Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Кольорова, 22 Серпень 2011.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Маю завдання - скоро Соломії сім років, хочемо купити малій велосипед. Шукатимемо підлітковий. Але який? Очі розбігаються... Бачу, дітиська їздять на "Ocean". Більшість, принаймні. Хтось має якісь міркування з цього приводу? Цікавить практичний досвід - які у Ваших дітей веліки і які вони - веліки - у експлуатації. Дякую :)
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    і я хочу! але потрібні два дорослих (чоловічий і жіночий). шукали вже у кількох місцях, але ціни зашкалюють!!! може хтось дасть поради, щоб велосипед і якісний був, і не дуже дорогий, бо нам вони потрібні лише для прогулянок увечері, щоб м'язи розімнути, а не якісь суперпрофесійні
     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Ми купили малій минулого року Forward eagle - вона у нас досить росла, на її 6 з половиною років був ледь зависокий (на той час мала біля 130 см), але вже за місяць-другий підтягнулася. Ocean є у Настиної подруги - він більш бюджетний (минулого року різниця була десь гривень 300-500 - я точно не пам"ятаю), але набагато швидше втратив вигляд, наш і зараз як новенький, якщо не рахувати подряпини на рулі - недавно господиня загальмувала носом об дрібний щебінь. Купували ми свій велосипед в одному з магазинів біля мотозаводу, його нам рекомендували продавці - бо алюмінієвий і надійний, коштував він щось 1500-1600 гривень, але цього року ціни дуже зросли, втім, як і на Ocean.
    Ще до того дивилися в одного дядічки в гаражах на Рясному - він возить з Німеччини б/в, мав досить симпатичний жіночий ровер і не дуже дорогий, але Насті ще до нього було рости і рости. Координати дядічки постійно є у "Вашому магазині", ми колись давно купували у нього велосипед для чоловікового похресника, потім загубили координати, минулого року знову знайшли (і знову загубили :) ).
     
  4. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Тутуко, дуже дякую за інфо :)
    У мене - Giant. Чоловік подарував на день народження. Дамський - скошена рама, сидіння м'яке - що важливо :) Класний в експлуатації, ще жодного разу нічого не ламалося, тттт. Я акуратно, хоч і швидко їжджу... У сьогоднішніх цінах на дорослі ровери не дуже орієнтуюся. Кілька років тому такі велосипеди коштували в межах від 400 доларів. Скільки сьогодні - не в курсі. Думаю, в неті можна знайти.
     
  5. Arhimetrika

    Arhimetrika New Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Я свій велосипед купувала у магазині "Велосвіт", що на Мотозаводі. Там купа магазинів, але саме цей знаходиться трохи в бік, у підвальному приміщенні, вхід сумісний з "Вуликом" (то якась агенція). Продавець колишній спортсмен, дуже професійно підійшов до підбору, все пояснив, розповів та показав. Чесно сказав які вело були хороші, які не дуже. Я не великий спец у великах,можливо частково тоді була падка на "бренд" (знайома усім штука - чим дорожче тим краще, але чи мені тре ті "панти"?), але от чомусь купила там наш український Ардіс, і дуже ним задоволена. Ціни бюджетні, мій, для прикладу, коштував 2100 гривень:) Ціле літо гасаю ним на пару з хлопцем, і ніяких проблем не бачу. Заходила в інші магазинчики на Мотозаводі, але ентузіазм та компетентність продавця трохи мене розчарували. Короче кажучи, дуже рекомендую туди зазирнути! Успіхів :)
    п.с.: хотілось ще уточнити що катались ми ним не тільки по трасах, і не зовсім повільно ;))))
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

     
  7. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    пораджу вам наступне, серйозно віднестися до сідла)))мала ще малою Школьнік, з сідушкою на пружинках, ганяла цілий день. А потім ми купили 2 велосипеди батькам. Жіночий і чоловічий. Пару раз брала мамин,поки доїхала до погулянки, вибачте надавила собі все, приїхала додому- синяки. Сідло не присісти. Ніякого задоволення.
    Повірте велосипед стоїть, а сідати і їздити немає ніякого бажання.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Ех... Зелена... [​IMG]
    Треба обирати розтоптаність сідла відповідно до віку і стажу, щоб синців не наробити... [​IMG]
     
  9. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    ну сідло можна поміняти, а роверку стояти не можна.
     
  10. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Дівчта, порадьте. вже кілька місяців ходжу з ідеєю купити собі велосипед.

    порадьте які хороші виробники.
    Мої побажання:
    -щоб були колеса такі ширші, то мабуть треба дивитися на гірські варіанти.
    -рама алюмінієва, не стальна, бо тоді він важкий.
    -ріст в мене 170 см, то тре якось по росту підбирати розмір рами?
    - ну і ціна, щоб до 3000,00 грн))
    які оптимальні якість-ціна.
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    скажу відверто - за такі гроші хорошого гірського тяжко купити...

    http://www.evanscycles.com/products/claud-butler/pinelake-2013-womens-mountain-bike-ec048969#select
    http://www.bike-discount.de/en/buy/access-wls-berry-n-neonred-n-white-20715/wg_id-119
    по росту вам треба 17"
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    За такі гроші взагалі важкого хорошого ровера купити. Наприклад Круїзер чи Сітібайк на одну передачу і з системою гальм такою як в Україні (тобто гальм нема-педалями гальмуєш) коштує 3000-3200-4000 і будуть дорожчати у зв"язку з курсом долара/євро. Ми от такий чоловікові купили в лютому по великій знижці за 2600, а собі досі вибрати не можу, бо хочу хоча б 3 передачі, а такі Круїзери коштують вже від 4000 і до....
    Думаю за такі гроші можна буде купити нормальний лише б/у-шний або крадений з Європи, але то не дуже добре для карми.
     
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    :sad:( а де тоді можна на умовах кредиту взяти? тоді б і за 4000 взяла.
    І чи нормальні велосипеди Соmanche, як якість?
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Тиждень тому купив мені чоловік ось такий велосипед http://www.velogrand.com.ua/Velosiped-26-Schwinn-Sprite-Women-2014-white.html
    Я років 20 не каталась на велосипеді, а цей справді дуже зручний і, крім того - стильний :)
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Я часом катаюсь на чоловіковому АВС http://www.velomoto.kiev.ua/product/velosiped-gornyj-abc-travel-/
    при моїх 174 росту 19" дуже зручно, меншого не треба.
    все кльово але мені особисто сидіння незручне, чи воно надто тверде чи форма не та, але як довго покатаюсь потім враження що мозоль натерла. А все решта супер. правда ще доставили болотніки, і там чоловік особисто для себе дещо поставив з аксесуарів.
    Так що я зрозуміла що якби купувала для себе - то обязково зі зручним сидінням.
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Ось такого типу велосипеди у брата і в чоловіка. Сидіння справді не зручне. На ретро велосипедах сидіння широке, м'яке.
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    сидіння чоловіче. для жінок має бути зовсім інше.

    ---------- Додано в 15:40 ---------- Попередній допис був написаний в 15:27 ----------

    я б вам радила подивитися б/у. номральні роверисти металобрухт не продадуть.
    я от б/у купила і вже два сезони відкатую без проблем.
    от наприклад такі можуть підійти
    http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=13268
    http://www.beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=6047 - тільки сідло поміняти
     
  19. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    а де у Львові є можливість купити нормальні бв, і щоб там порадили?
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    чесно, не знаю. знаю одну, але там крадені з Європи.
    Гляньте спершу ті два, що я вам запропонувала.