А я не хочу другої дитини!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liona, 5 Жовтень 2008.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    От і для мене то якось в голові не вкладається... Я цілком свідома того, що колись настане такий час, що моі батьки потребуватимуть мене. І хоч мені і з мамою вжитись майже неможливо, і тато не завжди був добрмм прикладом, але то батьки і я це вважаю своім прямим обов'язком, таким же, як був количь у них, коли я народилась і вони піклувались про мене і давали мені всю свою увагу і турботу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Що саме не вкладається? блін, народ, я канєшно, в курсі, шо я на посиденьках, але я то вопше писала про природу. тоїсть котиків і вовчиків, які лишають старих вмирати, бо їм недоцільно про них турбуватись. (природа - взагалі жостка тітка, яка старається відсіювати всіх хворих і слабких)а ви то перенесли на людей, які кагби трохи відрізняються від вочиків і котиків, і тепер сокрушаєтесь невідомо з якої причини. Я не думала, шо треба буде ще написати очевидну річ: в людей прийнято турбуватись про старих, виходжувати хворих і тд.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @бетменша ну це ви ннвиразно написали, ми таки відрізняєюємось вцд вовчиків, але ми теж частина природи. І взагалі я а поняття природньо вкладала щовсім інше, ніж ви зрозуміли. До чого тут тварини я взагалі не пойму
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про егоїстів і одну дитину. Я - старша з двох дітей, егоїстка ще та. Так що таким чином не застрахуєшся :)
    А про середніх дітей і чому вони "біднесенькі" - теж є море матеріалу на тему, в основному - про те, що вони ніколи не були єдині і щастя бути маленькими в них теж відібрали.
    торба зі всіх боків, загалом

    А щодо "стакана води" - я чесно на це не розраховую. Взагалі. Як і на пенсію від держави.
    Думаю, якщо змогла свій побут організувати одна з трьома маленькими дітьми, то і в старості раду якось дам.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я взагалі здивована, шо тут стільки молодих кобіт про таке думають) Я напевно більше вагітніти не наважусь. Але єдине, що мені шкода, то те, що у малого не буде брата/сестри, а про себе шось і не думалось. Ще хз чи доживу до тої глибокої старості. А може вже у нас якісь пристойні будинки пристарілих на той час будуть)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я не зовсім здивована, бо відколи стала трохи ближче до галицьких звичаїв, то бачу у місцевих людей стійку традицію поваги до батьків Причому не на словах, а таку, що реалізується і в діях. І це зовсім не погано. Хоч на себе і не приміряється ніяк.
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2017 ---
    та чого шкода? Бути єдиною дитиною - це і недоліки і переваги, як і будь-яке життя. Вибір є вибір, бажаю не шкодувати про зроблений.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @бетменша я, яко одна з тих кобіт задумуюсь про це, бо я маю батьків. І я знаю, що рано, чи пізно прийде час. Я свою Мелаську не програмую на "ти мені маєш допомагати". І не буду ніколи цього робити. І мені ніколи батьки такого не говорили. І взагалі я про себе і старість ще й не думаю, надіюсь ще жити в молодості якийсь час ;)
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2017 ---
    Одна, чи з чоловіком? Ну і наперед так впевнено ніколи не варто говорити, ми ніхто не знаємо, що нас чекає колись там. Коли ти повен сил і енергіі, то легко говорити, що раду дам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    побут - самостійно. Фінансова підтримка чоловіка була.
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2017 ---
    коли багато що втрачаєш, опиняєшся на всяких життєвих межах і розумієш, що в тебе є по факту тільки Бог і ти, то дивишся на багато що інакше.
    Я не вчу дітей бути такими самими егоїстами, як я. Просто колись не розраховувала на батьків, а тепер не розраховую і на дітей.
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та бо як дп почитати, то виходять переважно одні мінуси)) ше й знайомі- родичі люблять ту тему зачіпити, хоч знають добре мою історію. я сама з багатодітної, але завжди хотіла бути одиначкою) Плюси зацінила аж тепер, коли виросла. Плюс чоловік теж з багатодітної - завжди є компанія, допомога. Ну за то в дитини буде багато кузенів)
    про батьків я вже теж недавно задумалась, як татові за 60 стукнуло. ну але то справді, якось само собою зрозуміло, що догляд для них буде, як буде треба. але шось планувати наперед - то невдячна справа
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сподіваюсь, Ви жартуєте. Не можна дорослій людині будувати свої враження на тому, що хтось десь пише.
    Слухайте себе. Читайте крізь свої призми. Класно, коли думка збігається з чиєюсь, але якщо ні - це ще не значить, що хтось правий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    саме так. просто мені реально хотілось би ше дитину. тому так все неоднозначно. ну та можливо, я ще наважусь. роки не юні, але ще дозволяють. Правда, настроюю себе на одного. Ще би ніхто не радив і не питав, було би ідеально. Бо коли починають говорити " а може тобі опять у декрет" чи "треба ще братика/сестричку" то хочеться прибити
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    знайомо, знайомо. прямо усі - експерти.
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я не думаю, що зараз хтось планує другу дитину мотивуючись "склянкою води на старості". Сучасний світ дає сім'ї більше можливостей і якщо вже хтось наважується на другу дитину, я схильна вірити, що то через щире бажання збільшити свій світ на ще один об'єкт любові. А оті всі "склянка води, щоб хлоп до коханки не пішов, щоб дитина егоїстом не була і мала рідну душу на світі" - то все вже вчорашній день.
    В моєму оточенні від початку року я нарахувала вже 5 пологів у жінок , яким 41-42 роки. Для декого це перші))) Так що 39 - то ще не межа.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а мені в принципі дивно, що хтось в сучасному віці може вважати сам вік, тим більше не 50, межею :)
    Погоджуюсь, часу ще є
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Все, що ви пишете про те, що покладатися треба на власні сили дуже правильно в теорії, але розбивається об українську реальність вщент .
    Хто плавав -той знає . Людина, яка не має сил сама справлятись з елементарними потребами не має особливого вибору-спец. закладів нема, доглядальниць треба контролювати. Медицина -поможи собі сам, в даному випадку поможи ще й тому хто сам не може. Коли в такій тяжкій ситуації рідна, любима людина навряд ви будете думати категоріями винен/не винен. Ви захочете зробити максимум, щоб полегшити, підримати, забезпечити максимально можливий рівень життя.
    І хоч я на посиденьках багато читаю про батьків , які виховують в дітях почуття провини, обов'язку і т.д мій власний досвід показує, що людина , яка в немочі не хоче падати на руки дітям, не хоче ускладнювати життя рідними, не хоче щоб її бачили в слабості і т. д. Всім легше коли догляд лягає на руки посторонніх.
    Ідеальним рішенням в наших реаліях є доглядальниця, але під одним дахом з сім'єю. Бо знайти людину, якій можна довіряти беззахисного родича ой як не легко. Відразу постає питання фінансів і житлової площі.
    І важко всім, однозначно. Але вибір навіть не постає винен ти комусь щось чи не винен. То якщо людина дорога звичайно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ага старородяща) і співчутливі натяки добре що хоч так пізно)))
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дайте їм крослінк на курорт для співчутливих :) принаймні, подумки.
    Ну багато навколо рагулів, так невже ж тепер під них підлаштовувати свої важливі життєві вчинки?

    Мене нещодавно про щось спитали (вже не пригадаю, про що), чи мені здоров'я дозволяє. А чого таке старече запитання - "в тебе ж троє дітей, організм зношений". Ех думаю, мозок в тебе зношений :)
    треба самим собі створювати ліпші стереотипи, бо в тих, які є зараз, ласти можна склеювати тричі на день з будь-якого приводу
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я про "правильно в теорії" чую від своїх років 15, і йду собі далі своїм шляхом.
    про власну маму - написала. я її не кидаю.
    Про себе - не буду деталізувати, але є шляхи допомогти собі навіть тоді, коли нібито потребуєш допомоги. Перевірила це не раз, зробила висновки і працюю і на теперішнє, і на майбутнє.
    На весілля дітям грошей не збираю, от вам і перше джерело економії :) (я так розумію, що тут годиться уточнити: чорнушний жарт)
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @cjomcjomka та от власне, що я думала , що в Україні можна те питання вирішити грошима з мінімальними жертвами і дискомфортом для усіх. Але зараз стверджую, що грошима вирішити питання догляду настільки складно, що майже не можливо.
    Мушу уточнити, якщо догляду потребує людина яка при пам'яті , при розумі то одне питання. А якщо повністю треба покластися на доглядальницю -то абсолютно інше.
    І взагалі я волію жити в родині де кожен іде своїм шляхом і в нормальних обставинах дбає про себе і свою сім'ю першочергово. Але якшо шо - знати, що ти не один і підтримати тебе є кому. І для дітей то є приклад нормальних взаємовідносин.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вважаю це мудрим підходом.
    можливо, колись того навчуся.
     
    • Подобається Подобається x 1