Чи потрібен в хаті телевізор?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Вересень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    То не зло, залежить що дивитись. Але мені теж попадається на тв один негатив і залякування, і реклама. Може хтось сприймає це ок, а мені аж зле потім стає.
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ні, я на таке нормально реагую. Більше того, мій улюблений канал IDExtra, де нонстоп показують всякі вбивства, розслідування. А ще є така передача про доктора Джі, патологоанатома?, де вона виясняє причину смерті. Та й серіали про маньяків люблю. Певно я якась збоченка)))
    А рекламу не запам'ятовую, та й вона мене і не дратує, є та й є, нема, то нема.
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Ого, круто!!! :cools:
    Я б теж так хотіла, але щось не виходить :dntknw:
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ви просто добра і ніжна, а я зла і жорстка)))) тому, так як я, не потрібно ;)
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Ні, швидше я просто мнітельна, а ви ні :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я не дивлюсь ТВ вже роками. Щось не тягне. Фільми, серіали я дивлюсь по Інтернету, ток-шоу не люблю
    (крім улюбленого "Холостяка", але його набагато приємніше дивитись на сайті, без реклами). Новинами взагалі не цікавлюсь (така я несвідома громадянка :pardon:)
     
  8. Spasatel

    Spasatel New Member

    Очень рекомендую посмотреть лекции Татьяны Черниговской о мозге и в частности, об обучении, мне кажется, как раз вписывется в тему
     
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    О, то в наших бабусь була проблема коли ми купили квартиру вже з меблями, а телевізора не було. Вони готові були дати нам гроші не на пралку чи пилесос, а на ТЕЛЕВІЗОР! Ну або, в крайньому випадку, віддати свій:) ми чемно відмовились і вони реально не розуміють як можна жити без нього:)
    Проте, коли я приїзджаю до бабусі в гості я люблю на годину зависнути перед телевізором - цікавить мене, в основному, реклама:) з часом наші українські компанії навчились знімати досить якісні рекламні ролики:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. siriuska

    siriuska Member

    В мене немає телевізора вже більше 6 років, спочатку то напрягало, приходила до брата в гості, трохи там дивилася, потім народилася дитина і стало не до того. Багато знайомих дивуються мені, але живу нормально, є інтернет і цього наразі достатньо. Деколи дивуюся, що люди розказують про екстрасенсів і починають в то повністю вірити, навіть робити так як там казали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ооо, яке знайоме. Мене баба при кожній розмові питала півроку: "А ви вже маєте телевізор? Нє? А коли купите?". До речі, на зйомних квартирах в мене переважно телевізора не було, або був неробочий, і то щось нікого так не хвилювало, як в своїй хаті.
    Тепер купили СмартТВ, але телебачення не підключали і навряд чи будем, то питання помінялись на: "А ти дивилась вчора кіно по Україні? Дуже файні кІна там показують". Так мене ті питання нервують, шо страшне. Ага, і про ті "файні кІна" я колись таки не витримаю і таки скажу, що такого низькопробного російського гіменця (переважно) не дивлюсь. При тому баба моя на словах така патріотка, шо страшне:uanew:

    Можу сказати впевнено, шо без телевізора можна жити, а без якогось компа чи планшета, чи хоча би телефона з інтернетом, я довго не протяну (довго - це більше місяця, до місяця би певно справилась).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми без телевізора теж прекрасно живемо вже кілька років. Все що потрібно дивимось в Інтернеті. Батьки недавно поставили собі супутникове ТБ і в одну з безсонних ночей пішла я щось подивитися. Проклацала всі доступні канали так нічого і не зацікавило, та й пішла спати. А оті всякі стбшні передачі... В мене на роботі страшно люблять їх обговорювати. То мені тих обговорень забагато було, де би я то ще дивилася. Хоча коли телевізор був, (до одруження) то дивилася. Постійно щось там крутилося на задньому фоні. А тепер сама собі дивуюся як то так даремно свій час тратила. Впевнено можу сказати, що зараз ефективніше використовую цей час. Хоча працювати ще є над чим (ще було б добре обмежити соцмережі, але думаю, що то близька перспектива).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Повторюсь: Сидеть в социальных сетях и гордиться тем, что не смотришь ТВ – всё равно, что сидеть на героине и радоваться, что не пьешь. :girl_haha:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 1
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    IMG_2095.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Телевізор то лише предмет і його наповнення залежить від сім'ї та її цінностей. Хтось кічиться тим, що немає чи не дивиться ТВ, але самі при цьому на комп'ютері читають різну "жовтуху" чи дозволяють дітям зависати в іграх, а хтось і по ТВ знаходить щось розвиваюче і розумне. Хто шукає, той завжди знайде...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  16. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Я вже років 15 живу без телевізора. Дивлюся тільки коли в гості до батьків приїжаю) і то за компанію. В дома фільми/телепередачі рідко через комп'ютер дивлюся, мультики дитині інколи включаю, і все за допомогою комп'ютера. Не знаю, що шкодить більше інтернет/соцмережі....чи перегляд телевізора). Я не є противником, але мені він не потрібний. Хоча батьки не одноразово хотіли подарувати) і не розуміють, як то ми так без нього))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми вже 5 років без телевізора, теж переглядаю все в інтернеті, якось відвикла, хоч і не є противником.
     
  18. octavia

    octavia Well-Known Member

    Немає ніякої різниці між сучасним телевізором і компютером . Дивитсь кіно чи передачу наприклад про природу в якості HD , через телевізор набагато краще якісніше ніж через комп . Тепер можна передачі ставити на паузу , перемотувати і тд , просто в людей старі стереотипи про телевізор . Виглядає смішно коли вся родина в великій кімнаті сидить біля ноута 15 дюймового і дивиться якийсь фільм! Моя донька гордиться тим , що не дивиться тєлік , а "сліпає" фільм на телефоні :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Думаю відключатися від кабельного, бо реально там немає що дивитися. Крім Пікселя хіба. Але кажуть, з "Волею" не так просто розійтися. Стосовно телевізора скажу так - якщо своя тарілка, то можна підібрати собі цікаві і пізнавальні канали. Стандартний же набір або кабельне - шлак і силос.
    Зовсім від телевізора не відмовлюся. На великому екрані фільми з інтернету дивитися набагато зручніше. Особливо, коли в цей час треба за компом зробити якусь марудну і механічну роботу.
    І так, повністю погоджуюсь з тим, що твердження "Інтернет для просунутих, телебачення - для бидла" застаріло років на 10. Це було актуально на початку 2000. Зараз нема що протиставляти і чим пишатися: Інтернет таке саме сміттєзвалище як і ТБ. Але і там, і там можна підібрати підходящий контент.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ох... і ми хочемо від них відмовитись. Оплату за останній кілька місяців піднімали кілька разів. Зараз становить 83 грн.