"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Металевий присмак у роті часто через проблеми з печінкою, варто здати печінкові проби і загальний аналіз крові, ясна річ. З проравого боку під ребрами немає ніяких відчуттів?
     
  2. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дівчата, зараз часом немає епідемії кишкового грипу? Мене підкосило щось подібне на харчове отруєння, але цікаво, що їли все разом з родиною, а хворію лише я.
     
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    не знаю як епідемія,але декілька моїх знайомих підкосило
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, маю усі симптоми гаймориту. Уже вдруге. Зараз на грудному. Антибіотики обов'язкові? Візит до ЛОРа?
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Почитайте тут Ліки та грудне вигодовування якраз обговорювали :)
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Болить вже тиждень часу дико голова, сьогодні глянула на гігрометр, а там 20-25, я в шоці, бувало 40, але точно не 20...Може з тої сухості голова боліти? Ввечері дуже болить потилиця.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    мене теж цей тиждень голова болить майже кожен день. тільки сьогодні якось легше, але ше не вечір:) але в мене в скронях болить, і то по черзі то з одної то з другої сторони)
     
  8. Lynx

    Lynx Member

    Підхопила якийсь вірус. З вівторка з температурою, нежитем, трохи кашель, слабість сильна. Здала кров. ШОЕ підвищене. Лікар каже пропити антибіотик. А я не дуже хочу. Ну і є певна вірогідність, що могла завагітніти цього місяця. Сьогодні 22 день циклу, нічого особливого не відчуваю. Що робити? Чи буде інформативним аналіз на ГХЛ зараз якщо цикл 26-28 днів?
     
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Припухла та болить десна біля зубу мудрості. Полоскаю содою та сіллю - трохи легше, але все одно боляче ковтати((
    Знаєте ще якісь методи?
    До стоматолога піду завтра
     
  10. basia

    basia Well-Known Member

    Болить мене голова від візиту до поліклініки. попередньо записалася ще в четвер, прийшла завчасно , а там жива черга з 10 чоловік. Просиділа 2 години і якби не навідалася зав.відділом, сиділа б до піцькового дня. Зразу прийняли тих,хто по запису. Дали скерування на рентген. А там засада- запису нема, талони закінчилися ще о 8. Так мене там і чекали з скеруванням... Прийдеться йти завтра, і що робити , є 2 варіанта: 1-стою в черзі за талоном, за той час жива черга сягає 50 (приймають 25)
    2-біжу,займаю чергу, за цей час внизу закінчуються талони
    Забула сказати, поліклініку відчиняють о 7,50, треба ще вціліти при штурмі дверей. Піти сьогодні ночувати туди, чи що? Де той щур,що падає. Тут не тільки голова заболить...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @basia ,спробуйте взяти з собою когось(чоловіка,дитину).Поки ви братимете талон,займуть вам чергу під кабінетом.
     
  12. basia

    basia Well-Known Member

    Я думала про це. Уявляю, як я запропоную домашнім прос....ти весь ранок...
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    слухайте, в мене те саме... що за напасть така...:girl_sad:
     
  14. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    І мене сьогодні так голова болить, що на очі дивитися важко. Випила дві таблетки - ніякого результату. Може, це зміна погоди?
     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Після незначних фізичних навантажень болять суглоби ніг (і колінні, і тазобедрені). Раніше подібних проблем не було: багато ходила пішки, займалася на степері. Але останній рік був пасивним, тому фізичні навантаження причиною бути не можуть. Ревматизм теж відкидаю, бо причина власне в хрящах - турбує ще і сильний хрусіт при присіданні. Варіантів виникнення 3: проблеми з засвоюванням кальцію, велика кількість рентгенівських знімків травмованої руки (більше 60 за останній рік) або лікування нестероїдними протизапальними препаратами (але воно було не надто тривалим). Може хтось стикався з подібним і знає чи щось з вищепереліченого може бути причиною? Чи це просто схильність до проблем з суглобами, яка проявляється вже зараз? Звертатися з подібним до невролога?
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    зранку сьогодні проснулася з таким болем в шиї, що аж важко голову повертати. болить тіки ліва сторона шиї, то хоч це добре:) але не знаю, що то таке. чи може бути, що просто погано якось спала, і воно само пройде?:)
     
  17. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Thebestnata, можливо спали в неправильному положенні. Може десь нерв чуть притискатись. Чи пройде само? - Якщо не сильно болить то швидше за все шо пройде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну, якщо не крутити головою, і тримати її (голову) не прямо, а так трохи скошеною вправо, то не болить:)
     
  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ех :sad: в мене пічаль, розкришилась пломба чи то зуб, хз - то сімка і з дзеркальцем нічого не видно. Як туди попадає їжа - відчуття не приємне, а так вроді не болить (хоч язик сам лізе помацати що там).
    От думаю що робити. Стоматолог мені може влетіти в цілу зарплату. Додому зможу приїхати через півтора місяця, і як то перебути? Чи можна в ту дирочку просто покласти вати, не зроблю ще гірше?