Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дайте контакти лактолога, або хоч хто і звідки відпішіть! Дуже потребую, і то назавтра
     
  2. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дякую всім хто відгукнувся. Була у Козловоі Ольги Ігнатіівни з Джамбула. Навчила мене всьому, чого я потребувала. Тепер лікуюсь,очікую на результат.
     
  3. savi

    savi New Member

    Порадьте щось?????????

    у мене фіброаденома 5,2-2,3мм,хочу удалити,але лікар мамолог каже не рухати,бо маленька,і буде велика травма для груді,але хочу удалити,бо болить,і дуже переживаю,а ще планую вагітніти.....що робити??????
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Радитись з іншими спеціалістами. І не з одним!
     
  5. ravchanka

    ravchanka Member

    Відповідь: Болять груди

    Десь місяць тому почала відчувати біль в лівій груді. До кого звернутись???Можна тел. лікаря в ПП.
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Болять груди

    хто був у Курія, як він як спеціаліст, нині ходили до Корпана, але він пішов швидше на 2 години е бо не було людей
     
  7. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Як на мене досить толковий і уважний лікар, він завідувач. Правда черги до нього дуже великі, запису немає, потрібно стояти у живій черзі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Болять груди

    нині черги взагалі не було, може що при святах
     
  9. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата, якщо хтось має контакти мамолога Голдун Ярослав Богданович, скиньте будь ласка в пп.
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата в кого таке бувало що болять груди зразу після О... Розумію раніше в мене було що боліли за пару днів до критичних..А Тепер декілька циклів відразу ж після овуляціїї ( розумюі що це голосно сказано що вона відбулась, на Узі не відстежувала, просто по своїм спостереженням) , і болять так шо капєц. Мажусь гельом Прожестин,мамолог порадив. Ще казав купити каплі Мастодинон. Наразі ще не купила.
     
  11. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Здайте аналіз крові на пролактин.
     
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    з пролактином все в нормі. здавала
     
  13. Baffy

    Baffy Active Member

    Корисна інформація від одної форумчанки, що від болю в грудях помагає відмова від деодоранта:
    http://posydenky.lvivport.com/threads/mastopatija.44927/page-4#post-2090145 :good:

    Допомагає? Маю на увазі не лише знімання болю, а й реальне вирішення проблеми дисбалансу між естрогеном та прогестероном. І чи від нього розсмоктуються гульки? Бо ціна кусається.

    Моя гінеколог проти лікування саме протизаплідними, бо це сильний удар по організму, як я зрозуміла. І мають абортативний ефект, що важливо. То дійсно дуже індивідуально.
     
  14. inka

    inka і.Неrb-то до мене)


    не скажу вам- бо пила просто симптоматично, а це не дуже вырно але помагало
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Хто може порадити толкового лікаря УЗД в якомусь приватному медцентрі, щоб чисто, спокійно і без черг? В Інтерсоно/Параскеві є надійні лікарі?
    Хочу зробити профілактичне УЗД молочних залоз, і щоб не не було впусту витрачені час та гроші.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    В альтернативі роблять.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    та всюди роблять, питання як
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    В Інерсоно є класний УЗД-дист, чоловік. Робила в нього узд внутрішніх органів і окремо нирок. Хороший спеціаліст. От чи робить груди - незнаю, треба питатись. Хіба туди дзвонити.
     
  19. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Робила на Короленка 2 рази, по запису, в середині чисто, чекати декілька хв. прийшлося. УЗДистка спокійно все розказала, без напрягів.
    Мене чомусь саме туди на УЗД направляли всі лікарі, тому думаю шо нормально роблять.
     
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Хотіла я записатися на УЗД на Короленка, то мені в реєстратурі сказали, що направляє тільки гінеколог. Тепер йти до їхнього гінеколога спочатку? Чи може хтось йшов на пряму до УЗДста в живу чергу? Просто в мене якраз місячні закінчилися, немає часу чекати до наступного циклу, та й грудь щось поболює...