Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    В моєї двоюрідної сестри семеро дітей! Зараз вона вагітна восьмою дитиною. Нормально це чи дико? Можете приїхати в гості і побути з дітиськами хоч пів години) І тоді кожен собі сам зробить висновок :girl_crazy: чи хотів би бути на її місці чи ні!
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    А ви вже маєте відповідь на це питання? ;)
     
  3. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    останній раз я бачила її, коли в неї було п"ятеро). Після Паски їду в гості, познайомлюся ще з двома. І тоді вже більше конкретно може сказати чи хотіла б)) Але швидше всього ні) А навіть, якщо б і захотіла в мене фізично так не получиться) Мені б хоча б одне вродити, але краще два :girl_wink:
     
  4. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Багатодітка сім"я-це цілком нормально,схиляю голову перед такими людьми, які народили і виховали багато діток, а саме головне навчили бути сім"єю, міцною родиною. І звісно, цього мають обоє батьків хотіти-це ж сім"я.
    Проживаючи в Німеччині та спілкуючись з німцями враження у мене не завжди хороші складаються, коли чую відгуки про багатодітні сім"ї(( чомусь багато німців(не кажу про всіх) вважають якщо вже більше 3-х діток, то сім"я якась асоціальна, або вони певної якось віри...ось у батьків чоловіка в родинв було теж багато діток, в мами їх було 3-є, а в тата 5-ро, але нажаль вони не підтримують одне з одним хороших стосунків, навіть навпаки, відверто кажучи не любляться((( мені інколи так важко це все зрозуміти, бо не можу собі таке уявити як можна рідну сестру чи брати не любити, звісно, бувають різні ситуації... але всерівно колись та злість чи образа проходить..і зауважила ще таке-що часто стосунки з рідними закінчуються погано, коли справа заходить за гроші(((
    на мою думку, в таких стосунках все залежить від батьків та їхного старання побудувати справжню міцну сім"ю та родину.
     
  5. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Оточуючі реагують на нас так, як ми того хочемо і хочемо це бачити. Як на мене, власна думка є сильнішою, людина просто може абстрагуватися від поглядів соціуму. Та якщо мама впевнена в собі і дітки виглядають доглянутими і вихованими - то це виглядатиме чудово та викликатиме симпатію!!!


    Я захоплююся багатодітними сім"ями! Бо я бачила багато прикладів сімей, у яких навіть по 12! дітей, а вони чудово влаштовані у житті (як батьки, так і діти). Батьки до їх народження підходили свідомо - це дуже важливий факт.

    Також я знайома зі сім"ями, які, маючи багато малят, встигають і світ побачити і себе показати :)
     
  6. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    як на мене, ми перебуваємо у полоні стереотипів. мовляв, час важкий, грошей нема, тут одного на ноги поставити тяжко, а вони наплодили тут купу дітисьок. як на мене, кожен сам вирішує, скільки дітей йому мати. і якщо для когось і одне забагато, то чому так само має мислити хтось інший?
    в мене, наприклад, інша історія - я в сімї єдина дитина, то моїй мамі постійно їздили по мозгах "ачоговищеодногонеродили"? бо в ті часи двоє дітей в сімї - це був musthave. оскільки мама і сама хотіла ще дітей, але з певних причин не могла їх більше мати, то такі питання її дуже ранили.
    менше треба пхатися людям в чуже життя і жити стане легше.
     
  7. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    на жаль так є.
    в мене троє хлопців (6 р., 4 р. і 9 міс), так ось, коли я з ними трьома гуляю, чи на закупи йду (що буває рідше, бо це парафія чоловікова :)), то погляди і репліки радше співчутливі типу "Ой як Вам, певно, важко!" або "і що, третій теж хлопчик! ой-йой-йой" або "І як Ви раду даєте?" ну і тд і тп, замість того, щоб сказати: Як класно! Троє дітей! або взагалі сприйняти це як належне і НЕ ЖАЛІТИ МЕНЕ!!! Ну не знаю, чого мене жаліти, діти в мене класні, доглянуті, розумні ну і все таке :girl_smile:, і я горда, що в мене їх троє!

    Я вже звикла до співчуттів отих і не дивувалась і не брала собі до голови, але було раз, я вибігла до аптеки лише з найменшим синочком в слінгу, старші хлопці залишилися з татком вдома, і одразу якось гостро відчула з боку людей якесь інше, позитивніше ставлення, ну як просто до мами з маленькою дитинкою, інші акценти розставлені, типу "Який класний малий!" "Як він гарно собі заснув", і злапала себе на думці: а де фрази "ой Вам певно так важко!" "бідна Ви бідна!" чогось тут бракує, щось тут не те, а потім дійшло, що я без своє банди, і це все саме тому.

    ну і що тут поробиш з цими людьми?!

    p.s. багатодітною себе не вважаю, троє то ще не багато
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2010
  8. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Я знаю 2 багатодітні сім`ї - в одній 9 дітей, в іншій - 10. Обидві щасливі і особисто в мене викликають тільки відчуття захоплення, поваги і навіть якоїсь легкої заздрості. При тому, сім`ї дуже різні.

    В одній фінансовий стан дуже і дуже добрий, особняк, будинок в Криму, декілька машин в сім`ї, діти такі в переважній більшості лідери по натурі, мама розказувала, що не раз бували складні між ними відносини. Тим не менше, батьки зуміли попри те, що дуже багато обоє працюють, створити певні сімейні обряди, які їх всіх об`єднують і примиряють - спільні свята (а який в них сімейний вертеп:girl_tender::girl_tender::girl_tender:), відпочинок...

    Про іншу сім`ю можна сказати "Бог дає дітей, дає і на дітей". На початку сімейного життя в них була старенька хата біля Львова в поганому стані. Зараз там 3 поверхи і гарненький город зі всім потрібним біля хати. Мама переважно була в декреті (найменшій дитині зараз 5 рочків), а тато встигав і працювати і господарювати. Перші троє - сини, коли підросли помагали татові будувати дім, старші доньки помагали мамі з меншими дітьми і по господарству, в городі кожен має свої грядки. Доходів великих вони не мали (тато працював механіком) і ніколи не шикували, але всі мають освіту, всі доглянуті. Найстарший вже закінчив ВУЗ, 2-оє ще вчаться, решта в школі. Всі діти окрім основної школи, ходили або в музичну школу, або на співи-танці-інші гуртки. Всі дуже дружні, сварок там між дітьми ніколи не чула. А ще вони всі дуже і дуже самостійні.

    Отже, нормально чи дико така сім`я? Якщо це не сім`я алкоголіків чи асоціальних людей, то це ні не "нормально", ні не "дико", це просто класно:) Чи хотіла б я мати таку сім`ю? Більше так, ніж ні. Чи хотіла б я рости в такій сім`ї? Однозначно, так.:)
     
  9. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Також знаю пару багатодітних сімей.
    Сім я це щастя, діти живуть без ілюзій,реально дивляться на речі і на життя.
    Вважаю що ДУЖЕ ВАЖЛИВА РОЛЬ БАТЬКІВ у таких сімях. Вони повинні направляти та вчити мудрості, свідомо робити вибір що сімя буде велика. Тоді і вони і діти будуть щасливі.
    Про себе думаю що мати стільки людей яких ти так близько знаєш ДУЖЕ класно.
    Велика шана батькам!
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Ну от і ми вже в рядах "багатодітних". У нас це слово звучить якось образливо, має таке собі негативне забарвлення, але мені начхати. Нормальна сім"я. Доречі все більше таких людей, які відважуються на третю дитинку і прекрасно дають собі раду і не ниють, що життя тяжке і важко дітей на ноги ставити.
    Маю знайомих у яких одна дитина і вони більше не планують. Я думаю, що для них наша сім"я це просто аномальне явище, але нехай би мені тільки щось спробували сказати :) У кожного свій вибір і кожному нести за той вибір відповідальність і збирати наслідки, але в нас люди хочуть чиєсь життя тримати під контролем - своє буде валитись, але з чужого носа не випхає. :)
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    пригадала, як передчасно народився мій молодший брат, лікарі "порадували" мою маму, що такі діти не виживають (не міг добре дихати, не мав ковтального рефлексу), а "добра" сусідка вирішила втішити: "чого ти переживаєш? в тебе ще двоє є" :girl_devil: на щастя, зараз отой "неживучий" зростом 1.98 :girl_crazy:, має ступінь магістра і я просто не уявляю, щоб у мене був лише один братик :girl_in_love:
     
  13. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    [​IMG]
    Це мої двохрідні племінники про які я писала) В вересні буде ще один)
     
  14. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Білочка! Які ж вони класні! Дуже гарна фотографія!!!
    Дівчата, а я захоплююся багатодітними сім*ями! Звісно, є такі, де діти самі по собі ростуть, шкода, але я знаю парочку багатих на діток сімей, на які не дивишся, а милуєшся))))
    Я маю трьох діток. Коли завагітніла третім малятком, чесно кажучи, не очікувала, що люди(в тому числі і близькі) так дивно реагуватимуть. Я таких питань наслухалась - Будеш робити аборт?, А зачим вам, у вас же і хлопчик і дівчинка є? Ви що - з глузду з*їхали? А чоловік з хати не тікає? 50 тищ заробити хочете? Ви сектанти? І що ж ви тепер з ними робитимете?... Я була в шоці... Ще трошки і хотілось почати виправдовуватись...
    А ми просто завжди хотіли багато діток))) Нам хотілось ще більше щастячок))) Доречі, третя дитинка - наша перша запланована, перші двоє були сюрпризиками)))) Приємно, що деякі стереотипи наших родичів та знайомих ми все ж таки поламали і дехто вже також замислюється про третю дитинку, дивлячись на нас)))
     
  15. tvm

    tvm New Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    А я помічаю по своїх знайомих, що кількість сімей де діток принаймні троє, збільшується!!! І це мене приємно тішить. У мого тата і в свекра в сім'ї було їх п'ятеро і шестеро, і коли збираєтся родина (старше покоління-батьки, моє покоління-двоюрідні і наші дітки), то завжди з'являється відчуття спокою, єдності. Розумієш тоді, що сім'я - це той куточок, де завжди ти будеш бажаний і завжди знайдеш підтримку і в радості і в печалі.
     
  16. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    І я хочу як мінімум трьох діток. Хоча в мене один хлопчик зараз, але то нічого. І чоловік мене підтримує...:girl_tender:
    Нас теж в сім'ї троє є, і дуже добре коли велика родина...Підтримую велику родину (але коли дітки дійсно доглянуті):girl_yes:
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Ще не маємо ні одненького. Я хочу 2-3 діточок (народимо одне, там буде видно). Чоловік каже, що хоче 5.
    У нас в родині багато хто має 3-є діточок, а в однієї маминої сестри 4-ро. У мами у сімї було 4-ро (5-е померло маленьким), у тата - 6-ро.
    Я думаю, що у нас на західній Україні ще нормально ставляться до багатодітних (3 і більше), а от далі на схід - там це справді дивно. Як мені казали жителі Черкас: у нас 2 дитини це максимум. і не тільки у сімях нашого покоління, а й на покоління старше.
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    колiжанку маю в 35 рокiв 3 своiх i один прийомний. Двое з них в унiверситетi медичному вчаться а двое в школi. Плануе ше дитинку)). В мого тата двое братiв у одного 6ро i другого 5ро... От тiльки питання не в кiлькостi дiтей... а в можливостi i бажаннi дати iм хорошу сiмю, турботу i увагу, достаток.Не розумiю купу дiтей i злиднi.
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    у мене в баби(по татовій лінії) в сімі 14 діток(звісно багато вже померло),але вони всі дуже дружні були. По маминій лінії в баби їх 7-ро було,не дуже дружні. Далі у нас йде максимум 3 дітей в сімі це буде хіба 2 родини з усіх. А я на друге навіть наважитись не можу,а прабаба он 14 родила
     
  20. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    1000%

    У мене є ще два молодших брата, а у чоловіка- старший і молодший. Коли ми створювали свою сім"ю ми були готові до того, що у нас теж буде як мінімум 3 дітей... але коли зараз гуляю зі своїми донечками і 7-місячним пузіком, то навколо люди якось дивляться зі співчуттям. А я щаслива, що можу бути мамою, хоч це і нелегко!