чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Жаль, без назви і без адреси, але все-таки випадок заслуговує на чорний список:

    кравчиня біля Краківського ринку

    ситуація наступна: були фіранки у нас довжиною шість метрів, то ми вирішили на два їх розрізати і на два вікна повішати, занесла мама до кравчині, сказала потрібну довжину, ще й повторила і перепитала, чи та собі все правильно записала. Ну ОК, заплатила і за декілька днів принесла додому, ми їх розгорнули, а вона зробила два відрізки (один 4, а другий 2 метри), тобто зіпсуа нам матеріал, бо тих два метри ну аж ніяк не можна вчепити з нашими височезними стелями. Через декілька днів мама пішла туди посваритись з кравчинею за неналежну роботу та зіпсутий матеріал, але там виявилость закрито, ще через пару днів - аналогічний випадок (напевне випадково, але вже не було можливості кожного дня до неї бігати і шукати). Так і залишились ми з однією фіранкою та досвідом...
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2015
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Корисно Корисно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Родинна ковбаска біля Водоканалу.
    Пару хв по 9.
    Біля прилавку зібралась колєйка (думаю, більшість вже фактично спізнилися на роботу).
    Пані продавчиня абсолютно ігноруючи нарід, заповнює щось у паперах. На даному етапі я вже зібралась йти, але тут Пані зарухалисі.
    Але мої надії були марними, бо Пані взяла маркер і почала вимальовувати цінники. Виводила вона їх так каліграфічно, якби то була не продавчиня, а як мінімум художник Моне, і то були не цінники, а шедевр художнього мистецтва :girl_crazy:.
    Коли нарешті Пані снізошлі до простих смертних, то першим ділом наричєли на жіночку, яка була першою в черзі: "Яка то "таво" ковбаса?!? в нас нема "тої" і "тамтої" ковбаси. Назву прошу мені сказати!" і взяла шмат ковбаси ГОЛИМИ руками.
    На більше моїх нервів не вистачило, я сказала, що про це все думаю, і вийшла, щоб більше в той магазин не повертатись.
     
    • Подобається x 13
    • Погоджуюся x 11
    • Інформативно x 3
    • Смішно x 2
    • Зе бест! x 2
    • Корисно x 1
  3. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    „Вопак” на вул. Тершаковців. Щойно зайшла за булочкою. Вже майже нічого не було, бо студенти розібрали. Взяла собі ватрушку. На ціннику написано 3,95 грн. (точно копійки не пригадую) , а касир мені каже - 4 грн. 34 коп. Після вияснення сказали, що забули змінити ціну і віддали мені 40 коп. Ось так, ніби дрібничка, але...
     
  4. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я постійно користуюсь послугами таксі,раніше це було також "Ваше таксі" але останнім часом вони дуже спортились,або машину пришлють якусь розвалюху,яка ледве їде,або в салоні воняє чи накурено , чи водії хамовиті....розпрощалась я з ними,зараз замовляю тільки "Оптимальне"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    В тему про "Забули змінити ціну".. В "чорний список" не писала, бо мені подобається той магазин, але якась така неприємна ситуація..
    Заходила минулого тижня в Левус. Побачила там гарненький шкіряний рюкзачок - ось такий
    IMG_7976-400x400.JPG
    Ціна - 1170 грн.для власників картки.
    Такий самий збоку - бежевий але вже за 1500. Ну, думаю, шкіряний, гарний, шкірка приємна, на літо, думаю, буде супер, той з синім мені сподобався навіть більше ще й ціна нижча.
    В перший же день не купувала, прийшла наступного.
    Кажу, щоб мені його запакували, бо буду брати. Цінник до замочка прикріплений з великими цифрами.. Даю картку, мені оголошують ціну з знижками - 1460 грн... Я їм показую цінника і питаю звідки така ціна...
    Відповідь - "Забули змінити ціну"...
    Блін, ну як же, той рюкзак був по центру магазину, цінник доступний для всіх, ціна якщо й піднялась то мінімум тиждень а то й місяць тому - як в тих 10 м2 можна забути поміняти ціну... та й товарів там не так багато, сумок максимум 10 вже з чоловічими.. Ще й продавців двоє..
    Не купила я того рюкзака, бо таки неприємно ,а потім за півтори тисячі вже можна якусь гарну шкіряну сумку купити, а не рюкзачок..
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  7. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В Родинній завжди на стіні висить номер телефону гарячоі лініі, дзванете говорите який магазин та ім'я продавця і преміі вона точно не побаче
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. ljudviga

    ljudviga Active Member

    У Ватсонсі купувала колготки. На ціннику - 25 грн, на касі - 29 грн. Забули поміняти... Кажуть, актуальною є ціна на касі
     
  9. analastanka

    analastanka тень на стене

    Нагло брешуть - вони повинні за законом продати за тою ціною, що є на ціннику.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Інформативно Інформативно x 4
  10. ljudviga

    ljudviga Active Member

    І як таке довести? Мала таку ж історію в Епіцентрі - на касі ціна на товар була вдвічі вища ("не встигли поміняти")
     
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    В мене така ситуація була в магазині "Близенько". Лише перевірили що на ціннику була інша ціна ніж в системі і повернули гроші без жодних заперечень. Була приємно здивована.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. analastanka

    analastanka тень на стене

    Фотографуєте цінник, кличете адміністратора, на повернення товара не погоджуєтесь, а ввічливо кажете, що за законом і т.д. Якщо адміністратор і касир дуже вперлись - писати у книгу скарг і пропозицій та дзвонити-писати у захист споживачів. Ще як варіант - можна на гарячу лінію супермаркету подзвонити (або в їхній головний офіс)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Корисно Корисно x 3
  13. Siania

    Siania Love Life

    Чула що Епіцентр працює за такою схемою давно, і працівники та керівництво вкурсі. Як тільки ви починаєте піднімати шум через різну ціну - вам тут же віддають гроші з вибаченнями і історіями що не встигли змінити ціни. Ну а якщо не перевіряєте чек і не здіймаєте галас - то й супер.
    В Епіцентрі все працює чітко як годинник, не вірю що вони дійсно не встигають міняти ціни. Там у коженому відділі багато людей працює, і мають окремо менеджера з постачання.

    А от магазин Фуршет теж регуярно страждає акціями "ми не встигли ціну змінити йой". Але там дійсно ті працівники туплять на кожному кроці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    дівчатка, а хто може дати лінк на ту норму в законі, що правильною є ціна на ціннику і саме за нею зобов'язані продати?
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Закон Про захист прав споживачів: «Продавець (виконавець), який реалізує продукцію, повинен обов'язково зазначати ціну кожної одиниці такої продукції або однієї категорії продукції та ціну однієї стандартної одиниці цієї продукції»

    У разі, якщо ціна на ціннику не збігається з цінною зазначеної в чеку, слід:

     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а за яким законом? бо часто попадаю в таку ситуацію в "Два кроки" на Кульпарківській, і Сільпо на Виговського таке було теж.
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2015 ---
    перепрошую, вже відповіли.
     
  17. Diana

    Diana мрійниця

    заношу сюди лазанку в парку культури, були там нині, більше нашої ноги там не буде. Ціна на дит. майданчик у будні 20 грн., вихідні 30 грн., однак батьків туди не пускають, або щоб йти дивитися щоб твоя дитина там часом не травмувалася потрібно платити ще й за себе 30 грн., бо інструкторів або іншого персоналу, який би дивися за чадом не має. Крім цього, там відстній туалет, смітник, мед.працівник, аптечка, або ще будь-то щоб дивився за дітьми. Після слів що вони не мають права не пустити мені дивитися за безпекою моєї дитини та що це суперечить Закону, мене пустили, але мою сестру ні. Більше 20 батьків стояло за сіткою ( бо лавок за межами лазанки також не має), інші гуляли по парку пустивши дітей на майданчик. Після мого обходу по всіх працівниках лазанки, що було присутні нині (2 особи) згідні цілком зі мною що у них не має ні інструкторів ні більше нікого хтоб дивися за дітьми, ні адміністратора, але мамі треба також платити тоді або вони підвищать ціну тоді до 60-90 грн. на аналог скайпарку.
    Ну і як передбачувала якись хлопчик віком 1 рік, який був підопічним старшого братика десь віком з 8 р. впав з гірки вниз головою, розбив губку, чоло і можливо ще зуб або прикусив язик, бо з рота кров текла також, притому ніхто з персоналу до дитини не підійшли, мами не було, води у них нема, перекисі чи будь-яко диз. засобу також.
    аптечки також нема. Я витерла ту дитинку вологими серветками, зробила їм скандаль, забрала дитину та перед виходом звернелась до батьків, що стояли за огорожею, на кого вони пустили своїх діитей, чому не відстоюють свої права та нейдуть до дітей. А у відповідь, а що винен хлопчина на вході, йому сказали брати гроші от і бере((( Сумно що хтось заробляє гроші на несвідомості людей, а діти при тому травмуються(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 3
  18. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Нє, а голова батьків де була? Та маля ледве ходити навчилося, не те, що по таких конструкціях лазити:sad: Я сьогодні читала про цю мотузкову дорогу в Парку культури, вона є для дітей віком від 3-ох років!Де ж таке мале пускати під наглядом іншої дитини? Цікаво, той контролер, який пропускає туди дітей, вміє відрізнити однорічну дитину від трирічної?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Вони повинні були продати Вам по ціні на ціннику.
    Я недавно в Ашані купила 2 дитячі майки. На ціннику ціна 22 гривні. В касі пробили по 33. Я підійшла в відділ роботи з покупцями, ми разом з робітником відділу пішли у відділ, вона перевірила цінник, код на ціннику, та код на чеку. Тут же зняла копії цінника та чеку і віддала готівкою різницю. По так по закону. Мені аж самій не вірилось, бо я розраховувала на стандартну відповідь "не встигли поміняти цінник"
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Diana

    Diana мрійниця

    там був хлопчина віком 16р, ну так мені здається, але впертий. Мама пішла купляти дітям пити. Перед мною пускали дитину десь 3р, то він вимагав щоб мама йшла дивитися за дитиною та притому придбати 2-й квиток. Доречі я вимагала офіційного квитка, однак ні квитків, ні табличок з ціною, ні будь-якої інформації, застереджень, попереджень нема((
    ******************************************************************
    Кінець теми. Продовження http://posydenky.lvivport.com/threads/chornij-spisok-2.127591/
     
    Останнє редагування модератором: 12 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.