Безпека дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Руда Кішка, 26 Листопад 2007.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    найбільш безпечна в тому плані Антошка на науковій. Там і дітки бавляться маленькі, підлітків я там не бачила загалом, та й майданчик невеликий, і нічого там високого звідки можна впасти і сильно травмуватись я не помічала.
    Але ще простіше просто не пускати туди дитину.
     
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    А може їм скаргу написати????
     
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    В принципі, в центрі в Антошці є розділені ті гірки - є для мацьоп і є для старшеньких. І ці комплекси не розраховані для того щоб дітки там САМІ бавились. Мають бути присутні батьки і наглядати за своїми дітьми. А стосовно старших - то жодного разу не бачила на гірках. Єдине, що діти 4-5 років там так бісяться, і піднімаються на гірку по спуску, тоді я роблю або їм зауваження, або їхнім батькам.
    Хлопчика звісно дуже шкода, але вини Антошки я в цьому не бачу. Дитина так само могла впасти з гірки на якомусь майданчику. І хто б був винним?
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    І ви згідні, що в них супер-пупер покриття на підлозі і кращого не треба?
     
  5. soilik

    soilik Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Недалеко від нас на дитячому майданчику після уроків виходять старші діти (клас 5-6) і грають на гірках і драбинках рухливі ігри (лови, вище землі). Вони реально довкола себе нікого не бачать і можуть позбивати з ніг не тільки малечу, а й батьків:girl_impossible:. Тому з дівчатами ми гуляємо у дитячому садку, або беремо крейду і малюємо на асфальті.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Безпека дітей

    в КК у "Антошці" діток старше 8 років на майданчик не пускають- сама неодноразово бачила, як підходили працівники до батьків і просили старших дітей забрати. Проте, це безпеку інших діток аж ніяк не гарантує- тому уся відповідальність лежить тільки на батьках. В той же час, теж була не раз свідком, як там же , мама пускала маленьку дитину і лізла за нею слідом на високу драбинку чи гірку. Питання до самої мами: вона таким чином хоче вберегти свою дитину, але абсолютно не думає про те, що дитячі гірки та драбинки не розраховані на вагу дорослої жінки. А коли працівники просили маму вийти, то ще на крик з її сторони наражалися.

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:07 ----------

    це вже трішки інше. такі майданчики є місцем громадського користування. Тому тут лише батьки повинні пильнувати свою дитину, або просто не пускати її. Тому що дані майданчики розраховані на широку вікову групу дітей і 5-10 річним дітям не заборониш бавитися активно.
     
  7. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Ну якби у мене в магазині були гірки, на яких не одноразово ставались такі випадки (а тут вже 3 випадки з серйозними травмами) то я або закрила б ці горки, або подбала б про безпеку, вини б моєї не було, а от на совісті моїй було б неприємно
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Ізначальна задумка цих майданчиків в Антошці напевно не в тому щоб дітей там массово вигулювати, а в тому щоб діти могли побавитись поки батьки щось з товарі обирають. Але тоді або мусить хтось з батьків пильнувати ту дитину, а в моєму розумінні пильнувати то не сидіти 3 метри осторонь, а безпосередньо десь на відстані +/- 1м від дитини. Або не пускати туди маленьких діток, або не пускати туди старших діток. Або мають бути кілька працівників того майданчика які б дивились за тими дітками.
    А так получається батьки приїхали на закупи а дитину туди біситись відправили. Так, не всі так поступають, ла еж погодьтесь що таких багато. Так само як в леопарк в КК часто використовують з такою метою. А там масштаби того центру значно більші, і дітям кришу рве від цього.

    Коли згадуючи свої дитинство, коли ще не було там антошки, і не було роксолани, а був "Детский мир" я будучи дитиною йшла туди з задоволенням, бо там були іграшки, бо там щось цікаве купувалось. І я би не сказала що той ігровий майданчик чи його відсутність на той час якось впливала на моє бажання йти/не йти.
    Свою дитину в такі комплекси не пускаю, бо сама на власні очі бачила з якою швидкістю там діти гонять. Ну і загалом щоб перекинути 3-х річну дитину з місточка, не треба іншій дитині бути аж 10 років, 5-річна дитина по необережності так само може з легкістю меньшу дитину випадково штовхнути, і до біди недалеко.

    А те що антошка і їй подібні ще не вжили достатньо заходів безпеки, це до пори до часу, поки на них не почали подавати по судах, за відсутність належно оформлених майданчиків та безпеки.
    Бо дійсно, ті килимкові покриття 0,5 см це просто щоб ноги не мерзли коли в шкарпетках бігаєш, але воно ніяк не захищає від удару при падінні.
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Дзвонила до знайомого, який працює в офісі Антошки, казав по питаннях гірки звертатись до адміністратора магазину чи директора. От думаю до них звертатись і сказати, як там добре діткам!!! Вартує? П.С. навіть футболісти грають на траві, щоб менше травм було..а тут все ж для дітей!!!(((
     
  10. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Вартує, і ще скиньте сюди телефон ми всі по черзі йому передзвонимо :girl_crazy:, може звернуть увагу, прислухаються і щось поміняють.
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Він не в керівній команді і до того не має відношення. Треба йти напряму в магазин
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    І це лише у Львові. Читаю ці новини і аж зле стає, де ті батьки? Сама часто була свідком того, як малюсінькі дітки повзають по тих вікнах самі, невже в хаті більше місця нема де бавитись? Невже неможна якось убезпечити дитину?
    Мою також маленькою аж тягнуло до вікна, пару раз тягнула табуретку лізти на підвіконня, але я сама боялась, і бабусям заборняла ставити там дітей - якщо бабуся там ставить, то й самому потім можна...
    Ну чесно не розумію - і в газетах, і в новинах про це застерігають - і все одно майже кожного місяця такі трагічні новини...
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Безпека дітей

    Мого теж, він навіть вмів сам відкривати вікно:girl_impossible: (а я на 9-му поверсі), тому як переселялись відразу поставила всюди блокератори на вікна від дітей і маю чистий спокій, а до того боялась малого залишити на дві хвилини в кімнаті :girl_yes:
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, в кого є малявочки...Чи займались ви "облаштуванням" безпеки ваших діток на кухні? Зокрема мене цікавить безпека щодо газової плити. Бачила в неті ось такі пристрої
    [​IMG]
    [​IMG]
    Хтось має такі в себе? Наскільки дієво і де їх можна придбати у Львові?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    О, знайшла відповідну тему...
    На днях було таке...Гуляємо з малим в лісо-парковій зоні, поруч купа різних дітей-підлітків-дорослих. Мій з Компашкою з найменших 4-8 років длубається в землі, "шукають скарби". Поруч катаються підлітки(років11-13) на скейтах. По завершенню катання, один йде по стежці біля дітей в ліс і мимохідь кидає дітлахам: "Ой, та що ви тут знайдете. Отам в темному лісі ціла гора скарбів". І пішов собі далі. Намірів жодних не мав, просто хотів зачепити дітей, напевно. І що видумаєте, всі ті діти купою женуть вглиб того лісочку, щоб подивитись, що ж там є. Батьки, ясне діло, кинулись з криками наздоганяти, але ніхто з дітей навіть не озирнувся(ми стояли метрів за 30-35 до дітей).
    Це я про що...Я звісно свого вчу отим всім правилам "з чужими не ходити, руки не подавати, в машини не сідати, як кличуть з собою - не йти " і т.д. І інших діток з тої компанії теж вчать...Але бачу, що часом "колективний розум" перемагає. І то вже не перший раз я бачу отаке як беруть малих "на слабо" або провокують і ті ведуться. Ох, не знаю, не знаю...як то навчити, щоб бути впевненим.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніяк. До певного зовсім немалого віку єдине, що ви можете робити це контролювати їх пересування і коло спілкування. Весь цей час вдовблюючи правила.

    Колективний розум - це окрема біда. В групі діти автоматично почуваються більш захищеними. (Дорослі теж. Дві подружки як йдуть ввечері додому пильність вирачають набагато сильніше ніж коли йдуть поодинці.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Щодо безпеки... Розкажіть хто в темі - годинник-телефон-GPS варто подарувати хлопцю, якому 8 років? Це буде просто годинник чи таки буде додаткова користь?
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ні в нас, ні в похресника не прижився. Вважаю, ці гроші намарно витрачені. А от з телефонами ходять, пильнують.
    Можливо, для діток 6 років це цікава забавка, для старших- вже задитячий ґаджет.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Freedom UK в нас прижився, уже півтора року носить, правда мому 7,5. Дарували коли виповнилось 6 років. Носить з задоволенням, бо можна комусь позвонити, тай нам так краще, особливо як гуляти сам почав. Показує точне розташування.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @lesja.f @Lyudvig , а підскажіть, будь ласка, фірму та модель :)