Конкурс вишивальниць робимо?

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 10 Липень 2009.

?

робимо конкурс вже?

  1. ТАК!

    40,6%
  2. ні...

    0 голосів
    0,0%
  3. так, але не вже

    59,4%
  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    І я за вязальний конкурс!!!:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я и за вязальный, и за вышивальный, но попозже желательно :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Отож, думаю, бажаючих на вишивку і в"язання знайдемо вдосталь. Тому певно можна констатувати той факт, що рукодільні конкурси БУДУТЬ :)

    Я якось спробую над правилами подумати на дозвіллі, а ви пропонуйте якісь ідеї щодо цього і дати проведення. Скільки місяців треба на нову роботу?

    маю такі думки з цього приводу: конкурс повинен бути самої работи, а не автора. Тому роботи будуть виставлятися під номерами, а не ніками. Відповідно, якщо хтось як електро-голочка працює, то може й декілька робіт виставити :) (мені б одну встигнути). Хоча я дуже розумію, що всяке буває і якщо форумляночка почала вишивку і вже її "засвітила" в обговоренні, а іншої не встигне дошити в терміни через ряд причин, то вартує також таке дозволити :)
    щодо вишивки: я думаю, що не варто робити поділ на техніку вишивки - хрестик, гладь, гобелен, напівнамальовано-вишито і тп. Головне кінцевий результат, звісно, що бажано оформлений - картинка в рамці, подушки підшиті тп.. Щодо в"язання, то я навіть не знаю чи робити окремо гачкований і в"язаний?
    я знаю, як мені важко буде в таємниці вишивати якусь нову роботу і не поділитися процесом з вами :) Тому пропоную процес кожній форумлянці все ж таки фіксувати на фото, а по закінченню конкурсу поділитися своїми роботами

    щодо дат. То про конкурс можна оголосити вже (коли правила будуть) і збирати роботи (власні роботи тільки наших форумчанок) до 30листопада, а тоді до якогось грудня чи до кінця року голосування по роботам.
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Пропоную дозволити виставляти на конкурс 2-3 роботи. А надсилати їх на мейл конкурсу посиденьок. Підписати мейл ніком, аби адміністратори знали, чия...
    Згідна, що обмежувати техніку не потрібно. І "засвічені" роботи допустити без проблем. :)

    А призом також горнятко робимо?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Нє, призом буде щось рукодільне :) я думала, для вишивальниць зробити: коробка для зберігання ниточок з боббінами, а для в"язальниць якісь спиці чи гачки модні :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    30 листопада:eek: треба терміново підшукати схемку для вишивки, бо з моєю швидкістю вишивання можу пролетіти в конкурсі як фанера над Парижем:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Моя думка що окремо вязальний і вишивальний ,хоча це все відноситься до рукоділля.Я взагалі не гачкую і не вяжу тільки вишиваю,бо страшенно це люблю:girl_in_love:.Шкода що до конкурсу ше так далеко :girl_flirt: в мене майже готова робота.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Маю ідею на наступниій вишивальний конкурс.
    Призи за перше місце від мене - снапи і маркер
    Друге і третє зголосилася проспонсорувати Nifertiti (дуже гарні й корисні для кожної вишивальниці)

    Тема конкурсу буде квіткова. Швидше за все "букет вишитих квітів".
    Голосування розпочнеться 1 липня. Будуть два тури по 7 днів.
    Таким чином роботи будемо приймати до кінця червня.

    Роботи мають бути нові, роблені на конкурс, але ховати процеси не треба буде. Проте фото робіт і далі мають бути надіслані на мейл форуму.

    Маю питання, які сама не можу вирішити.
    На яку максимальну кількість кольорів ставити обмеження?
    Який мінімальний та максимальний розміри встановити?

    Що думаєте про таке? Які пропозиції щодо параметрів та обмежень?
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2010
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    70?
    щодо доцільності мінімального розміру не впевнена. Максимальний- точно в хрестиках, а не в сантиметрах, а далі треба думати який саме ...
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Ого, я думала про 50. То не забагато ті 70?
    Ну, мені видається, що варто мінімум теж встановити, бо конкурс не мініатюрок, а картин. :girl_flirt:
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    та то я трохи захланна :girl_haha: 50 - нормально

    про розміри буду думати...


    подумала
    мінімальний 70х70, максимальний 150х150 - але якось так зробити, щоб наприклад те що віднімається від ширини додавати для ширини (для сильно витягнутих прямокутних схем). 130х170 чи що?
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2010
  12. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Також думаю, що 50 кольорів це точно достатньо. Але на таку кількість кольорів робота має бути немаленька. Переглянула декілька схем де є біля 50 кольорів, то ті роботи мінімум 160 хрестиків по більшій стороні. Ну і ще одне: є картини, в яких одним кольором вишивається і в одну і в дві нитки. То як рахувати?
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    я за анонімний конкурс
    (по собі знаю, що коли вагаюся між кількома роботами-можу згрішити і проголосувати за роботу форумлянки, чиї дописи мені більше імпонують :girl_devil:)
    +
    ексзлюзивність на ДП (робота не має бути засвічена на інших форумах)



    від 35 до 50
    70-то дужжже багато
    файні дизайни мають переважно 35-40 кольорів (про Фуджико мовчу :xaxa:)

    на рахунок розміру-теж треба подумати

    ще вважаю за потрібне описати в правилах конкурсу умову щодо дозволу використовувати дизайни провідних виробників (аби не було як з ДІМом минулого разу), тобто дозволити можна, лиш описати певні умови-наприклад "крім Золотої колекції ДІМ" чи шось в цьому роді (то можна Умі доручити, вона майстер і знавець всіх красот)
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    як один :confused:


    підтримую
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Мінімальної кількості кольорів не буде. Може бути навіть монохром. ;)
    Максимальну можна й до 30 обмежити, але квіти є квіти, відповідно я таки більше схиляюся до 50.
    Досвід показав, що форумляни на кількість кольорів дуже уваги не звертають. Обмеження радше для нас самих, аби більш-менш схожі умови були.

    Кгм... щось мені досвід останнього анонімного не дуже сподобався.
    Ніків у дописі з картинами і так не буде. А забороняти ділитися й обговорювати не бачу змісту. Проголосуєш за форумлянку, то проголосуєш. А хтось проголосує за роботу, а не за нік. Я щось не дуже схиляюся до анонімності.
    Із цим згідна, але як проконтролювати?
    Я власне тому й не хотіла забороняти висвітлення процесу, аби ми бачили, що робота дійсно почата в квітні скажімо й вишивалася 3 місяці.
    Умо, доручаю, бо я точно не знавець. :girl_wink:
     
  16. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    з цим детальніше, будь ласка.
    Я також за анонімність.
    є ще прпозиція, щоб бажаючі надсилали Лілі свої плани щодо конкурку (якщо конкурс буде анонімним), щоб роботи не повторювалися.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Рахувати треба сумарну кількість кольорів, а не кількість символів у схемі.

    Так, треба опитування, а де його зробити, якщо тут вже є. Треба подумати.
     
  18. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    А кількість учасниць обмежується?
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Ні, але дописів буде обмеження вище ніж звичайно. Встигнете до червня 300 написати? ;) Тільки не флудом.
     
  20. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    То, напевне, ті маки вже непідуть? Тре шось інше? нове?