Чи потрібен в хаті телевізор?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Вересень 2009.

  1. ZlykaBober

    ZlykaBober New Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    я не про вас ,а про те що повністю відмовлятии дітям перегляд ТВ і не мати телевізор дома щоб там нічого поганого не побачити якось...не розумію...Ось бачте ви,можете дивитись через ноутбук,ПК а дитина?))Я про дорослих мовчу так як кожен має розум і сам відповідає за себе і свої вчинки.А про дітей?Ми ніколи не загородимо дітей від неприємностей,хіба що замуруємо в стіні.Хоча телевізор це ніяк не головне в нашому житті,головне щоб дітки були здорові.
    Мене теж бісить реклама в ТБ,а ще більше бісить вся та гидота яка вискакує в інтернеті,типу реклама.Ось і подумати яка ж реклама краще...З двох зол...
     
    • Креативно Креативно x 1
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    тю, а ви використовуєте телевізор як наочний приклад жорстокості світу? діти, на відміну від дорослих (деяких) не вміють фільтрувати інформацію, все сприймають за чисту монету, це вже з віком і досвідом приходить розуміння що не все що пишуть в газетах\інтернеті\книжках та показують по телевізору\в кіно - правда. А з сучасним телебаченням виходить якась спотворена картина світу - покращення\зґвалтування\розчленування\пограбування\серіал про ментів\світська хроніка. Дітям можна давати дивитись телевізор, але до певного віку фільтрувати цей потік інформації за них, чи ви вважаєте що першокласнику варто дивитись кримінальну хроніку? Думаю що ні. Але фільтрувати важко, бо потік нескінченний і неврегульований. Якщо телевізора нема, а є інтернет - скачав фільм, телепередачу чи мультик - і знаєш що дитина дивиться .
    інтернет рекламу можна вимкнути спеціальною програмкою ;)
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    дивні у Вас якісь погляди на життя, а итина що немає права підійти до ПК чи ноутбука? Як батьки дивляться якийсь фільм, передачу що закриваються в якісь потайні кімнаті? Тим більше знаю що зараз більшість дітей мають свої власні ПК чи планшети...Не розумію яка панацея той телевізор, що Ви так вперто відстоюєте його і звинувачуєте у варварстві людей, які від нього відмовились. Повірте, зараз є альтернатива телевізору!
    В мене вдома стоїть телевізор, мамі хоть не так скучно. як я приїжджаю, то мама максимум новини дивиться і то не завжди...
     
  4. ZlykaBober

    ZlykaBober New Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Про що і мова...ви бачите лише те що хочите бачити в моїх дописах.Кожен з тих хто прокоментував мої коменти видерли лише пару слів і на них так грандіозно реагують)))Про варварів я писала про тих хто дає дивитись ТБ і так далі.На цьому дискусію закінчую ,то му що противники ТБ живуть і діють за схемою-хто не зі мною,той проти мене!)))я висловила свою думку про тих хто намірено не мають телевізор через те що там жорстко можна побачити,хоча вийти лиш на вулиці...А навіть програмка дитячий контроль пропускає багато нецензурщини в наші пк)))Тим більше дітки наші розумні дуже і обходять кому потрібно всі ті захисти))Просто бачу ситуацію своїх знайомих...діткам 13 і 9...і заборона від телевізора їхню уяву про світ вивертає зовсім в ншу сторону.Хочеться добавити що це не пропаганда ТБ як вважають інші.Навпаки,ви молодці що ви такі хороші батьки і захищаєте своїх дітей.Але в усьому,навіть в любові повина бути межа і тверезий погляд в майбутнє,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    ну так це всього стосується, не лише телебачення. А з вашого допису про двох хлопців, які не дивляться телевізор, виходить що якби вони його дивилися - були б більш соціальні. Але там явно вплив батьків має більшу вагу, і ті розмови про індиго - ну, я б шукала причини в вихованні, а не відсутності телебачення. Ну і хто казав що викинути телевізор і посадити дитину за комп\планшет чимось краще? Контроль дитини за комп'ютером і в інтернеті ніхто не відміняв.
    ага, а ще каменують всіх підряд. Це форум, це дискусія, а ви вже одразу на всіх ярлики чіпляєте
    на якій вулиці ви живете? Бо на моїй всяко буває, але точно менше ніж показують по ТБ тих "соковитих" ужастиків, які так люблять смакувати репортери, а за ними й бабульки під під'їздом. Дитині треба пояснювати, вчити що довкола можуть бути небезпеки, і вчити як їх уникати, як давати собі раду, а не залякувати рейтинговими передачами про кримінал, не спотворювати розуміння про цінності передачами про "бомонд" і не засмічувати розум яскравою рекламою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Дівчата, а з якого віку ви показуєте дітям мультики? Чи впливають вони на розвиток дитини з позитивної точки зору? Я завжди думала, що чим пізніше, тим краще. Але може я помиляюсь і в мультиках нема "нічого такого"? Скільки часу на день ви дозволяєте діткам проводити за переглядом мультфільмів? (Може то окрему тему треба було створити?)
     
  7. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?


    Я включаю малому диски Baby Einstein, подружка подарувала. То йому подобається, сидить і уважно дивиться, копіює звуки, тішиться.
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?


    Моя зараз на любе відео дивиться з відкритим ротом, деколи сміється. Але то коли випадково щось побачить, бо ми не показуємо їй. Боюсь якогось негативного впливу...
     
  9. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?


    Мій так само, але на дитяче відео реагує інакше. Тому включаю одну серію в день. Дуже любить пісеньки різні дитячі, то теж включаю.
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дійсно, не знаю навіть від чого то чи ми залежні, бо в мене якось так склалось, що ніхто (поки) не є залежним від ТВ. В нас телеман тільки чоловік.
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Навіть не знала що тут така тема є))) Аж якось трохи смішно стало)))
    Я вже більше трьох років живу без телевізора, і щось навіть не задумувалась над таким питанням. Тому як на мене відповідь однозначна: ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. octavia

    octavia Well-Known Member

    Дівчата , що живуть без телевізора , ви не дивитесь передач про природу в HD якості ,чи якісь пізнавальні передачі по "діскавері" ? Гарні художні фільми з дітьми ,в вихідні особливо взимку ? Бо я так бачу що мати хороший телевізор , то тепер "отстой". Я телевізор дивлюсь тепер набагато менше ,ніж колись , зате більше сиджу в неті в ФБ чи на інших сайтах , мудрішою від того не стала . До речі від телевізора ніколи не залежала ,а від соц. мереж зробилася залежна :girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    це в мене діти дивляться в ютубі)
    А загалом я собі не уявляю життя без телевізора (хоча його не дивлюсь). От до війни, до Майдану я могла місяцями не дивитись телевізор. Ну нема потреби. Телевізійні новини мене не цікавили, кіно можна в компі подивитись...

    Відтоді, як почався Майдан я дивлюсь тільки новини і то не завжди(хоч у самої робота із новинами пов"язана і постійну сиджу в інформаційних сайтах, але в тб-новинах якось все для тебе підготували, зібрали, розжували, картинку дали і якось воно зрозуміліше). Тобто у принципі я телевізор не дивлюсь і від нього взагалі не залежна. АЛЕ... Але якщо я куди потрапляю, де немає телевізора -- у мене починається ломка. Море, Карпати, відрядження -- кругом має бути телевізор. От просто стояти, я можу його ні разу не включити (як правило так і є), але він мусе бути! Просто ця техніка з нами із народження і комп"ютер не замінює його
     
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    а я певно вже з 5. Прекрасно себе почуваю ;)
    Як приїжджаю до мами чи векрухи - то можу, щось з ними подивитись - але мене на довго не вистачає. Новини такі накручені, що часом плакати хочеться, від безвиході. Реклама що 10 хв (ще й яка тупа реклама) - то взагалі не для моїх нервів.
     
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member


    Це все і навіть більше є в інтернеті, а якісне зображення дає не лише телевізор. Можна мати проектор, наприклад, то моя мрія))) Або хороший монітор. Або екран, просто без підєднаного телебачення. Є безліч варіантів.
    П.С. одного нового року друг притарабанив з роботи проектор і ми дивились сам у дома на величезному "екрані", було дуже круто)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В нас вдома нема телевізора. Ось уже 3 роки. Все, що потрібно, читаємо і дивимося в неті. І того цілком достатньо. Коли приходжу до батьків чи просто в гості дуже рідко (та практично ніколи) трапляється щось варте уваги. Новини надто трагічні і песимістичні - таке враження, що зібраний один негатив. Хороші фільми показують рідко, а реклама кожних 15 хв. виглядає вже незвично.
    Головне, що я настільки вже звикла без шуму "на задньому" фоні, що мені так комфортно. А коли хтось вмикає голосно ТБ мушу просити зробити тихіше. Та то вже певно з "іншої опери".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В нас в спальні проектор стоїть вже не один рік, але він не заміняє нам телевізора.
    По проектору ми дивимось фільми і серіали, зазвичай вночі, що справді прикольно, а телевізор працює для фону. Наприклад, коли я прасую, я вмикаю новини чи шоу якісь. Невже це таке зло подивитись телевізор час від часу? Для мене більшим злом виглядає зависання в соцмережах і на форумах, в т.ч. і на ДП ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А то взагалі зло зі злів (злов, зол):girl_haha:
    Я вупше залежна від того звукового фону, як не музика на компі, то телевізор мусить тарабанити :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1