
    Підбиваю 500-700гр молока з двома яйцями, склянкою цукру, 2-3 ложки муки і 2 ложки какао і варити на водяній бані весь час помішуючи, поки не загусне. Коли вистигне збивати з 400 гр. масла і туди 50гр коньяку та ваніль. Все.
    Пропорції приблизні, бо маю звичку все робити на око)))
     
  17. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Olenka, дуже симпатичний тортик! А можна рецепт?
     
  18. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Пиріг досить специфічний, бо кожен день таке не будеш їсти (як на мене), а на Різдво сам раз, особливо з чашечкою запашної кави. Сподобається любителям глінтвейну.
    Різдвяний пиріг від Лоли
    Склад

    3 яйця
    150 г цукру
    1 ч.л. молотої гвоздики
    1 ч.л. мускатного горіха
    1 ч.л. молотого кардамону
    1 ч.л. імбиру
    125 г муки
    1 пакетик порошку до печива
    150 г мигдалю
    200 г грецьких горіхів
    100 г фундука
    250 г білих і темних родзинок
    50 г чорнослива
    50 г кураги
    100 г вишні (цукати)
    100 г мандарин (цукати)

    абрикосовий джем


    Приготування
    1. Змішати всі сухі компоненти: муку, мускатний горіх, кардамон, гвоздику, імбир, порошок до печива.
    Щодо прянощів: найкраше молоти в ковомолці, якщо не має, то в ступці, якщо не має, то в мішечок і качалкою добре пройтися. Кардамон раджу пошукати молотий, бо в домашніх умовах його досить важко перемолоти. Імбир можна дати наполовину з свіжим, почистивши і потерши його на дрібній терці. Імбир і кардамон є хорошими імуностимулянтами, тому не дивно, що пиріг Різдвяний.
    2. Взбити яйце з цукром до густої піни.
    3. Горіхи подрібнити (я з фундука і мигдалю знімаю шкірку), цукати нарізати кусочками. Я купую різні цукати, але вагу зберігаю з рецепту. Цього року я брала 50 г мандаринних цукатів і 50 г апельсинних, минулого мала ще лимонні цукати.
    4. Змішати взбиті яйця з сухими компонентами. Довго не мішати! Добавити горіхи і цукати.
    5. Форму змазати маслом і посипати молотими горіхами (я не посипаю, мені так не подобається).
    6. Виложити суміш у форму і випікати 2 год при 180 градусах. Я накриваю пиріг фольгою і десь за півгодини до кінця знімаю фольгу, через те, що родзинки, які потрапляють на гору припікаються і стають як вуглики і скільки я перед тим їх не втикала в тісто, вони все одно вилазять. Тісто дуже густе, викладаю ложкою і втрамбовую.
    7. Коли пиріг спечеться дати остигнути у формі. Потім витягнути і пропитати коняком або бренді (я пропитую лікером Бейлізом власного виробництва).
    8. Розтопити в сотейнику абрикосовий джем і обмазати ним пиріг (я пробувала з різними джемами, але тут, як в Захері, з абрикосовим найсмачніше).
    9. Залити пиріг глазурю. Я не дружу з глазурями, вона мені раз вдяється, раз ні. Минулого року я купила готову, цього року прогавила і покривала мастикою.

    Глазур
    10 ст. л. з горкою цукру
    8 ст. л. води
    3 ч.л. 3% оцету

    Смачного!
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торти.

    Ануто, в мене щелепа під столом, а язик взагалі ... мову відняло!!!
    Мені би таким на 35ому тижні займатися! Молодець! :girl_claping:
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    дякую! я ще потім як розріжу - постараюсь зазнимкувати. Там начинка - няма!!!

    я взагалі ту справу люблю. Лиш би сил і часу. Заодно рощу (ростю, вирощую) кулінара в хаті, бо без нього ніц не обходиться ;)