Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. kolobok

    kolobok Member

    Ми дуже любимо Хорватію, винаймаємо апартамети з двома спальнями, бажано наперед - в січні- лютому або вже незадовго перед поїздкою, тоді теж ціна падає. Ідемо машиною через ніч, діти сплять. І так, як писала Оля аквапарків і тд не шукаємо на відпочинку - головне море, часто їдемо машиною на екскурсії глянути сусідні міста і тд. Їсти готуємо переважно вдома, але щось нескладне, багато овочів- фрутків. Дітей 4 )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ура! Я не одна - нас троє!
    Ні, це не те що ви подумали, в мене не двійня.

    @Freedom UK написала допис для блогу - мімімі.
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а третій хто?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2019 ---
    Розкажу вам смішну історію. Купував мій чоловік з дітьми (трьома) хот-доги на заправці. І його оператор питав як це воно мати трьох дітей, бо в нього виявилось, що жінка вагітна другою, і в нього мандраж. Чоловік його заспокоїв, що це ще не всі наші діти, і буде важко, але добре.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нє, ну піжди. Якщо беруть інтерв‘ю, то є автор, а є опитуваний. В нашому випадку, Марія і Наталя.
    І тебе ми теж допитаємо опитаємо. Бгггг.
     
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Мені дуже подобається вираз чоловіка, коли він каже що має четверо дітей, і показує посвідчення, тоді він такий гордий гордий.
    Ну і головне для всіх співчуваючих чи захоплених , між дівчатами є один Хлопець, :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І про роботу. От ти квіти вирощуєш, а я не маю коли, а дуже хочу, але я фрі-лансую, а ти не маєш коли, зате ти вчишся, а я не маю коли. А ще я багато сплю, але в мене така собі працездатність. Ввечері я вже тицяю не на ті клавіші, і «шото с памятью моєй стало».

    Я до того, що здоров‘я, працездатність, і витривалість (фізична і розумова), в кожного різні і рівнятися нема сенсу. Ну і ще одне: якщо би притиснуло, ми би всі як крутились ого-го як. Добре що не тисне.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Звучить загрозливо:girl_crazy:
    Я щось не можу. Не відчуваю себе ні багатодітною, ні здатною ділитися досвідом чи роздавати поради.

    Я на днях одну таку цікаву ледь не відправила у відомому напрямку. Бо то треба мати небагато розуму, щоб незнайомій людині казати "ну то тепер єдиний вихід - ше хлопчика родити". Але я промовчала, вона говорила на інші теми і я зрозуміла, що з розумом там дійсно туго. Я зла і нетолерантна, знаю.

    Ех, в мене в тих питаннях неоране поле питань без відповідей, то певно й починати не варто. Я єдине точно знаю, що я рада мати кількох дітей і достатньо часу просто на те, щоб десь там на горизонті "маячити" повсякденно, а не одну дитину на фоні вічної зайнятості, відряджень і такого всякого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Йду якось з усіма чотирма ( три хлопці й дівчинка). Зупиняється бабця, трохи дивиться на нас, плескає руками і каже: «Йой, добре, шо не як в Садового!» :)))
     
    • Смішно Смішно x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та ти що, не маєш чим ділитися. Пам‘ятаєш як ти розказувала, що хтось намалював смайлик на стіні і старші звертали на Меланочку піврічну. Так от тепер в нас всі бешкети в хаті робить «Меланочка».
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2019 ---
    Або будеш штатним інтерв‘юером (-кою?).
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2019 ---
    і взагалі :girl_cray:, не лишайте мене саму з блогом. Я то напишу, але ви ж знаєте, яка я "добра", треб щоб і нормальні люди ділились досвідом/анекдотами/марками візочків/машин/розміром баняків/об'ємами закупівель :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Прикольно:) пізніше вона реально обмалювала всі стіни. І дуже тим гордиться:girl_smile:

    Буду. Але не обіцятиму якісь терміни і ти кажи, що тобі цікаво. В мене є трохи знайомих з 3+ діток, але більшість не в форматі дп і я мушу добре подумати, з якими питаннями до них "підкотити".
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2019 ---
    Баян))) Мене колись питали, чи то ми Садовому невісток народжуємо. Ну як нема чого мудрого спитати, то треба на чиюсь думку "тонкоанглійське".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    про англійське. Я чоловіку розказую якось, що Кетрін вагітна третьою дитиною, а він питає хто в них вже є, ну щоб невісток-зятів було з кого вибрати :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Їм з католиками ніззя, вам треба вибирати серед іспанських принцес. Ще в князя Монако є класні двійнята, з хлопчик - спадкоємець титулу. О, до речі. В королівської сім'ї Нідерландів теж троє чарівних дівчат.
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А давайте на каву і вживу поділимося враженнями
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Підтримую!
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б теж десь вибралась! Але коли і куди з такою кількістю дітей)))?
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може без дітей?
    Або в парк.
    Або якщо з дітьми, то з усіма, і кудись в публічне місце - підірвемо свідомість людям!
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2019 ---
    І всім футболки «так, вони всі мої» )))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  20. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Ми колись влаштовували мамівки в Челентано на пл. Ринок. Там тепер в дитячому кутку і няня є. І на Шевченка, навпроти Янівського в Челентано багаато місця і дитячий куток є.