Чи потрібен в хаті телевізор?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Вересень 2009.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Нє, Ліля, то нездало (для мене):girl_crazy:. Знаєш, чого я ніколи майже не дивлюся фільмів з компа? Бо там нема реклами:girl_haha:. Реклама - то є дуже добре, бо можна побігти переполоскати посуд, помити голову, нагодувати дитину.... А як би я то встигала, якби дивилася фільм 2 години? То ж треба натиснути паузу, а я не маю сили волі:girl_haha:, мушу дивитися до кінця.
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    А в нас до компа пульт є. Можна зупинити, коли хоч.
    Та й за системою рухатися треба побільше, тому я при найменшій нагоді зриваюся з диваном і біжу, куди кличуть (чи куди пошлють:girl_haha:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    в нас вдома телевізор з"явився рівно рік тому (ну ще нема року) це була неділя перед Миколаєм, якраз за тиждень я народила. Фільми на компі - це романтика, ми стільки всього передивилися з чоловіком за цей час. Телевізор потрібен мені для перегляду тих всіх кін в великому форматі. Так приємно коли старе кіно підключаєш на двд, вмощуєшся на дивані з горнятком теплого чаю і згадуєш сюжет, героїв... А ще почала присідати на Хауса, а чоловік присів на Travel - завжди перед сном годинка-півтора це подорожі, такі романтичні та екзотичні закутки старого та нового світу.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    В мене телевізор є, але дивимось вкрай рідко.
    Коли стояв в спальні то реально пожирав весь вільний час, але відколи переїхав в столову пішов у відставку:).
    Всю потрібну інформацію черпаємо тільки з нету. Так само і фільми, мультфільми.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    чесно кажучи, вважаю, що телевізор в хаті часом варто мати, проте в жодному разі не ставити його в дитячій. просто мені б хотілося, щоб у вітальні (в майбутньому) був великий екран, щоб на ньому можна було переглядати улюблені фільми усією родиною або з гостями (хоча не заперечую, можна просто купити комп'ютер з монітором в 24" і більше та ТВ-тюнером:)).
    зараз у нашій кімнаті є ноутбук і телевізор з ДВД-програвачем; мене влаштовує можливість подивитись Discovery, History, Explorer, Animal Planet або якесь улюблене кіно, доки чоловік працює за комп"ютером. просто маю одну дурну звичку: я не можу просто так займатися рукоділлям, тому що тоді зайняті лише руки і хочеться чимось "зайняти" голову і вуха :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    О! Це наші "найчастіші" канали завдяки кабельному телебаченню. Бо якби були тільки ті загальні, що є у всіх, то в нас телевізор був би більше часу вимкнутий.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    І мені :) Маю поганий зір, тому дивитися з компутера - важко. А так і фото можна переглянути і кіно хороше поки муж за компутером працює :)
    Але ми радше використовуємо телевізор як великий монітор :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Маючи ось такий компутер, певно, не конче треба великий екран. :xaxa: А відсутність великого екрану ще можна замінити проєктором. Тоді все цілком, як в кінотеатрі.

    Але суть не в тому, що сам телевізор зло. Просто дитина легко від нього узалежнюється. Та й не лише. Людина - істота лінива й легко до лінощів привчається. Відсутність телевізора змушує шукати якусь заміну.
    От коли мене найбільше тішить відсутність цього "тихого друга", то це на свята. Удома так часто бувало, що доводилося його перекрикувати, бо чомусь він завжди був увімкнений під час вечері. Хоча... то вже в іншому домі було, бо мої батьки на свята не дозволяли телевізор пускати, хіба трансляцію богослужінь. І в піст ми з братом не мали права дивитися ТБ. О, тепер я знаю, звідки в мене оце бажання було, аби взагалі його позбутися. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Лілю, кожен виходить із своїх можливостей і уподобань :)

    ні,не узалежнюється. Все залежить від батьків.
    Не таке то вже і зло, якщо користуватися правильно. Зрештою, компутер теж злом може стати і дитину узалежнювати.
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Агась, особливо мені сподобалася кількість: ДВА:girl_claping:!

    П.С. І знову я повторюся: міра, міра і ще раз міра у всьому, і здоровий підхід (то не дурний сказав). Бо мої діти і телевізор дивляться, і книжок дуже багато читають (Ромчик), переглядають (Дануся):girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    насправді, не лише дитина. Маю приклад, бабця мого хлопця, скажем так, людина без освіти і нічого в світі не бачила, за межі хати виходить лише на базар, який знаходять за 15 хв ходьби. От і регулярно як ми приходимо, вона нам видає інформацію про Настю з Ігорем (це з якогось серіалу), про Маргошу, про ще купу всіх; переповідає всі програми СТБ і от наприклад раз приходим і чуєм "Мер такий-сякий!" Ми "а звідки Ви це взяли?" - "по телевізору сказали.." Я не в захист мера, але виникло одразу таке "звідки ви знаєте? ну ви ж не були в місті, не бачили".. Я веду до того, що власне діти і старші люди чомусь не можуть відфільтрувати справді корисну інформацію від лживої. А ще вважаю, що якби того телевізора не було, то з нудьги вони б частіше десь виходили, частіше рухались і не деградували. Імхо
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та то я пожартувала.
    А взагалі ми так порахували, що ніж купувати телевізор, домашній телефон і кабельне, простіше мати компутер та інтернет. Вийшло точно дешевше. :)
    Теж правда. От тільки в телебаченні не проконтролюєш, що пускають, а на компі - на всі 100.
    Крім того, дитина узалежнюється від мерехтіння кольорових картинок, особливо в рекламі.
    А ще реклама - це спосіб змусити батьків купувати дітям усілякий непотріб та нездорову їжу. Наскільки можна її уникнути, не уявляю.

    Свого роду віртуальний світ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Ще деякий час тому я б сказала однозначно, що мені телевізор вдома не потрібен. Для інформації і фільмів вистрачало компютера, для душі - книжки. Але зараз на то все часу катастрофічно мало, а з телефізором в мене 2в1. Можу посуд мити і новини слухати, фільм дивитись, а під час реклами в душ піти чи щось перепрати.

    Щоправда коли для себе я це фільтрую, бо просто не люблю телевізора, то чоловік включає просто так - для фону. А малий підсів на мальтики. Тому хоч і позитив є, шкоди не менше. Вихід поки що бачу один - все сімейство зайняти якимись цікавими справами, щоб менше "втикали" в той ящик. Над цим "работаєм"... :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Я от як сама жила телевізор не включала місяцями. Він в мене як меблі був. Та і зараз як чоловіка вдома нема то я не включаю, хіба він дивиться. А от Марко в нас любить подивитися про Winnie The Pooh і про Tomas, особливо коли погода погана, всі забавки перебавлені, пластиліна порозкидана, фарби вимальовані і він вередує. Також нам дуже допомагає телевізор в машині - маємо ззаду вбудовані в сидіння. Особливо коли дорога далека, а ну спробуй такого крутя-вертя примусити сидіти в кріслі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Мені потрібний!!!!! Канал М1 в мене ввімкнутий постійно:), ну і плюс мультики саша дивиться по двд, мені це зручніше ніж на ноуті:)
    А так з серіалів дивлюсь лише CSI, розваж програми і все решта не дивимось
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    і мені, в мене він просто завжди ввімкнений, навіть складно сказати на якому саме каналі...:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    А з якою метою?
    Тут одна пані теж завжди має ввімкненим, бо хату ніколи не замикає на ключ. Телевізор створює враження, що хтось завжди вдома.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    тиша в квартирі мене вбиває:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи потрібен в хаті телевізор?

    Камінь у мій город.:girl_crazy:

    Я маю в хаті телевізор, але через те що дітиска страшенно багато дивились американського непотребу була змушена заблокувати всі канали з мультиками.

    Чому телевізор в хаті добре - бо це дає можливість мамі зробити що треба і не пильнувати кожну хвилину дітей, але з другої сторони телевізор є погано, бо вони настільки захоплюються тими мультиками що не зауважують часу і можуть просидіти в ньому неконтрольовано цілий день. Плюс я не знаю як інші діти а мої мають проблеми з балаганенням. Вони роблять страшний розгардіяж поки дивляться телевізор.

    Чи мати телевізор чи ні вибір кожного, але при тому треба дотримуватись дуже строгих правил скільки часу вони дивляться мультики. Бо якщо їм дозволити то вони і в комп*ютері просидять ціле своє життя.

    Я особисто дивлюсь телевізор тільки одну годину на добу - мій улюблений серіал Dr.House.
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я музику пускаю улюблену, щоправда тишу я люблю. Сідаю собі вишивати в тиші зазвичай... Іноді фільм якийсь пускаю. Роман має для мене папку зроблену, де фільми саме для мене кидає. :girl_in_dreams:

    :lol: :lol: :lol: Так і знала, що так подумаєш. Ми ж разом на рекламу плювалися. :xaxa:
    А таке враження після мотелю в мене та гостювання в старшого паньства їдного. :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1