Кексики/muffins

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 8 Жовтень 2009.

  1. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Кексики/muffins

    Тісто виходить не надто густе, гарно лиється з ложки.
    Думаю густина тіста в тому переписі від "соковитості" апельсину залежить - вмісту соку/м'якоті у фреші...

    якщо порівнювати ті три переписи, що я виставляла, то найбільш густі та "забитіші" в мене виходять останні мафіни, сирно-медові.
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    ясно. то таки треба було молока дати більше.. бо не дуже була мені консистенція.
     
  3. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Робила сьогодні бананові мафіни. Вперше. Рецепт звідси:
    http://www.say7.info/cook/recipe/408-Bananovyie-maffinyi.html

    Бананові мафіни

    Інгредієнти

    • 2 спілих банани (400 г)
    • 100 г вершкового масла чи маргарину
    • 150 г цукру
    • 2 яйця
    • 2 ч.л. розпушувачу (чи 1 ч.л. гашеної соди)
    • 250 г муки

    Рецепт приготування

    Банани почистити, розім’яти виделкою, щоб вийшла кашка.
    Масло розтерти з цукром.
    Добавити яйця, збити.
    Добавити банани, добре вимісити.
    Добавити розпушувач і муку, замісити не круте тісто.
    Викласти тісто в змащені маслом маленькі формочки. Я свої паперові формочки не змащувала – і добре вийшло!
    Я ще зверху присипала шоколадними кульками.
    Поставити в розігріту до 180 градусів духовку.
    Випікати 15-20 хвилин.
    Я пекла 20 хв. при температурі 170С.

    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:52 ---------- Попередній допис був написаний в 19:56 ----------

    Я пекла в самих паперових формах. Не розмокли. Треба їх тільки заповнити наполовину, і все буде ОК.
     
  4. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    І напевне востаннє:girl_haha:. Щось нашій сімейці вони не пішли. Добре, хоч не багато вийшло - 19 шт. Мусила сьогодні поправити те діло, і спекла шоколадні від Марусі-мами. Та й кошички паперові хотіла до кінця використати! 25 шт.

    [​IMG]
     
  5. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Я не люблю бананові- вони получаються забиті і вологі. Ну , принаймні- в мене.
     
  6. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Ось що знайшла випадково:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    уявляється, кексики можуть бути ще й святковими, і подарувати таку красу не стидно :)
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Сьогодні пекла гарбузові маффіни, та замість сухофруктів як в рецепті Іриски дала багацько горіхів (тато просив спекти щось з горіхами). Дуже смачно вийшло, я навіть не очікувала, тим паче не люблю гарбуза.
     
  8. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Дівчєта підкажіть-пекла апельсинові вже 2 рази.і смачні і не забиті,і м"якенькі,але добре не виросли-купола того знаменитого нема!плоскенькі зверху:sad:шо не так???

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

    о,вже в темі дешо знайшла-тісто має бути густіше...в когось таке ше було?густіше тісто виправило ситуацію?
     
  9. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Пекла вчора сирні кексики від hrystusja - така смакота, був і купол і хрустка скоринка, а запах просто неймовірний.
     
  10. Відповідь: Кексики/muffins

    Нині пекла лимонні. Файні :girl_claping:
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Пекла сьогодні яблучні маффіни. Ну дуже смачні, а особливо для тих, хто людить випічку з яблуками.
    [​IMG]
    Рецепт:
    •200 г маргарини
    •200 г цукру
    •1 пачка ванільного цукру
    •2 яйця
    •250 мл кефиру
    •400 г яблук
    •2 ч.л. разпушувача
    •400 г муки
    Ріжемо на кубики яблука. Розтоплюємо маргарин, остуджуємо його. Розтираємо його з цукром. Туди ж додаємо яйця, кефір, ванільний уцкор. Далі кидаємо подоібнені яблука. Перемішуємо. В останню чергу сипемо муку і розпушувач. Далі у формочки і вдуховку. Смачного!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    і я пекла - у мене вийшли чудові))) ну я, наприклад, люблю мафіни чуть вологі, вони мені такі ну дуже смакують... я от печу усі за одним рецептом - ті що гарбузові, лише оцих 200 грам п"юре гарбуза заміняю чим хочу - сир, банан, шоколад, горіхи....... чим небуть, мабуть, можна замінити))))
     
  13. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    щоб я даром не теревенила - ось доказ:
    гарбузові мафіни
    [​IMG] [​IMG]
    бананові
    [​IMG]
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Я їх вчора пекла . Вийшли надзвичайно ніжні, м"які, пухкі. Просто нямочка. Таких смачних ще не їла. А дітей неможливо було від них відтягнути. Тільки хочу сказати, що мені вистачило 200мл кефіру, і при цьому тісто вийшло таке як треба (зовсім не густе, а в міру рідке), і какао я давала не 100гр, а 30гр. На мою думку цілком достатньо.
    Маруся-мама, дякую за прекрасний рецептик!
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    А, я так і дала 100 гр, то чоловік, як побачив кексики, запитав: "А ,що то за вуглини ? "
    Довго ми їх їли :girl_in_dreams:, я все хотіла у Марусі запитати, може там має бути 10 гр ?
     
  16. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Вчора пекла мафіни по рецепту Venus
    [​IMG]
     
  17. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Христинка, а скільки виходить яблучних мафінів? це мабуть як мінімум штук 20 ... чи більше?
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Вчора пекла маффіни з ожиною. Вийшли погані :sad:
    мабуть, тісто було зарідке.. може є якісь рецепт маффінів з фруктами, типу малини, ожини, чорниці, щоб не були дуже мокрі кекси в кінцевому результаті?
    зі всіх, що пекла поки найбільше сподобались медові від Христі.
    а, і апельсиново-горіхові від Фіяни теж нічого такі
     
  19. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Я какао не важила, дала 4 ст. ложки (без чубка) - було супер. Шоколадні і пухкі! Вже робила їх три рази. Один раз з шоколадними чіпсами, другий - з вишнями, третій - дочка сама пекла з карамеллю! Навіть не знаю, з чим краще! :girl_wink:
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Кексики/muffins

    Ні, власне 100 грам. Я дала 1/3 скл, тої що 250 мл.