акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Маринко, я нині в скриньку на Героїв УПА для Максимка дещо поклала, просто загорнула в папірчик, бо незнала що там ваша скринька є, і немала конверту. Надіюся непорозлітається..
     
  2. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дякую! Вилучатиму після свят. Напишіть мені в приват суму - будемо знати навіть якщо порозлітається:)
     
  3. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Сім'я Пахолюк - Всіх з наступаючим світлим святом Великодня!


    [​IMG]

    Андрій Пахолюк закінчив другий курс хіміотерапії, аналізи, що ніяк не бажали рости, все-таки піднялися і хлопця відпустили додому.

    Вже пройдено контрольне КТ, яке показало, що все чисто. Тепер необхідно пройти ПЕТ-сканування, саме за його результатами стане відома подальша схема лікування - хіміотерапія, променева чи авто-ТКМ.

    Відверто кажучи, Андрій дуже засмутився від того, що лікування потребує продовження. Надто вже хотілося вірити що всі тяготи вже позаду, а виявляється, що ще можлива і хімія, і навіть пересадка ... Звичайно, нам зрозуміло, на скільки хлопець вже втомився від лікарень, від важкої хімії, від життя далеко від дому. Але в онкології немає швидких і легких шляхів. Звичайно, Андрій це розуміє, він розумний і сильний хлопець, він обов'язково зможе!

    І так, попереду ПЕТ. Зараз сім'я визначається, де робити - в Польщі чи в Росії. У Варшаві обстеження обійдеться близько 14000 гривень, у Москві - близько 8000 не рахуючи вартості проїзду, харчування і т.д. Зібрано поки тільки 3700.

    Сім'я Андрія дуже вдячна всім, хто підтримує їх у нелегкій боротьбі, вони передають Вам величезне спасибі і поздоровлення з наступаючим святом:


    «Користуючись невеликою перервою у лікуванні, хочемо написати і донести до кожного слова подяки всім, хто не залишив нас сам на сам з бідою, хто молився за нашого сина, допомагав матеріально, знаходив теплі слова підтримки та розради.

    Незважаючи на такі важкі випробування, які лягли на нашу сім’ю,ми щоденно переконувались, що Бог - є любов і добро. У випробуваннях Бог дає сили, зміцнює віру, дарує надію, посилає допомогу… Господи, дякуємо Тобі за все! Матінко Божа, з невимовною вдячністю припадаємо до Твоїх ніг. Ангели-хоронителі, дякуємо Вам за крила підтримки в ті хвилини, коли йти вже не було сил.

    Від щирого серця дякуємо всім добрим і чуйним людям. Яке щастя знати, що поруч є стільки небайдужих сердець. Милі, рідні, Ви додаєте нам сил в боротьбі за зцілення сина.Своїми милосердними вчинками Ви щоденно доводите, що добра у світі набагато більше, чим може видатися в наш непростий час.

    Нехай Всемилостивий Господь благословить всіх Вас міцним здоров’ям, щедрими ласками та благодатями, а Пресвята Богородиця опікується Вами на кожному кроці.
    З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаємо!


    Жити в радості й любові від душі бажаю!
    Запашною нехай буде Великодня Паска
    І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
    Хай Божа матір Вас охороняє,
    А Дух Святий здоров'я посилає.
    Господь дарує Ангела з небес!
    - Христос Воскрес!
    - Воістину воскрес!

    З повагою, сім’я Пахолюк.»


    Телефон мами 096559 20 33, Світлана
    Телефон папи 063982 59 85, Методій

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначення платежу - добровільна пожертва для Пахолюка Андрія.

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:15 ----------

    Юрчик поїхав наразі додому. Від хіміотерапії гікамтином батьки відмовились. Збираються їхати в Москву на повторне IMBG. На добре це, чи на зле - важко судити. Хімія важка, але і пухлина Юрчикова надзвичайно агресивна, легша хімія може і не спрацювати.

    Почувається і виглядає малюк чудово. Хочеться сподіватись лише на добре.
     
  4. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Манько Остап - потрібно 1600 гривень на МРТ.


    Остапчику рік і місяць, захворів він за тиждень до свого першого дня народження. Малюк проходить лікування в хірургії ЗУСДМЦ.

    Зараз Остап вдома, як і більшість малюків з відділення. Аналізи хороші, самопочуття ще краще. Дитина добре переносить хімію, два блоки пройшли без проблем. Та й пухлина досить зменшилася.

    4 травня Остапу потрібно пройти планове МРТ з контрастом вартістю 1600 гривень. У молодій сім'ї двоє малят, лікування обходиться не дешево, багатьох препаратів немає в лікарні, деякі, наприклад уропрот, не можна купити по перерахунку, отже, навіть фонд не може їх закупити і батькам доводиться купувати їх самим.

    А без контрольного МРТ просто ніяк. Допоможіть оплатити обстеження.
    Потрібно 1600 гривень.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні : добровільна пожертва для Манька Остапа.
     
  5. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Кошти для хлопчика зібрано! Величезне спасибі жінці, що передала малюку 1600 гривень і всім хто допомагає хлопчику!
    Прохання знято. 523 грн,що поступили на рахунок фонду, буде використано на подальше лікування Остапчика.
     
  6. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дуже потрібні донори тромбоконцентрату 2(+) для Кінаша Владислава 2005 р.н. , діагноз: нейробластома заочеревинного простору.

    Донорами можуть бути лише чоловіки!

    Дуже просимо всіх, хто може і хоче стати донором тромбоконцентрату для Владиславчика, зателефонувати батькам!

    Тел. мами 097 504 29 81, Наталя

    Тел. тата 067 608 03 36, Володимир
     
  7. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Потрібно 850 грн на МРТ для Левицького Владиславчика. Кошти, що залишалися на рахунку фонду, 3134 грн, було витрачено на чергову поїздку в Польщу, де хлопчик проходить зараз лікування.

    МРТ будуть робити у Львові 10 травня и коштів на його оплату немає.
    Будь ласка, допоможіть оплатити обстеження!

    Кошти можна переказувати на рахунок фонду "Крила надії", вказавши в призхначенні: Добровільна пожертва для Левицького Владислава.
     
  8. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Гринчишин Святослав вже півтора тижня в реанімації в важкому стані без змін.

    Дитині постійно потрібні засоби гігієни, Останні 500 гривень, що залишались для малюка на рахунку фонду - вчора було витрачено на памперси, пеленки, серветки, харчування Нутрілон, нурофен та інше. У понеділок-вівторок усе це потрібно купувати знову.

    Зараз малюк у важкомку стані. До свідомості він не приходить, постійні проблеми зі шлунком, температура. Та незважаючи ні на що, дитяче серце б'ється. Значить, дитині потрібне харчування, памперси, пеленки...

    Будь ласка, підтримайте Святослава! У мами коштів немає. В тиждень йде від 300 до 500 гривень.

    Кошти можна переказувати на рахунок фонду, вказавши в призначенні : добровільна пожертва для Гринчишина Святослава
     
  9. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Федуняк Валерій - СОС! Сорочно 156 тисяч гривень на ендопротез!


    Валерій пройшов 6 блоків хіміотерапії, два блоки мегадозового метотрексату були оплачені тільки завдяки Вам.

    Лікування хлопець зі змінним успіхом пройшов, бувало по всякому - і нудило, і стоматит був жахливий, але, загалом, зараз все на багато краще, ніж було. Нога не болить, але ж коли вони тільки приїхали до Львова, Валері навіть МРТ зробити не могли - від болю хлопець не міг лежати ... Та й 13 тисяч гривень на метотрексат здавалися величезною сумою ... Але виявилося, що доля хлопця небайдужа дуже багатьом людям. Їх підтримкою і з їх допомогою Валерій продовжує боротьбу.
    Наступний етап - ендопротез.

    І ось сьогодні отримано попередній рахунок. 156 тисяч гривень. Чесно кажучи, я не знаю, що додати ...

    Протез замовляється в Німеччині, через дніпропетровську фірму. Його виготовлення, доставка, розмитнення займуть при ідеальному збігу обставин півтора - два місяці, але, щоб запустити процес - потрібна повна передоплата. Всі 156 тисяч гривень треба внести практично вже, інакше втрачається Валерин дорогоцінний час ...

    Зібрано зараз 60 тисяч - сім'я готувалася до того, що протез обійдеться дорого. Але те, що зібрана сума виявиться навіть менше половини - вони не чекали!
    Попереду знову свята - цілих чотири вихідних не будуть працювати ні банки, ніорганізації. Як і де роздобути 96 тисяч? Поки питання залишається риторичним.
    Валері дуже потрібна допомога. Вся надія на небайдужих людей. Лікування дає хороший результат, а час грає проти.

    Будь ласка, допоможіть хлопцю!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Валерія Федуняка
     
  10. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вчора, 3 травня, пішов у вічність Гринчишин Святославчик. На долю Святослава випало дуже багато зовсім не дитячих випробувань, малюк відчайдушно хапався за життя ...

    Зараз він там, де немає ні страху, ні болю, ні туги.

    Вічна пам'ять ще одному світлого Ангелу.

    Величезне спасибі всім, хто протягом року підтримував малюка. Просимо пом'янути Святославчика у своїх молитвах.
     
  11. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Потрібна допомога Олежику Соболевському!

    У понеділок треба оплатити КТ для Олега Соболевського.

    Олежик проходить хіміотерапію в хірургії ЗУСДМЦ, м.Львів. Позаду три блоки хіміотерапії. Зараз потрібно пройти контрольне КТ вартість 970 гривень. Можливо, потім знадобиться і МРТ, яке обійдеться теж близько 1000 гривень, але поки що грошей немає ні на одне обстеження.

    На перші два блоки батькам довелося самим купувати Месну, на останній блок Месну і Холоксан змогли закупити ми, на наступний блок, який планується на 29 травня потрібно 2300 гривень на 7 флаконів Холоксану і 550 гривень на 20 ампул Уропроту. І того, для продовження лікування потрібно 4820 гривень! І 970 з них на понеділок.

    У родини грошей немає. Вся надія Олега та батьків на допомогу небайдужих людей.
    Дуже потрібна фінансова допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Соболевського Олега.
     
  12. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Кошти на оплату КТ та МРТ для Соболевського Олега зібрано!!! Величезне спасибі!
    Залишилось зібрати 2850 на купівл Уропроту та Холоксану!
     
  13. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Андрій Пахолюк знову у Львові, в гематології Інституту патології крові та трансфузійної медицини.
    Останній місяць для Андрія був дуже складним. Після хімії планувалося ПЕТ-сканування, але тато спочатку поїхав до Польщі проконсультуватися про подальший перебіг лікування. Польські фахівці вирішили, що робити ПЕТ поки рано, вони рекомендують ще 2 блоки хімії та авто-ТКМ.

    Андрій був вже готовий до всього, і до пересадки в тому числі, але новина про продовження хіміотерапії особливо засмутила хлопця. Андрій дуже втомився від хімії, від слабкості, від нудоти, від низьких аналізів і від лікарняних палат. Але саме такий вердикт лікарів. Так що довелося зібрати всю волю в кулак і приїхати на лікування.

    Зараз Андрій проходить першу фазу першого блоку. Препарати батьки купили. І десь із середи очікується обвал аналізів. Після останньої хімії аналізи піднімали майже тиждень - пішло 6 флаконів граноциту. Зараз Андрій проходить мегадозовову хімію, і лікар вже попередив, що легше не буде ...

    Є 4 флакона граноцита - залишилися з минулого хімії, далі планують вводити більш дешевий грастим, потрібно теж хоч 4 флакона - це 3400 гривень, значно дешевше граноциту, але й цих грошей поки немає. Так само дуже потрібні донори на тромбоконцентрат 3 (-), якщо ви можете і хочете стати донором для Андрія, будь ласка, зв'яжіться з батьком хлопця - 063 982 59 85, Методій.

    Андрій готовий боротися, і наша допомога і підтримка потрібна йому, напевно, навіть більше, ніж раніше. Адже всі власні резерви, моральні, фізичні, матеріальні - вже виснажені... А шанс залишається. Ось тільки важко боротися, коли вже немає сил вхопитися за надію, що вислизає. Будь ласка, підтримайте Андрія!

    Зараз основне завдання - це грастим, без нього ніяк, і донори. Потім друга фаза першого блоку, для якої знадобиться ластет 8 фл по 100 мг, холоксан 18 флаконів по 1 г, 22 ампули уропроту - все разом ще близько 11000 гривень, і, звичайно ж, знову грастим.

    Дуже потрібна допомога!

    Кошти можна надсилати на реквізити фонду, вказавши в призначенні : Добровільна пожертва для Андрія Пахолюка.

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

    Терміново потрібна допомога Левицькому Владиславу.

    Останнє контрольне МРТ показало, що пухлина продовжує рости. На жаль, хіміотерапія, яку малюк проходив у Польщі, не дала результату.

    Нейрохірург рекомендує терміново оперуватися. Оскільки раніше Владислава вже оперували в Клініці нейрохірургії Бонна, Німеччина, зараз їм потрібно їхати туди ж.
    Малюка готові прийняти 17 травня, клініка вже вислала запрошення, де вказана попередня вартість операції - 5500 євро. І цих грошей у родини немає - у сім'ї є тільки борги за попередні поїздки ...

    Зараз батьки намагаються поставити скриньки для збору благодійних пожертв у львівських супермаркетах, вже сьогодні вони стоять у супермаркетах «Арсен» та «Рукавичка», за що величезне спасибі адміністраціям обох мереж!
    Вже в неділю Владислав летить в Бонн.

    Дуже потрібна фінансова допомога!

    Реквізити для надання допомоги:
    Укрсоцбанк
    МФО 300023
    ОКПО 00039019
    Транзитний рахунок 29248600000006
    Призначення платежу - поповнення СКР 26253600079968, Пастушок Ярослава Петрівна, благодійна допомога на лікування онука.

    Адреси скриньок для збору благодійних пожертвувань у львівських супермаркетах: «Арсен» вул. Зелена
    «Арсен» пр. Червоної калини
    «Арсен» вул. Патона
    «Арсен» вул Наукова
    «Рукавичка», вул. Луганська, 6
    «Рукавичка», ул.Б.Хмельніцького, 271,
    «Рукавичка», вул. Зубрівська, 21 (Сихів)
    «Рукавичка», вул. Золота, 30
    «Рукавичка», вул. Панча, 26
    «Рукавичка», вул. Личаківська, 209

    Також кошти можна переказувати на рахунок фонду БФ «Крила надії», вказавши в призначенні : добровільна пожертва для Левицького Владислава.
     
  14. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Пахолюк Андрій продовжує лікування. Закінчилася перша фаза, зараз Андрій приймає Грастим, який ми змогли закупити з «резервних коштів», які у нас є завдяки «Українській Кредітовій Спілці» з Торонто і Ірі Іванів. Дуже сподіваємося, що показники крові швидко піднімуться. Як тільки вони стабілізуються, Андрій розпочне другу фазу, планується, що це відбудеться наступного тижня.

    Для другої фази знадобиться:
    Ластет 100 мг 8 флаконів по 102,50 - 820,00
    Холоксан 1 г 18 флаконів по 399,00 - 7182,00
    Уропрот 22 ампули - 2915,00

    Все разом -10917,00. На рахунку фонду зараз зібрано 1590 гривень, потрібно ще 9327. Просимо всіх, кому не байдужа доля Андрія, знову підтримати його. У родини грошей немає, тато в лікарні з сином, мама - в декреті з молодшою дочкою, позичати вже ніде, здаватися неприпустимо ...

    Після хімії планується забір клітин кісткового мозку для подальшої авто-ТКМ.
    Дуже потрібна допомога.

    Паламарчук Діма нарешті успішно закінчив 7-тижневий курс препарату Темодал і поїхав додому. Просто немає слів, щоб виразити подяку всім, хто підтримував хлопця і просто страшно подумати, у скільки обійшовся курс лікування для Діми. Але ми змогли!

    Діма виявився дуже дорослим та відповідальним хлопцем. У якийсь момент мамі довелося повернутися додому, оскільки батькам не дають лікарняний по догляду за 15-річною дитиною, а відпустка за свій рахунок не може тривати нескінченно - довелося повернутися на роботу. Два тижні Діма був у лікарні сам - вранці пив Осетрон, через годину – Темодал, ще через годину - їхав на променеву і повертався до лікарні. Сам харчувався, ходив на базар, розважав себе і втішав.

    Дімка молодчина! До червня місяця в нього канікули, а потім потрібно буде пройти МРТ і... далі Темодал. На жаль, лікування ще не закінчено. Після МРТ Планується, що Діма буде приймати 5 днів по 270 мг Темодалу - потім три тижні перерви. Скільки буде таких курсів - стане відомо після обстеження, але вартість одного складе близько 14 000 гривень. І вся надія, як і раніше, на допомогу небайдужих людей!

    Спасибі всім величезне і не забувайте про Дімку!

    У Мальона Міши на тижні була операція - йому ампутували стопу. Звучить страшно, але виходу у лікарів не було - і львівські, і київські фахівці зійшлися на думці. Оперували хлопця у Львові, все пройшло добре, сьогодні повинні були відпустити додому.

    Відверто кажучи, не наважувалася провідати Мішу, але не змогла пройти повз палату. Заходжу, привіт-привіт, задаю дурне питання: «Ну, як ти?», А у відповідь - «Нормально. Добре. Завтра додому відпускають! » Ми всі часто оперуємо фразами типу« Боротися до кінця »,« не здаватися », а що це значить, я, скажімо, починаю осягати тільки зараз, на прикладі хлопців та дівчат з лікарні. Боротися - це не битися, не воювати, це віддати хвороби частину себе - шматок ноги, наприклад, щоб виграти життя.

    Михайлик не сумує - та й не годиться сумувати молодим і сильним! Через два тижні будуть брати мірки, і вирішувати з протезом. Вартість поки не відома, навіть попередня, але протезу однозначно бути і Міша обов'язково буде ходити і бігати!

    Зараз для Михайла зібрано 2700 гривень на рахунок фонду.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду "Крила надії" , вказавши в призначенні : Добровільна пожертва для (ПІП дитини).
     
  15. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Валерій Федуняк - не вистачає 21833 гривень!


    У Валерія дві новини – хороша і погана. Хороша в тому, що остаточна вартість протезу, який буде виготовлятися за мірками хлопчика, буде нижче на 36000 гривень, і складе 120175 гривень, а не 156000, як говорилося раніше, і 95000 вже сплачено батьками.

    Погана новина в тому, що грошей не вистачає і брати їх вже абсолютно ніде - ні просити, ні позичати. А без повної оплати протез виготовляти не будуть - він не підійде нікому крім Валерія і виробник повинен бути впевнений, що його викуплять... Залишилося доплатити 25175 гривень.

    3342 гривні зібрано на рахунок фонду. Не вистачає 21833 гривні! У порівнянні із загальною вартістю - це менше п'ятої частини, і зараз від цієї суми залежить майбутнє Валерія, а точніше - життя.

    Час грає проти, Валерій вже пройшов всі рекомендовані блоки хіміотерапії. Але сьогодні довелося заступати на позаплановий блок, оскільки перерва між хімією і операцією виходить довше допустимї.

    Валерій чудовий веселий хлопець, вдома він з радістю спілкується з друзями, читає, займається з вчителями, які приходять до нього додому, дуже хоче повернутися в школу. Ще трохи і його мрія буде цілком здійсненна, від неї хлопця відділяють 21833 гривень.

    Допоможіть Валері оплатити протез!
    Дуже потрібна фінансова допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду "Крила надії", вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Валерія Федуняка.
     
  16. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Побер Максим - потрібен Роаккутан!

    Максим Побер повернувся з Польщі, куди він їздив на ПЕТ-сканування з хорошими новинами - все чисто! Так і хочеться постукати по дереву, хоч людина я зовсім і не забобонна :). Величезне спасибі всім, хто допоміг малюку оплатити дороге обстеження - на рахунок фонду «Крила надії» було зібрано 5544 гривень для Максима.

    Далі малюку показана підтримуюча хіміотерапія Роаккутаном і Максимкові знову не обійтися без допомоги небайдужих людей. Починати потрібно чим скоріше, на перший курс потрібно 2 упаковки Роаккутану - 1070 гривень, а є тільки 300. Не вистачає всього 770 грн! У батьків цих грошей немає, так як поїздка обійшлася близько 15 тисяч гривень, і 10 з них довелося позичати.

    Допоможіть Максиму продовжити лікування - такий хороший результат не повинен зійти нанівець! Фінансова допомога дуже потрібна!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні – добровільна пожертва для Побера Максима.
     
  17. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Левицький Владислав - величезне всім спасибі!

    Три тижні тому Владислав переніс операцію з видалення пухлини головного мозку в німецькій клініці. Зараз малюк вдома і почувається добре!
    Це вже п'ята за рахунком операція у дворічної дитини. Обійшлася вона в 5500 євро і повністю оплачена, завдяки допомозі небайдужих людей.

    Величезне спасибі всім, хто допоміг батькам Владислава оплатити лікування і розрахуватися з боргами. З Вашою допомогою було зібрано 75220 гривень! 60500 з них пішло в оплату операції в Німеччині, 7500 гривень склала вартість чергового курсу лікування, яке малюк проходить у Польщі, в клініці Центр Здоров'я Дитини, куди Владислав відправився через кілька днів після операції. Решта 7220 пішло на дорогу і супутні витрати.

    Велике-велике спасибі! Просто не вистачає слів, щоб виразити подяку всім, хто не пройшов повз Владислава. На рахунок батьків надійшло 19550 гривень, ще 7000 гривень зібрали співробітники мами і тата, 4300 зібрали співробітники і керівництво будівельного гіпермаркету Епіцентр, 17500 гривень було зібрано у львівських супермаркетах Арсен і Рукавичка, 270 гривень - супермаркет Фуршет, ще 200 доларів татові передали в руки. Окреме спасибі Роману і Юрію, які зібрали і перевели для малюка 25000 гривень - з Вашою допомогою борг виявився повністю покритий!

    Також зараз у львівських супермаркетах Барвінок стоять скриньки для збору пожертв для Владислава - зібрані кошти підуть на оплату наступної поїздки до Польщі, де Владислав проходить лікування. На рахунку фонду «Крила надії» для малюка залишилося 2175 гривень, вони також будуть витрачені на оплату наступної поїздки в Польщу.

    Спасибі всім! Дуже сподіваємося, що у малюка все буде добре!

    ---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Бандурович Дем'ян - допоможіть оплатити Холоксан і обстеження!

    Дем'яну 3 з половиною рочки, він проходить лікування в хірургії ЗУСДМЦ. Малюк проходить хіміотерапію, після якої планується операція по видаленню пухлини. Залишився останній блок на який потрібно 5 флаконів Холоксану вартістю 1500 гривень, і 15 ампул уропроту вартістю 400 гривень, причому уропрот можна купити лише за готівку.

    Після хімії малюкові потрібно пройти контрольне КТ, і якщо все добре - далі буде операція. Вартість обстеження складе близько 1000 гривень.
    І того, потрібно 2900 гривень і 400 з них - готівкою ...

    Мама виховує малюка сама, тато не допомагає. Фінансове становище дуже важке, а попереду операція і залишається тільки молитися, щоб все пройшло без ускладнень.

    Будь ласка, підтримайте малюка, він дуже життєрадісний і веселий хлопчик, навіть у лікарняних стінах. Зараз у Дем'яна попадали всі аналізи після попередньої хімії, напевно, доведеться вводити Грастим.

    Дуже потрібна фінансова допомога.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні – Добровільна пожертва для Бандуровича Дем’яна.
     
  18. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Рис Максим - допоможіть оплатити МРТ.

    Максимко давно закінчив основне лікування, практично півтора роки малюк живе вдома і в лікарню приїжджає на контролі і на МРТ раз на три місяці.

    Яке життя поза лікарнею? Вона прекрасне! Максим зростає, дорослішає, вчиться говорити. Коли пів року тому він видав своє перше слово «МАМА» - дитина була вражена і ошелешениа звуком свого голосу! До цього малюк не розмовляв. Максимко дуже старається, і дещо комплексує, що молодший братик жваво розмовляє, а він такий великий, а говорить ледве-ледве, але ми ж знаємо, що вже сам факт, що Максим говорить дорогого коштує.

    Парез личка майже відпустив, тепер Максим багато посміхається :)

    Трахестомічну трубочку поступово забирають, ще взимку її замінили меншим розміром, потім ще меншим, сподіваємося, скоро заберуть зовсім.

    У вівторок у Максима назначено МРТ з контрастом вартістю близько 900 гривень. На рахунку фонду для малюка залишилося 150 гривень, потрібно ще 750. Максим пройшов не легкий шлях, досі він частий гість в лікарнях, консультації ЛОРа, заміна трахестом. Обстеження в 900 гривень, як і раніше є значною сумою для сім'ї з двома хлопчаками.

    Будь ласка, підтримайте Максима ще раз, допоможіть оплатити МРТ.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Риса Максима.
     
  19. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Андрій Пахолюк - все йде за планом.

    Після попередньої хімії Андрій довго не міг приступити до наступного курсу - сильно впали аналізи, до того ж попадали печінкові показники. Але в середу хімію нарешті вдалось продовжити. Сьогодні третій день.

    Ми вже писали, що з кожним курсом боротися все складніше і складніше, вичерпуються сили, вичерпується впевненість, вичерпується надія ... Однак, лікування дає результат. Тато Андрія консультувався з фахівцями не тільки Україні, а й Польщі, Ізраїлю, Німеччини - всі сходяться в тому, що лікування проходить добре. Після цього курсу Андрій їде до Польщі - там будуть робити забір кісткового мозку, для авто-ТКМ. Але саму ТКМ поки робити не будуть.

    Потім Андрій пройде ще два курси хімії, після яких необхідно таки зробити ПЕТ-сканування в Польщі і пройти курс променевої терапії.

    Звичайно, все це вимагає тривалого часу і чималих зусиль, однак, нарешті лікування прийняло якусь визначену схему. Тепер головне, що, називається, бачити ціль і не бачити перешкод. Ми дуже сподіваємося, що все буде добре і, звичайно, бажаємо Андрію сил і терпіння, і, напевно, до нас приєднаються дуже багато людей, для яких Андрій вже давно став небайдужим!

    Лікування, як і раніше, вимагає чималих витрат і родина дуже потребує фінансової допомоги, тим більше, що після хімії планується поїздка в Польщу, а потім - ПЕТ-сканування.

    Будь ласка, не забувайте Андрія! І величезне спасибі всім, хто допомагає хлопцеві продовжувати лікування!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Пахолюка Андрія.
     
  20. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наразі для Риса Максимчика зібрано 970 грн. Величезне всім спасибі!!!
    МРТ перенесли на четвер. Сподіваємось, все буде добре :)