Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Зая, 12 Вересень 2008.

  1. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    нічого резервувати не потрібно.....на скільки мені відомо, то можна ще і зараз потрапити...
    а взагалі-то я особисто запиувала малу за рік)))))).....
    подзвонила туди по телефону до завідуючої минулого вересня і вона мене по телефону записала...потім треба на початку серпня їй передзвонити на рахунок дати батьківских зборів і прийти туди, заодно і перевірите себе у списках....раптом що, то і запишитесь тоді ще раз....були такі мамочки, що на зборах записувались...
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Я туди дзвонила ще минулого року, казали приходити на різні заходи, але якось не виходить. Зараз нас навряд візьмуть - малому лише 2,7, але він в мене тямущий, думаю, що потягнув. Може то дійсно спробувати? Чи там критично саме після 3-х? Просто ми записались на ранній розвиток і заняття з наступного тижня, а "Равлик" мені якось більше подобається))).
    А який вік у Вашої дитини?
     
  3. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    думаю, що не візьмуть у 2,7(((((..
    ми встигли)) моїй малій якраз 31 серпня 3 виповнилось...
    але спробуйте...але знаєте, справа ж не у самій "тямущості")))))))...там тяму дають))))...треба, щоб дитина слухняною була, сиділа і слухала, ну ви розумієте)))
     
  4. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    На Чорновола біля Інтер -сіті є Равлик....тільки не знаю чи то філіал вищезгаданого чи взагалі інакша організація
     
  5. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    підкажіть будь ласка а до дня Миколая завтра шось буде а то я така затуркана дзвонила сьоня і забула спитати:girl_cray:
     
  6. Ялинка

    Ялинка New Member

    Студія раннього естетичого виховання Равлик є сайт їх студії ravluk.in.ua , а також у ютубі є зйомки їх виступів.
    Равлик ми вже закінчуємо у цьому році. Враження тільки позитивні, результат видно по-дитині. Дитина отримує знання за 3 роки та підготовлена до школи, а також всебічно розвинута як особистість. Набирають дітей тільки з 3 років,(якщо станом на 1 вересня дитині є 3 роки записують) раніше діти просто не готов вже перевірено на своїх. Заняття 3 рази в тиждень по три чотири уроки. Є складений і затверджений розклад, для кожної групи окремо як у школі. Діти віком 3-6 років. Є 4 групи перших( діти 3-4 роки), 4 групи других( діти (4-5 років), 4 групи третіх ( діти 5-6 років) приблизно коло 10-15 чоловік. Студії яка створена з 2002 р.на базі Центру Творчості Дітей та Юнацтва Галичини (ЦТДТюГ) Завідувачем якої є Зоя Львівна Богдан. Відмінник освіти, спеціаліст своєї справи, та просто хороша людина. Є такі предмети: ліпка глиною - діти дуже полюбляють цей урок які з кусочка глини ліплять творять спочатку колобка , а потім сніговиків, писанки з узорами, різних тварин, а дехто береться за машики та будинки які після сушки ще розмалюовують гуашевими фарбами. Хороший вчитель пані Олена Євтухіна - яка вчить діток оживити кусочок глини та творити різні дива та фігурки.
    Акторське театральне мистецтво - вчить Ірина Смаль,
    Ритміка ,основи хореографії Роман Самімов.
    Аплікація та Живопис - Оксана Дзюб , діти теж дуже люблять ці уроки творять різні дива з пані Оксаною кольоровий папір у руках спеціаліста та діток стає витвором мистецтва. Поміж усіх діток дехто зразу вирізняється своїм хистом та талантом котрий треба розвивати на майбутнє.
    Вокал - Пан Андрій та пані Анна, з якими готують новорічні свята та інші заходи. Вчать пісні та віршики.
    Англійська мова - один з улюблених предметів дітей. Методом гри, вірша, пісні танцю діти за три роки вивчать багато слів які дуже їм пригодяться у школі.
    Ми цілком задоволені цим гуртком і я можу теж порекомендувати ішим мамам цей гурток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    А скажіть будь-ласка яка зараз вартість відвідування?
     
  8. Ялинка

    Ялинка New Member

    50 грн. у місяць
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Ходимо туди вже другий рік. Там дуже класно. Малий не дуже любив різні розвивалки, інколи стидався. Там йому комфортно, викладачі мають підхід до кожного учня, не обділяють увагою, враження тільки позитивні. Заняття дуже різнобічні і цікаві. Ще мені дуже подобається, що то така підготовка до школи. Кожне заняття-інший викладач в іншому кабінеті. Дітки за партами як у школі. Англійська, ліпка з глини, акторська мвйстерність, ритміка, вокал, математика і українська, живопис, аплікація. Ялинка все чудово описала!!!

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Старший син закінчив Равлик 1,5 р. тому. З вересня піде вже молодший. Підкажіть, будь ласка, скільки зараз коштує місяць занять? І хто зараз викладає англійську?