Бухоблік: Я сама (с)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Barsuk, 20 Березень 2012.

 1. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Якщо ми з працівником домовились, що він з 1 липня виходить на роботу (сьогодні написав заяву на звільнення на попередньому місці праці), чи можу я подати повідомлення в податкову швидше, ніж за 1 день до прийому на роботу?
  Наприклад, за 2 тижні до прийому можна подати таке повідомлення?
  Здоровий глузд підказує, що якщо я впевнена в тому, що працівник не передумає, то можна.
   
 2. shemely

  shemely Member

  @Kroshka Enot, а навіщо наперед подавати? Чому в ост. Числа місяця не можна?
   
 3. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Бо можу бути в зоні непостійного інтернету, і ноут, на якому стоїть Соната (прога, через яку подаю звітність) важкий (бо старий), я б воліла взяти з собою туди, куди я в кінці місяця поїду, інший ноут, на який Сонату встановити неможливо.
   
 4. Ripka

  Ripka Well-Known Member

  Робиться так - працівник пише заяву на прийом, ви пишете наказ стати до роботи такого-то числа і тоді можете подавати відомість в податкову навіть за 2 тижні згідно виданого наказу.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Корисно Корисно x 1
 5. олюся_зі_львова

  олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

  дівчата бухгалтери з досвідом, підкажіть мені-чайнику :) Фірма мала в минулому році збитки, за підсумками 1 кварталу був 0, в 1 півріччі маємо прибуток , чи маємо ми складати декларацію з податку на прибуток чи тільки річну і тоді платити податок... бо я читаю різні розяснення, податковий кодекс.... вже заплуталася...підкажіть, дуже прошу, дякую!
   
 6. Rozmari

  Rozmari Well-Known Member

  Якщо фірма має обороти до 20 млн без ПДВ в рік, тоді річна декларація. Якщо обороти більше 20-ти мільйонів - звітність по прибутку щоквартальна.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Insolence

  Insolence Living The Dream

  і я потребую поради.
  18/06 закрила в ЦНАПІ ФОП 3 група без найманих (місце реєстрації Київ), закрила рахунки. Як зняти з обліку в ДФС/ПФУ і тд. ?
  заплатити податки, а тоді здати звіт (який?). Обов'язково їхати в Київ? Каже дфс київська, що ще треба писати заяву на перевірку (ніде не знайшла такого)
   
 8. Olga Letsdance

  Olga Letsdance Well-Known Member

  Інструкція по закриттю ФОП Інструкція: як самостійно ліквідувати ФОП
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Ripka

  Ripka Well-Known Member

  Не обовязково іхати в Киів, заплатити всі податки і здати звіт, на ньому написати - ліквідаційний, відправити поштою, потім ще дзвонити і уточняти чи все добре заплачено і чи закритий фоп. На перевірку не треба ніякоі заяви, вони мають самі іі зробити, але по браку часу не роблять або роблять через надцять років. Подати звіт ліквідаційний бажано протягом якогось часу після зняття фопа з реєстраціі, вроді би протягом місяця.
   
  • Подобається Подобається x 1