Безпека дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Руда Кішка, 26 Листопад 2007.

  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Ой, пане ГРоманюк, чому це мені здається, що у вашому розумінні для створення ідеального суспільства потрібно позбутись жінок як класу?
    І підлі ми, і дітей не вміємо виховувати, і взагалі причина всіх бід... :suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    і над котами знущаєтеся... чим то ви кота так притиснули?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=195208&postcount=67

    Невже ніхто впритул не бачить, що я тільки і роблю, що захищаю жінку?!
     
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    бальшоє відітса на растоянії :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    та то не мій кіт... мій вже давно на голову заліз і лапки звісив...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Боюся, Вам доведеться дуже довго чекати. :)
     
  7. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Дійсно,ліпше зв’язати скотчем,ніж розрядити обойму.
     
  8. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Я вже на це відповів. Неможливо, вирити яму на новому місці, продовжуючи заглиблювати стару яму.

    Додано через 1 годину 16 хвилин
    Як я вже говорив, в мене на заняттях подібних проблем не виникає - за своїх вихованців я можу бути спокійний. Я не боюся залишити клас хоч на 45 хвилин. Якщо комусь захочеться щось створити, то інші встануть на захист. Але дівчата ніколи не дозволяють собі образити або принизити хлопчика, оскільки вони знають, що жінка закінчується там, де закінчується її пошана до чоловіка.

    Все залежить від вчителя. Якщо вчитель грає роль транслятора знань, яким його бажають бачити деякі батьки, то він не зможе створити дружний колектив. Вчитель, в першу чергу, - вихователь, а знання дати може і дилетант.

    Додано через 1 годину 26 хвилин
    Якщо говорити про omnia mala, то воно починається з того, що деякі високі персони видають своїх дочок не за своїх співвітчизників, а за заморськіх поп-зірок.
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Вчора потрапили в ситуацію - гуляли в центрі і побачили заплаканого хлопчика, який загубився. Він вже заходився плачем і нічого толком сказати не міг. Допомогла Ярка, почала його розговорювати, щось питати, хлопчина заспокоївся і сказав як його звуть, прізвище що йому 5 років, ну думаю, хоч щось.
    Далі ми розпитали де він загубився і пішли туди, з надією, що на це місце повернуться батьки, пройшло хвилин зо 20, нікого не було. Малий сказав що в нього є брат у голубому возику, чоловік пішов в одну сторону шукати возик, сестра з чоловіком в другу, ми залишились на місці. Хлопчик трохи заспокоївся, бо ми з Яркою запевнили, що у буь-якому випадку знайдемо батьків, хоча ЯК??? я не уявляла...
    Випитала чи памятає адресу - ні.. чи знає будь-який телефон, також ні...
    Питаю чи покаже де живе, хлопчик каже, що покаже, але коли їхати? Вдома точно нікого нема, батьки ж певно його в центрі шукають (а вчора в центрі був завал!!!!)
    У міліцію можливо завести, але хлопчик не хотів, казав я з вами залишусь...
    Що робити ми незнали, почали радитись... І тут на початку вулиці я побачила чоловіка з ТАКИМ поглядом, що точно зрозуміла що то тато, показала малому, він закричав "тато" і побіг до нього. Малий дістав трохи. Потім підійшла мама, почала його тулити, в мене в той момент сльози були на очах, бо поряд було таке саме моє шило...
    Ярка ще не губилась, раз на дві хвилина пропала з поля зору, і я тих хвилин не забуду... Я змалку вчила її адресу, де живе, не лише нашу, а й бабусину. Визубрили мобільний тата, але коли запитала, вона забула... Але в такій ситуації як той хлопчик з перестраху можна все що хочеш забути...
    Надіюсь вона винесла з тої ситуації якийсь урок, а головне, якщо загубишся, повертатись на те місце, де останній раз був, і батьки тебе знайдуть.
    А ще прийшла додому і попідписувала всі сеціальні бірочки на одязі, бо щось ніколи до того руки не доходили...
     
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Я теж останнім часом на ту тему багато думала, проводила з Катьою розмови на тему адреси, номерів телефонів, що робити якщо загубилась, що робити якщо наприклад в садку надворі підходить чужа людина і щось пропонує, чи кудись кличе, а ще ми малювали вдома малюнки і вчили номери швидкої, міліції і пожежної. Так от, короткі номери дитина запам`ятовує легко, тим більше що ми малювали наприклад вогонь і біля нього 101, червоний хрест і 103, тому діють асоціації ще й зорові, а як навчити номер мобільного - не уявляю, хіба дійсно збираючись на такі міроприємства треба щоб дитина мала десь записаним той номер. На що ще треба звернути увагу і що навчити дитину?
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Та і не тільки на такі. Зараз на одязі є спеціальні бірочки де можна записати номер телефону. Правда переважно на зимовому, але і влітку треба записувати. Я все думала що ці бірочки є недоцільними для малих діток, але після того як малу загубила в Антошці кардинально поміняла думку. І це я була зі своєю мамою і не вгледіли. Це секунда і мале шило кудись щезло. Зразу побігли до виходу і попросили охорону пильнувати вихід. А самі по всіх відділах. І мала взагалі не плакала і не шукала мене їй сподобалась якась дівчинка і вона "помагала" вибирати їй взуття. А мене як побачила, то так спокійно сказала мама і дальше відвернулась від мене.
    Взагалі їй всеодно чи я є в полі зору чи нема, якщо її щось зацікавило то хоч щезни вона не буде плакати за мною і під настрій може піти з будь ким. І я за це дуже переживаю
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Тут Антошку мушу похвалити. Майже постійно на входістоїть охоронець і не випускає дітей малих без батьків.
     
  13. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Я теж якось в Антошці на секунду відвернулась - малої нема. Знайшла за кілька хвилин - оббігала все, а вона пішла туди, де на підвищеннях іграшки розкладені, присіла там і бавилась, розглядала щось, зовсім не видно її було... Дитині все ок, навіть не помітила, що загубилась, а для мене ті кілька хвилини, то було щось...

    а зараз маємо нову "забаву" - біжить вперед і чи є мама нас то не хвилює, мушу льотати за нею і ока не спускати, бо пояснюю-пояснюю, а вона тільки "приколюватись" почала. Відбіжить, потім вертається і каже: я загубила маму... Гумористка, блін...
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Імя і прізвище однозначно, телефон, ми вчили не цілий номер мобільного, а київстар і сім цифер, але все одно забуває. Адресу обовязково!!! І напевно, щоб дитина шукала міліціонерів і просила їх допомоги.
    Мене якщо чесно найбільше злякало те, що хлопчика, та й іншу дитину могли знайти не ми,а особи з недобрими намірами, які під приводом завести додому, могли завести хнозна куди. Тому напевно все-таки краще навчити дитину шукати міліціонерів.
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Сьогодні мій чоловік був з малим в Антошці в центрі. тільки прийшли. Там хлопчик впав з горки, кров пішла з голови, малий лежав не вставав 10 хв десь, збіглась вся Антошка, дитину забрала швидка. Батько його обтирав від крові((((( Помолімся, щоб той хлопчик не дістав серйозних ушкоджень. Або взагалі живий лишився. Бо впав прямо на голову
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Пів вечора говорю про це з чоловіком. Хто винний? Мужчина, що не дивився за ним? Чи Антошка, яка не має ніяк мір безпеки? Він впав бо в тому місці не було перекладинки, і якби під ногами були мати чи нормальне покриття то дитина так би не пошкодила собі. Каже чоловік, що з рота зразу потекла кров((((і малий відкрив очі і потім закрив. місця собі не нахожу...як подумаю, що будь-хто з рідних, знайомих міг бути на тому місці
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    винних немає, це доля випадку.
    У мене самої дитина умудрялась кілька разів падати з горок, при тому що я була поряд, весь час пильнувала і була поруч на відстані пів метри, і на якусь мить відволікалаьс і саме в цю мить мала падала. Востаннє то було восени, мала впала з досить високої гірки головної вниз, звук удару був такий ((( що у мене серце зупинилось...

    Особисто моє спостереження на своїй дитині, на певному етапі ігор в таких ігрових комплексах, дитина так входить в азарт що втрачаєьться контроль за своїми діями і ситуацією навкруги. І тоді в такі моменти наша мала наприклад може зірватись з поручнів, з драбини, зіштовхнутись з кимось з розгону, чи не втриматись на ногах.

    А до антошки загалом я навіть не знаю чи можна якісь претензії предьявити. Батьків ніхто не змушує туди дітей пускати, і в той же час батьки мають можливість бути поруч з дитиною, тобто стояти біля комплексу і зловити дитину якби щось не дай Бог.

    Хлопчика страшенно шкода, як і його батьків. Дай Бог щоб все добре закінчилось і дитина не мала після того ніяких наслідків.
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Ніколь, дай Боже, щоб він взагалі живий лишився. Мій чоловік сам собі місця не находить від побачченого. Та дитина взагалі не поворохнулась за ті 10-15 хв. що чекали швидку. Припускає чоловік версію. що то був не тато..або родич, хресний..бо не панікував, просто підняв йому голову, і витирав кров...каже, йому ніби дар мови відібрало. Подивитись на інші ігрові центри, всюди є якесь нормальне покриття під ногами, для захисту від падіння. А там що, плитка і на ній сто грам покриття. У нас в Мукачеві Рошенівські вуличні площадки і ті мають покриття на землі (читати вулиці), щоб дітки сильно не вдарялись. А там.!!!Мій малий раз проховзнувся на тому покритті, то удар головою взад було чути на весь магазин. Уяви мій стан. Кров трохи була на голові.
    Цікаво, а чи є людина в Антошці, яка має наглядати, що там твориться і творть 10-13 річні діти! Яких заборонено туди пускати і працівники мають тих дітей з гірки відсилати (інфо з прямих джерел Антошки). А хто їх звідти жене??? скільки разів там була, при мені їх ніхто не ганяв.
    Все-таки, з безпекою у них ніяк!
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Ми у вересні були на дитячому майданчику рошенівському у стрийському парку. Так от мало того що там дітей як у мурашнику, так ще є площадка ніби теоретично поділена для половинку для меньших і половинку для старших діток. Але старші діто як коні носились всюди і якби раптом трапилась на дорозі меньша дитина знесли б зніг моментально. На качельках для найменших і поряд з ними було стільки народу що катались діти на качетьках а поряд пробігали інші маленькі, ризикуючи щоразу при цьому в лоб качелею отримати.
    Про те що ті дорослі діти які на дитячий залізниці працюють бавились на тій площадці це взагалі без коментарів, бо не розумію що в такому віці робити на таких комплексах.

    Ті переходи, труби, лабіринти ніхто ж не заважає робити їх не 2 метри від землі а нижчі, але воно все було дуже високо. Не всюди дитину взагалі видно, і що там з нею. А те що є оте гумове покриття. так і на нього впавши невдало шию звернеш тільки так.

    Боюсь я тих комплексів ігрових.
    А недавно заносили подарунок дівчинці на ДР, що святкувала його в Леопарку у КК, і я подивившись на то бєсілово обєзбашене що там робиться ( якраз в неділю вдень то було), ще раз впевнилась що там нема що дитині робити.
    З тої висоти падати я не знаю що врятує, бо і так високо. І ніхто там і під ноги особливо не дивиться, а батьки в той момент не можуть бути безпосередньо поруч що бвпильнувати, підтримати чи навіть зловити якби раптом прийшлось.

    ---------- Додано в 00:48 ---------- Попередній допис був написаний в 00:46 ----------

    про безпеку, пригадались з дитинства площадки в ще моєму садочку. Ті горки і драбини і такі штуки по яких лазити були дуже високі. І під ними в кращому випадку була проста трава. А переважно або притоптана земля або асфальт. Вот тобі і безпека.
     
  20. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Як на мене, то Антошка в центрі най небезпечніша, я справді постійно повинна дивитись за малим, бо є старші діти, які ганяють і можуть просто знесті діток, які не дуже впевнено тримаються на ногах. Це доречі вже не перший випадок травмування в цьому магазині, повинні були вже давно задуматьсь про міри безпеки.