Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму



    Ок, шеф, буде зроблено:)
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба



    дякую!
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Смішно Смішно x 4
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ще не вечір
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Смішно Смішно x 1
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Якщо сайт буде цікавим, то, може, і не одна @Akina доєднається :girl_blum::girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Смішно Смішно x 5
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А я таки планую той сайт читати, навіть з двома )))
    Ну я хіба можу теж інтерв'ювати багатодітних, знаю таких повно


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ідея супер. Але в мене все так занудно. У мене нема ніяких лайфхаків, і садок маю, і на роботу не ходжу, і чоловік мега допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як не зійти з розуму за стільки часу - тема першої статті
     
    • Смішно Смішно x 3
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дуже гарна тема, насущна.
    вам так здається.
    і до речі, буде дуже цікаво про досвід з інших реалій написати. Можете про домашні пологи написати, про те як вам дався перехід від однієї до двох, до трьох дітей. Це не має бути тільки посібник по господарству.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дівчєта, лайки ставити я вмію сама. Сподіваюсь, що затишшя означає, що всі тяжко пишуть дописи )))

    А я поки розкажу про машину. (Сама спитала, сама відповідаю).

    Купили машину в жовтні прямим Божим керуванням (як і першу).
    Семимісна Пежо 807. Мінівен. В машину можна зайти з ногами є місце на валізу і собаку, всі крісла знімаються по одному.
    Машина рахується моя. І я так її швидко освоїла, що як потім сіла на чоловіковий Форд, то таке мала враження, що ніколи на Форді не їздила.
    Додатковий бонус - інші водії на дорозі ставляться до більшої машини з більшою повагою. Ніхто не намагається пролізти поперед мамочки.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    але я не того прийшла. Люди, а як ви їздите відпочивати на море, наприклад. Це ж треба окремий будинок винаймати, чи що?
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А як ви дітей там розміщаєте? Діти сидять "на гальорці", не протестують?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Все вирішує бюджет. Їздила влітку з чотирьохдітною сім’єю. Треба брати великий номер, двох кімнатний, ще просили додаткове ліжко. Комфортно, але дорого. Приватний будинок, вілла, котедж то не проблема ані в нас, ні за кордоном. Але мамі тоді відпочити важко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Старші ззаду, молодші спереду (ми зняли одне крісло, щоб був вільний прохід назад).
    ні, навпаки, їм там цікаво.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2019 ---
    покой нам только снится
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    О, то дуже вдала модель, в мене співробітниця має таку саму, зручно, що власне 3 ряд мав ( в неї) три повноцінні крісла, але одне вони зняли. По документах вона йшла як 8-місна. Я дивилася в бік 7-місних мінівенів, то по суті тільки в цієї моделі третій ряд повноцінно стоїть, в інших - це крісла, які ховаються в підлогу й тоді є великий багажник.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На море ще не знаю. Влітку двічі їздила зі своїми трьома тут по Західній Україні. Загалом в таких умовах конуретно мої значно спокійніші і зібраніші. Перший раз зняли з подругою і її малою 2 кк на нас 6-ох через букінг. Господар був в шоці :girl_crazy: потім також був в шоці, що все залишилося ціле. Але просив в заклад 1000 грн. Ну ми якось взаємно з розумінням поставилися один до одного. Другий раз в Карпатах зняли весь будинок. Ооо, це реально кайф. Дітей ми не чули 2 дні, хіба їсти приходили. Але я в принципі рідко маю якісь казуси з їх поведінкою поза домом. Більше питань до того, як з ними пересуватися. Якщо недалеко, то поїзд і машина підходять, а десь далі вже тяжче. Перельоти дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    што єто?
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Квартира на 2 кімнати:)
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Як на мене, питання проживання на морі - то останнє питання. Головне вижити на пляжі, на який із такими малими дітьми треба тащити все: візок (щоб поспала найменша), басейн, матрас (бажано не один), качечки, нарукавники, желети, відерка, лопатки і навіть тазік -- ми ним воду в басейн начерпували. Я тоді, у перший раз на морі, коли дітям було 1 рік, 3,5,6 два рази на 10 хвилин за 10 днів лягля і разів 10 (по разу на день) сідала. Чоловік за всю відпустку (слово відпочинок не підходить) жодного разу не ліг.
    Тепер діти більші, то вже слухаються, як кажу в воду не лізти, то бавляться, і вже можу полежати.
    Тепер розумію свою тодішню помилку. Треба було хоч трішки ходити на море самим. Тобто чоловік з дітьми, я на пляжі, і навпаки. Але чомусь тоді такий варіант навіть не розглядався, тоді для мене піти на пляж самій, без дітей було як злочин, зрада, мачуха, зозуля)))
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2019 ---
    За 3 роки були 4 рази. Все Одещина. Дуже зручно- ніч на поїзді. Правда ми сумкамт-рюкзаками обвішані, але то таке: до вокзалу таксі, з вокзалу таксі
     
    • Подобається Подобається x 2