Безпека дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Руда Кішка, 26 Листопад 2007.

  1. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Через паніку гине більше народу, ніж від небезпек.
    Добре, відкрили вам очі на те, що ви й так знали. Що далі?

    Вчора автобус збив однокласницу одної з моїх учениць. Та переходила вулицю на зелене світло, але не подивилася врізнобіч. Капюшон завадив бічним зором бачити небезпеку. Думали батьки про беспеку, коли купували такий одяг? Постійно попереджаю, а мені кажуть: "Хто ви такий, щоб вказувати, що носити?"

    Скільки разів на місяць батьки вчать своїх дітей правилам вуличного руху?
    З працівниками школи, приміром, інструктаж проводять щомісяця, проводять тренування.

    Додано через 1 хвилину
    Якось спробував застерегти батьків про потенційну небезпеку. Але вони й слухати не захотіли. Сказали щось на кшталт: "Що ви можете знати, коли в вас немає дітей..." Мені незрозуміла така логіка. Тепер в ніх також немає дітей. :sad:

    Додано через 7 хвилин
    Інші люди відбивають те, що всередині нас самих.

    Додано через 21 хвилину
    Просто часом складається таке враження, що ми говоримо різними мовами. Чим більше ступенів захисту, тим вища ймовірність залишитися живим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Безпека дітей

    Читаю, читаю, читаю і ніц не розумію.
    Який звязок капюшона... Тобто пан хотів сказати а он дай онту потерпілу йому на виховання він би їй куртки з капюшоном не купував, а тілогрейку б дав та щей лопату в руки і взагалі нема чого по-вулицях шлятись, ВСІХ В КОЛОНІЮ!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Безпека дітей

    Часом? Не постійно?
    Психологія інакше каже. А цей вислів звідки?
    Ви моє дзеркало, а я ваше? Щось я дуже сумніваюся.
     
  4. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Безпека дітей

    У всьому винна жінка!Усвідомте,нарешті![​IMG]
    Вчуть,вас,вчуть,одні "двойки"...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Безпека дітей

    Та ж казю вам, дітей у мене забагато аби такі важливі хвільозофії розуміти.:p
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Безпека дітей

    Та, гілку давно пора в гумор зносити. :D:D:D
     
  7. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Троє чоловік заблукали. Один сів чекати допомоги. Другий побудував курінь, зібрав ягоди і коріння. Третій по сонцю та зіркам знайшов шлях додому.

    Додано через 14 хвилин
    По-моєму, з першого повідомлення потрібно було б це зробити.
    Коли я розповів своїм студентам про випадок у школі №40, вони голосно сміялися. Ніхто не повірив, що можна було скотчем зв"язати дівчинку. Ми навіть експеримент провели. Без згоди дівчинки зробити це було неможливо! Вони підтвердили, що бійки в школах були постійним явищем. Дівчата самі зізнавалися, що провокували бійки між хлопцями.

    Додано через 28 хвилин
    Даруйте, про школу №40 - в інший гілці.
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Сьогоднi була в магазинi дивилась одяг там ще була якась фiлiпiнка троха старша панi з маленьким хлопчиком, рочкiв 4. Ну вiн бiгав бiгав помежи одягом а вона була страшно занята вибиранням штанiв та блюзочок. В один момент чую "мамi, мамi, мамi" дивлюся а то мале шукає маму, не бачить її помiж вiшаками. Менi шкода стало дитини та я йому показую де мама (напрямок) а вiн знов не туди пiшов. То я до нього ближче пiдiйшла щоб вказати дорогу а вiн рученьку до мене простягнув i дав , ну я рученьку взяла та й пiдвела до мами, та й далi дивлюся, i мама далi. Нiчого менi не сказала, малому тоже нiчого. Далi малий бiгає бiгає, через деякий час знову шукав її, то я йому показала де мама. Отже до чого я веду. Мене як молотком по головi вразила довiрливiсть дитини - дав рученьку щоб я його вела до мами. Ну добре що я добра тьотя i до мами завела. А якби я була якась погана тьотя?????? I та мамаша, так хотiлося шваркнути її чимось по головi. Ну нє щоб дивитись за малим, най бiгає, але дивися за ним с... стара. Я просто кипiла в серединi. Ну скiльки тут дiтей пропадає серед бiлого дня. Я собi як уявила що те миловидне хлопченя може пропасти менi аж дурно стало. Я так i не пiдiйшла до неї, нiчого не сказала, тiльки так глянула на неї, зволоч! Тряпок вона не бачила, така поглинена була в шопiнгу мало в кому не впала. А мале два рази її губило. Нi щоб навчити малого щоб не йшов до незнайомцiв, навiть нормальних на вигляд тьоть, так вона занята шопiнгом. Ну не можу пережити!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Чужую беду на бобах разведу, а к своей ума не приложу.
     
  10. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Ось вам конкретні приклади: дівчина 18 років (12 клас) без дозволу вихоплює результати контрольної свого однокласника, щоб оголосити
    всiм, який однокласнк недоумок. Хлопець каже: "Хочеш по голові зе це отримати?" Дівчина: "Заткнися, дебіл, мля! Скажу батькові; він заради єдиної дочки все зробить!! Ми зробимо, щоб ти з в"язниці нiколи не вийшов!"

    7-й клас (12 років) дівчинки побили подругу лише за те, що хлопчик запросив її в кіно. "Думаєш ти гарна?! Якщо підеш із ним, то до решту життя проведеш в інвалідному візку!" й у такому дусі.

    Дівчина 16 р. (мати кинула батька тому, тому що вин заробляє грошей менше): "Ха-ха! Ти не поступиш в универ і тебе заберуть до армії! Щоб тобі там голову гранатою відірвало!"

    7-й клас. Дівчинка (виховується матір"ю-одинаком) проходить, зачіпає своєю шубкою книжки однокласника - книжки падають на підлогу. Хлопчик нагинається підняти книжки, дівчинка його штовхає (вона ж вище та сильніша!) "Дай пройти, ідіот!" Хлопчик був відмінником, на початку року, але через знущання дівчаток перейшов до розряду двієчників.

    9 клас. Дівчинка застромила пиляння для нігтів в спину хлопчика через те, що той сказав: "Ти развонялась своїм лаком! Іді фарбуй свої нігті у вбиральні!"

    Спочатку провокують, потім біжать скаржитися до вчительки і із задоволенням спостерігають, коли вчителька розбирається, ставить хлопчику двійку за відповідь тощо. Отакі ось квіточки.

    Найцікавіше, що батьки про темні бок своїх доньок не знають, відмовляються вірити!

    Додано через 32 хвилини
    Раніше таких масштабів не досягало. За десять років мені довелося брати участь у 3 чи 4 шкільних бійках. Билися хлопці між собою. Сьогодні ми бачимо багато бійок між дівчатами, між дівчатами й хлопцями. Коли раніше за якісь принципи билися, то сьогодні заради задоволення, заради заподіяння болю.

    Зі свого дитинства пам"ятаю. 9-й клас. До мене підходить однокласница й каже: "Пам"ятаєш, як я тебе била в дитячому садку?" Отже вона перед подругами намагалася свою перевагу показати. Щиро кажучи, я - не пам"ятав. "Так, я лупила тебе, ніс тобі розбила до крові! Як це не пам"ятаєш! Треба тобі нагадати!" Вона двічі заміж виходила, не знайшла собі чоловіка - поїхала за кордон. Зараз у Канаді живе. Але порівняйте, який високий стиль, ніякого мату. Сьогодні у 8-9 класі 10 дівчаток з 13 лаються матом, нормативну лексику використовують тільки для зв"язки. З 17 дівчат лише 3 курили. З 17 хлопчиків 6 курили. Сьогодні у 11 класі: з 13 дівчат 10 курять, з 13 хлопчиків 3 курять. Розмови у сьогоднішніх дівчат дуже змістовні: навчання (але це й раніше було), секс і випивка. Причому останні теми мають явну перевагу.

    Додано через 48 хвилин
    У університеті, до речі, становище не краще. І це не дно суспільства, а еліта, тобто випускники ліцеїв і гімназій, кращих шкіл. Чоловічі туалети акуратні і чисті. Жіночі - цигарковий дім клубами, двері розчахнуті, ніякого сорому! Ми між собою жартуємо: дякуй Богові, хоч 3 "человеческих" (людських) туалету залишилося!
    Ще наші дівчини заявляють: "Занадто багато туалетів чоловічих развелось!(сейчас 4 - чоловічих залишилося, 12 жіночих). Треба вам один туалет залишити. Взагалі, ви можете надворі...! Чого ви ішли у університет?! Справжні чоловіки працюють у шахтах!"

    Додано через 1 годину 31 хвилину
    На централізованому тестуванні підслухав розмову між 18 р. хлопцями у формі і 17 р. дівчатами. Хлопці сказали: "Ми в армії губимо своє здоров"я. Для чого і заради кого? Кого нам захищати? Вас? То ви, дівчата, завтра зрадите за американські гамбургери!" Кого від кого захищати? Ці хлопці виявилися праві: всi учасниці цієї розмови на 2-му курсі поїхали за кордон і вийшли заміж за американців та англійців. Ось, де коріння безпеки! Що користі, коли ти збережеш тіло, але втратиш душу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Безпека дітей

    То ж треба. А я думала в Білорусії все гарно та райдужно. Комунізм, так би мовити. :)
     
  12. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Безпека дітей

    А,виявляється там шаріят...
     
  13. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Не шаріят, а ортодоксальний матріархат. Ми ж є ближчими до Європи, ніж Україна, тому в нас швидше процеси йдуть.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Безпека дітей

    З чим вас щиро вітаємо. :)
     
  15. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Шо,баби хлопів б’ють?!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Група спеціалістів у галузі здоров"я дітей вивчала ступінь агресивності дівчаток у віці 11–15 років у різних країнах, повідомляє, що найагресивніші дівчинки живуть у Угорщини.

    Крім угорок, у групу самих забіякуватих школярок ввійшли жительки Естонії, Литви, Бельгії, Англії й Шотландії. Причиною отмечающейся останнім часом підвищеної жорстокості школярок однак фахівці вважають прагнення дівчаток наслідувати у поведінці мужчинам-«мачо».

    Якщо хлопчики скоріш зчепляться з чужинцями чи малознайомими людьми, то дівчинки, зазвичай, б"ються із своїми подругами чи друзями. Дослідження ще не врахували вербальні образи, в яких дівчинки можуть дати фору хлопчикам.

    Найбільш миролюбними виявилися дівчинки з Фінляндії – їх у бійках беруть участь тільки 13%. Можливо, що географічний чинник впливає: чим більше на південь, тим...
    На жаль, даних із Україні немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Безпека дітей

    Дівчатка.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Безпека дітей

    Я для цього рахівні палички купую...
     
  19. T-Rex

    T-Rex Загублений

    Відповідь: Безпека дітей

    Цікаво і пізнавально. В самого дівчинка росте) А що до Фінляндії то цілком логічно. Країна в якій поважають закон.
     
  20. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Дякуй. Так, весь час з білоруським словом плутаю: дзяўчаты, дзяўчаткі. :agree:

    Додано через 1 годину 40 хвилин
    Дослідження психологів свідчать, що піки агресивності в дівчаток випадають на 11 і 13 років, а у хлопчиків - на 12 і 14 років. Тому, зазвичай, проблеми - із 6 по 9 класи. Агресивність хлопчиків можна знизити, якщо дати їм можливість більше рухатися, включати їх в активні гри. З дівчатками це не працює, бо на агресивність дівчаток більший вплив надає не біологічний, а соціальний чинник.

    Ми проводили експеримент: розділили дівчат і хлопчиків - дівчатка перестали їх тероризувати, академічні результати в хлопчаків стали кращими, менше проблем сталося з поведінкою.